Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Marguś - ja sobie sama narobiłam na nie ochoty! Toż to było śniadanie syna! Moje było na kolejnym zdjęciu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramiś, przepadło, jesteś uduszona! :D Jak nie Margo, to ja Cię uduszę...! Mnie też ochoty narobiłaś. A ja jeszcze nie mogę nadwyrężać się. A w zamrażarce jeden ostatnieńki gołąbek siedzi. A ja nie jestem świnia i sama go nie zjem. A wiem, że mężowi byłoby przykro. A... a... a... i jeszcze parę takich a... :P Och, muszę już do łazienki spadać, a nie chce mi się, a muszę...! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze atramciu!:) - To może Cie nie uduszę;) Qantuś mięso tylko inaczej przygotowuję, resztę robię tak samo! To znaczy kupuję ładny kawałek w miarę chudej łopatki,kroję ja w niewielką kostkę do tego dość sporo cebuli pokrojonej w kosteczkę,doprawiam solą i pieprzem i mięso razem z cebulą duszę do miękkości,a potem to już tradycja ryż i czasem duszone pieczarki lub grzyby suszone,do smaku dodaję sproszkowane suszone grzyby leśne.Na 1 kg ryżu daje ok 1,3 kg mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, nie znałam takiego Ciekawie brzmi. Jak się ździebko wzmocnię muszę wypróbować. A teraz ciach lapka wyłączam i spadam. Pa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja gołąbki rozmrożę :D ale moje są "oszukane" w ramach ograniczania węglowodanów są bez ryżu ;) tez dobre :) wracam do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki !:) Ja się dziś kompletnie nie wyspałam ;/ z dzieciaczkiem od rana u lekarza (bolało ją ucho) a wcześniej była chora i byłyśmy u takiej lekarki która wypisała gówniane syropki zamiast porządnego leku ,a dziś laryngolog się kłania! i okazuje się że zapalenie ucha w sumie obu uszu ,taka biedniutka jest dziś cały czas śpi dostała leki wmusiłam w nią troszkę spagetti i lulu . Na same leki poszło 100zł szok O_o ,jakby na domiar złego jeszcze ja sobie zatoki podziębiłam ale ja to twarda jestem leki wzięłam a teraz mykam za porządki się brać i pierogi lepić ruskie i z kapuchom i grzybkami a potem do mrożenia :) papa do później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie przygotowuje obiad... Wołowina z sałatą plus jabłko. Wszystko super, tylko ta wołowina mnie jakoś obrzydza :( smażę i smaże, z wierzchu wygląda nawet apetycznie a jak wbiję widelec to jakby krew wypływała rozrzedzona - OCHYDA!!! JEszcze aby dzisiaj i nie tknę wołowiny do końca życia chyba!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soress - jak Ty to robisz?? Takie pyszności a Ty taka Laseczka! :) a Córuni współczuję - nie odpoczywa Biedactwo :( Najgorsze w życiu to patrzeć jak własne Dziecko cierpi... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się już usmażyła - i tak guma i tak guma, byle by zjeść do a kolacyjka już będzie dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramko ! nie żartuj kiedyś byłam szczuplejsza teraz nie jestem zadowolona zresztą widać na zdjęciach,mój facio mówi że jest wszystko okej a ja robię z igły widły ;/ ale już tak mam chciałabym zrzucić choć ze 2 kg ostatnio widziałam program i babki ważące spoooro około 200-300kg były na diecie aby zakwalifikować się do operacji zmniejszenia żołądka ;/ i chudły czasem po 12kg w 2tyg O_o i mówili tam aby jeść 3 posiłki normalne aby były mniejsze ,ja od wczoraj tak jem i nie objadam się na noc i tego mi brakuje ,zresztą ja jestem straszny piwosz ,mam mam czeskie korzenie i dlatego chyba he he a wiadomo że piwo też tuczy ;( co zrobić że ja je lubię ;) życzę miłego dzionka dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Piękna pogoda wręcz upał więc smigam w klapeczkach :-).Ciężko pracuję w ogrodzie a teraz mam przerwę na kawę .Obiad był szybki -pomidorowa i placki ziemniaczane -chyba pierwsze w tym sezonie .Atramko -jak byłam na tej samej diecie to wołowinę przyprawiałam i piekłam w piekarniku zawiniętą w srebrną folię lub gotowałam ją .Rodzina jadła ugotowaną na niej zupę a ja miałam sztukę mięsa.A szpinak uwielbiam z czosnkiem ,pieprzem i solą .Moja koleżanka dodaje sporo maggi w płynie i smietanę .Kawa wypita a więc do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorce, och, my obydwoje z mężem jesteśmi piwoszami z zamiłowania, choć czsekich korzeni nie mam, jedynie kilkanaście km. od granicy czeskiej urodzonam, ale ojciec był głównym technologiem, szefem produkcji i kierownikiem laboratorium w pewnych zakładach piwowarskich :) i miłość do piwa mi zaszczepił, oj tak! niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piwa nie cierpię! Chyba, że takie z 1/3 soku - najlepiej malinowego :) za to dobrego winka nigdy nie odmówię :P no ale coś w końcu trzeba :D na kolacje też się nie objadam, praktycznie ostatnie moje jedzenie to jest koło 16-17 - gdy Dzieci jedzą kolację. Za to moją zgubą są słodycze... :( Joelko - świetny pomysł z tą zupą - kurcze, że też na to nie wpadłam wcześniej! :( ale na szczęście z wołowiną już koniec :D i tak dawałam jej mniej, bo miało być niby 20dag ale w życiu bym tyle na raz nie wrąbała :( za to nadrobiłam pekinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorres - ja nie żartuję :) na zdjęciach wyglądasz bardzo ładnie i naprawdę szczuplusieńko! :) Joeluś - a cóż to za ciężkie prace w ogrodzie?? My dzisiaj "przekopaliśmy" sznurki na pranie w dalszą cześć ogrodu, bo tu gdzie były ma stanąć ta moja słynna letnia kuchnia :) mówię, że przekopaliśmy gdyż cały stelaż był wmurowany w ziemię i całą tą obmurówką przenieśliśmy go dalej. Teraz muszę się jeszcze aby pozbyć winogronu z całą podpórką do sadku a w jego miejsce powstanie ogródek - cobym nie musiała latać za daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam smaka na piwko zimne wypije sobie przed snem lepiej będzie się zasypiało "gruby miś" piątka ;) hi hi okej lecę grzebać się z farszem do pierogów dopiero mi się kapucha ugotowała ,i będę lepiła muszę się troszkę w dupsko kopnąć bo do wieczora nie skończę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Prace ogrodowe na dziś zakończone .Pierwsza część ogrodu ,przy oczku i przed domem skończona .Jutro w planie dalszy ogród tzn wielka rabata kwiatowa .Rosną na niej ogromne słoneczniki .Wysokie na 2.5m i bardzo ciężkie .łodygi mają tak grube ,że trzeba je będzie ścinać .Ale to pózniej ,bo jeszcze pięknie kwitną .Najbardziej się cieszę ,że nie mam kwiatow ,które muszę na zimę wykopywać :-) .Nie lubię prac ogrodowych i robię to z obowiązku ,bo ktoś musi .A w sprawie zakupów to mój mąż uwielbia chodzić po sklepach .Mam szczęście .I on to z tych co namawiają do kupna.Ale to wszystko lata pracy ,no i przy 4 kobietach w domu nie miał biedak wyjścia -musiał polubić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka.
4 kobiety w domu a chlop na zakupy chodzic musi buhahaha tylko wspolczuc takich leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki Facet to skarb! :) mój też niby chce chodzić, ale jak już pójdziemy to żałuję po paru minutach - przez jego głupie komentarze i humorki odechciewa mi się zakupów :P a ja właściwie przyszłam się już pożegnać i życzyć Wam miłych snów :) jutro trzeci dzień diety... Coraz bardziej mi się ona "nie widzi" :( już pomijam smak potraw, ale po drugim dniu to powinnam się chyba czuć inaczej - lżej! A ja czuję się pełna, ciężka, jakaś taka "niezdrowa". Tak jakby mi coś ciążyło na żołądku. Wytrzymam do piątku - tak jak zaplanowałam, ale jakoś nie spodziewam się większych efektów :( no nóż - nie wszystko na wszystkich działa... :( w takim razie dobranoc Dziewczynki - do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Setko-nie odpowiadam na zaczepki pomarańczy ale zrobię wyjątek ,bo widzę ,że masz braki w czytaniu ze zrozumieniem .Więc jak krowie na rowie -mój mąż lubi chodzić z nami na zakupy .I nie chodzi mi o targanie siat z marketów ,czy rynku ale zakupy typu nowe ciuchy ,buty ,kosmetyki ,ksiązki,itp.Sprawia Mu przyjemność spełnianie naszych marzeń i zachcianek .Wiem ,że trudno Ci to zrozumieć ale są jeszcze tacy faceci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Setko-nie odpowiadam na zaczepki pomarańczy ale zrobię wyjątek ,bo widzę ,że masz braki w czytaniu ze zrozumieniem .Więc jak krowie na rowie -mój mąż lubi chodzić z nami na zakupy .I nie chodzi mi o targanie siat z marketów ,czy rynku ale zakupy typu nowe ciuchy ,buty ,kosmetyki ,ksiązki,itp.Sprawia Mu przyjemność spełnianie naszych marzeń i zachcianek .Wiem ,że trudno Ci to zrozumieć ale są jeszcze tacy faceci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są :) wczoraj chłopcy dostali nowe samochodziki z 'cars2" a dziś my, syskie tsy, przyjemne szaliczki na nadchodzącą jesień, moje małe dziewczynki stają się panienkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja z pomarańczami nie dyskutuję. Ale tym razem powiem: głupiutką istotką jesteś. Głupiutką, zawistną i mocno zakompleksioną. Kobitki, idę już spać, bo ciężki dzień miałam. Jesień i nie ma rady na to... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ja dopiero wróciłam ,ale widzę że większość już padnięta w łóżku :( kupiłam dzisiaj wszystko do diety i od jutro zaczynam, ale ja mam zamiar wytrzymać całe 13 dni. jutro wam napisze ile dokładnie warzę rano i zobaczymy ile mi zejdzie :) zdjęcia na garnku już są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka.
milczec jak ja mowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×