Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Do jakiego stopnia trzeba być stłamszoną przez męża tyrana żeby aż uwierzyć,że facet nie może chodzić na zakupy,bo od tego ma żonę?Serdecznie współczuję położenia,ale wiesz setko,są różne organizacje,które pomagają kobietom tyranizowanym i pomiatanym przez mężów. Misiu,oglądałam kuchnię,wyszła bardzo klimatyczna tylko kogutków mało widać :D Pozdrawiam w przelocie :) bo wszyscy się porozłazili po topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan, mam zamiar tyle wytrzymać :) co tu ukrywać, spasłam się jak świnia, więc teraz trzeba to zrzucic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co tu się dzieje? u Joeli piękna pogoda, a u nie zimno było i mżyło Emmi od 2 dni nie może odejść od pralki :) biedna Atramcie chcecie udusic :) to już ja wam te gołąbki dam, bo mam bardzo dużo :) Sorceress23 chudzinka, opowiada bajki że gruba :? a do tego robi smaka na pierogi ruskie i o zgrozo moje ulubione!! z kapustą..., no i ta biedna córunia :( szkoda mi jej, niech szybko wraca do zdrowia Joelcia bajki opowiada, że obiad szybki a na obiad placki ziemniaczane!! to jest szybkie? zetrzec ziemniaki, usmażyć placki... uwielbiam placki, ale jeść :) co do piwa to tak jak Atrami, nie znoszę, no chyba że desperados z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan, ja wcale nie przesadzam z tą moją wagą, normalnie przy wzroście 160 warzyłam mniej niz 50, a teraz ważę 65 !!!!!!!!!! to nie jest przesada, to jest koszmar! od jutra dietka, więc Quan :) dla mnie kawa na rano proszę, ale taką tylko z cukrem :) chociaż kawy nie znoszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Annorku-mam elektryczną maszynkę do tarcia ziemniaków i smażyłam je dla 2 osób więc uwierz ,że poszło migusiem :-).A na diecie byłam i też wytrzymałam 13 dni bez żadnego oszukiwania .Poszło z 7-8kg więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Annorku-mam elektryczną maszynkę do tarcia ziemniaków i smażyłam je dla 2 osób więc uwierz ,że poszło migusiem :-).A na diecie byłam i też wytrzymałam 13 dni bez żadnego oszukiwania .Poszło z 7-8kg więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annorlku a jaki masz nick
na garnku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annorlku a jaki masz nick
juz wiem🖐️ też chyba zaczne tą dietke, poczekam jeszcze co ty o niej napiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joela: tez mam taka maszynkę bo dostałam niedawno, ale nie wpadłam żeby ziemniaki trzeć :) ale chrzan tarłam do ćwikły :) juz miaąłm pisac że na jutro placki na obiad ale ja mam przeciez diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annorlku a jaki masz nick
no faktycznie teraz sobie przypominam jak pisałas, że mąż jest dietetykiem i tylko na tą dietke zezwolił:) ciekawe co w tym jest bo polaczenie faktycznie okropne-chodzi mi o tą szynke z jogurtem :O i na śniadanie tylko kawa z cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się zje te 2-3 szklanki zalecanego jogurtu to żadnej szynki juz nie zmieścisz, uwierz mi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annorlku a jaki masz nick
hehe ale u Atramki ten jogurt był zmieszany z szynką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, znowu ja Was budzę :) kawa wypita, waga wyjściowa 64,7 kg. potem się pokaże jak Quanta zrobi kawke herbatke i kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, biała, kakaowa, zielona, słodka, gorzka... 🌼❤️ (_)> (_) \_/> (_)> (_) \_/> ❤️🌼 Pomarańczowej uparcie nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim.Widzę nadal u nas dietetycznie:) No i super -życzę powodzenia,trochę ta dietka okrutna,dobrze że ja nie muszę się katować,bo i tak bym nie wytrzymała,mało cierpliwa jestem.A Wy dziewczyny,zaczynajcie,kontynuujcie,trzymam kciuki:):),życzę pożądanych efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, Quan, Margolko: witam :) Misiu, czyli Ciebie też wzięło :) mi sie juz podniosła temperatura, zawsze tak mam jak jestem głodna, dlatego cieszę się że dzisiaj jest chłodno :) Quan za kawkę dziękuję :) Margolko, jak trzeba to trzeba :) dieta może ciężka ale nie do końca, dla mnie najgorszy jest brak śniadań, bo dla mnie śniadanie to paliwo :) na tej diecie wiem że wytrzymam, bo jest konkretny jadłospis co kiedy jeść, najgorsze są te, gdzie masz napisane, ogólnikowo, do tych się nigdy nie potrafiłam zastosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) :) Czas dietek u nas nastał. Tylko o jednym Kobitki pamiętajcie. Diety odchudzające można stosować od początku marca do końca października. Zdrowe odżywianie cały, okrągły rok. Pogodowo u mnie - pięknie. Humorkowo - pięknie. Cóż więcej chcieć? :) Pajacyk kliknięty, uśmiechnął się wdzięcznie. :) Wiecie co? Mój mąż różne nowinki lubi. No i wczoraj kupił paczuszkę czegoś, czego nie znamy oboje. To coś nazywa się soczewica zielona. Jest wprawdzie na opakowaniu podpowiedź co z tym się robi, ale mnie ciekawi czy Wy przygotowywałyście coś z tego? Bo, ja soczewicę znam tylko z bajki o Kopciuszku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanta ja kupuję czasem ale czerwoną soczewicę :) http://smaker.pl/przepisy/dania-glowne/przepis/aromatyczna-zupa-z-czerwonej-soczewicy,26513 robię podobną zupę do tej, na drugie danie jeszcze nie próbowałam, nam smakuje :) dobra jest tez zupa coś ala gulaszowa, czy węgierska właśnie z soczewicą :) a co do adresu, to wejdź na "moje konto" i skasuj adres z komunikatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wpadłam... poczytałam... lecę dalej życząc Wam miłego dnia 🌻 U mnie ładnie i słonecznie :) Aaa! anorl//:) Błąd rzeczowy dojrzałam w Twych ,,zapiskach,, wczoraj nie prałam, dzisiaj włączę , a od paru dni to z ciuchami walczę, a 2 dni prania to było wcześniej ;) Dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan kliknij moje konto, potwierdź pseudonim i hasło wyświetli się pseudonim:quantanamera e-mail komunikator, tlen.pl: quantanamera i to właśnie wykasuj zaznacz i klawiszem "backspace" wykasuj i zatwierdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś//:) Idę właśnie włączyć :) Pościelówka i kołdry letnie już za mą, popakowane w worki i pochowane. Ręczniki to mały format to mi się mieszczą na suszarce. Najgorzej to z tymi większymi formatami. Nawet koce poprałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×