Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

atramka, podobnie przechodziłam kopenhaską :) w rezultacie większą część diety przeleciałam na herbatce xenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka, nic takiego nie miałam, ale starałam się wypijać minimum 1.5 litra wody, do tego jeszcze herbate zieloną nie słodzoną oczywiście. ja zrobiłam cos w rodzaju bigosu z patisonów wrzuciłam do słoików, a teraz rośnie mi ciasto na pizze, dla męża będzie na kolacje :) ja uwielbiam gotować i jeść to co ugotuję, ale nic nie ptróbuję, przyprawiam na oko, zresztą prawie jak zawsze :) ja za godzinę kolacja więc cały czas piję wodę, bo mi żołądek zasysa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka, a co do zaparć...ja już dzisiaj byłam z konkretnymi sprawami 3 razy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś przeczytałam że na kopenhaskiej mogą wystąpić zaparcia albo biegunki... Kurcze, wolałabym już mieć chyba tą biegunkę :P w końcu to dieta, a biegunka bardziej by tu pomogła niż te głupie zaparcia :( idę uśpić Maluchy... Nie wiem, albo ja mam dzisiaj gorszy dzień albo w nich dziś jakiś diabełek wstąpił bo są dzisiaj nie do wytrzymania! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę uśpić Maluchy... - w kontekście całej wypowiedzi zabrzmiało to co najmniej głupio :D w takim razie idę położyć Maluchy do łóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to Ty jesteś rozdrażniona:) ja ledwo trzymam nerwy na wodzy dzisiaj, złoszczę się z byle powodu, ale to przez dietę, jestem głodna i dlatego "polak głody, polak zły" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...idę uśpić Maluchy..." :D I Rzecznik Praw Dziecka jest już w drodze do Ciebie Atramiś. :D Powiem Wam, że moja córka gdy na Dukanie była, to właśnie biegunkę z wymiotami miała. Musiała z tej diety szybko zrezygnować. A ja pamiętam siebie z okresu trzydniowych głodówek. Od drugiego dnia rodzina wolała mnie szerokim łukiem omijać... Taka byłam wściekła i rozdrażniona. I ciągle zimno mi było. Ludzie w krótkich rękawkach pomykali, a ja z chęcią bym cztery swetry założyła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Atramko-ty zawsze tak wczesnie kładziesz dzieci spać ? .Mam w rodzinie takie maluchy ,ale one dopiero po bajce mają ochotę na sen .Do 18 to jeszcze szaleją na dworze.Latem to o tej porze były jeszcze na plaży .Wstają około 7 rano i nie śpią już w dzień .Pierwszy raz spotkałam się z takim spaniem i bardzo mnie to zaintrygowało .Misiu -a jak jest u Ciebie ?.Moje dzieci chodziły pózno spać ,my też .Jesteśmy nocnymi Markami i potrafimy siedzieć z gazetami ,książkami ,przed tv czy komputerem do 2-3 w nocy .Wstajemy przed ósmą .Ale jeśli możemy to potrafimy spać nawet do 12 w południe -szczególnie w zimne ,deszczowe niedziele i dzieci mają to po nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może... Maluchy już w łóżkach, mam nadzieję, że szybko usną :) Pora na kolację, ale nie wiem czy dam radę. Bez sensu jeść na siłę będąc na diecie, ale i bez sensu nie przestrzegać zasad diety - a tam wyrazie napisane jest co, ile i kiedy jeść :( może zrobię i zjem odrobinę tylko, hmm - ale mam problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramko, nie jedząc zwolnisz swój metabolizm i organizm " oszaleje". Zamiast chudnąc, zacznie tłuszczyk odkładać. Na dietach trzeba małe ilości, ale często jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramko jak uśpisz
dzieciaczki o tej porze to do której ci śpią rano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowałam sobie jajko, ale nie zjem - no nie zjem, bo autentycznie go zwymiotuję :(( jeessssu - a tak liczyłam na tę dietę :(( myślałam, że nie wytrzymam z głodu a tu nie jestem w stanie zjeść tego co powinnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quanta, ja odwrotnie jak jestem głodna to mi się temperatura podnosi... Atrami, ja tez zaraz idę mojego befsztyka smażyć i sałatę lodową z oliwą i cytryna przygotowywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramka, spróbuj to jajo wkroić drobno do sałatki, bo dzisiaj masz sałatkę jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi w całym domu pachnie pizza, właśnie ją wyjęłam z piekarnika...mniam, ale pizza nie dla mnie, tylko dla męża ;( mój mąż ma chyba za dobrą żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramko jak uśpisz
no to super masz z dzieciakami, cały wieczór macie dla siebie z mężem. To jesteś tylko o śniadaniu? i nie czujesz głodu? cvzy poprostu miałabyś ochote na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię tak, może mnie zachęci chociaż wyglądem :D ja też dziś chciałam dobrze, ale nie wyszło - mam nadzieję, że Tobie Ann pizza się udała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj udała się :) właśnie wklejam zdjęcia :) ale jak nie masz nerwów to nie oglądaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że męża wiecznie nie ma :( trzeba by sobie jakiegoś kochanka znaleźć :P właśnie problem w tym, że nie czuję głodu :( a druga sprawa to właśnie to, że na samą myśl o zjedzeniu czegokolwiek chce mi się wymiotować :( i tu już nie chodzi o "potrawy" z diety. Fakt, że jakieś bardzo smaczne to to nie jest, ale da się zjeść - jadałam gorsze rzeczy. Także nie wiem " o co kaman"... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramko jak uśpisz
może będzie dzidziuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, ja tez już nie czuję głodu, ale idę robic kolację mimo wszystko. Quan napisała dobrze że trzeba jeść to co zalecaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie nie... :)) (mam nadzieję, że nie będzie :D ) no to i ja idę Annuś, zjem - może tak ma być, tak mój organizm reaguje i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mąż wraca dopiero jutro w nocy, a potem znów w piątek służba do rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami mój teraz na urlopie ale mam tak samo, tylko że mój pracuje po 12 godzin a Twój chyba po 24 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramko jak uśpisz
no to z jednej strony masz duuzo i fajnie tylko czy ci sie nie nudzi czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×