Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

z serem i szpinakiem? brzmią pysznie... ja robię takie naleśniki, właśnie z serem i szpinakiem :) co do pierogów ukraińskich to takie moja teściowa robi, bardzo smaczne, robisz normalnie farsz jak na ruskie, do tego dodajesz boczek i kiełbaskę drobno pokrojoną i wysmażoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden zakładzik to mało:( Typujemy drugi zestawik sześciu liczb:) -joela babcia63 gruby miś Sorceress23 Dołożymy do tego szczęśliwą 13 Qanty,ona jedna się sprawdziła:( mój syn 10 i ann coś od siebie i będzie za kład za 6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środę jak nic sie nie zmieni bedę w mieście, to chyba wyślę lotka :) tylko nie wiem jak ? nigdy nie wysyłałam lotka :) Margo, ale pyszny ten Twój placek, ja zaraz sie zabieram za mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę trzymała kciuki za wygraną, to też coś warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pusto... ja właśnie pieke salceson wg. przepisu Margo, no i wlałam do kwadratowej blaszki, bo margo pisała że w dużej niski wychodzi, a teraz się boję żeby się nie wylał bo tak rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Witam -zgłaszam 5 -napiszę jutro ,bo padam na pysk .A dziś zaliczyłam ostatnią kąpiel w jeziorze .Woda już zimna ale było 28 stopni w południe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Joela zaszalałaś dzisiaj, żeby jesienią sie opalać :) Margo, placek pyszny! pikełam trochę dłużej niż Ty ale piekłam w piecu, oza tym bardzo wysoki urósł, jutro wstawie zdjęcie :) będzie akurat do porannej kawki, herbatki :) teraz już dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wstajemy... :) Atrami, Tobie już chyba wystarczy tego odsypiania po weselu :) Quan, czekamy na herbatki, kawki, kakao :) ja już zapraszam na ciasteczko :) Margo, przyjdź i oceń mojego placka czy dobrze zrobiła, bo ja tam tylko dałam 2 jabłka duże, więcej się nie zmieściło, bo strasznie gęste ciasto mi wyszło...ale placek I klasa :) ja też obstawiam : niech będzie 34 :) chyba jeszcze nie ma a tak w ogóle to od godziny nie śpię, bo mąż dzisiaj poszedł pierwszy raz po urlopie do pracy i akurat na rano... miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek:) Wracam z Garnka,a tam same pyszności:) ann- salceson wyrósł imponująco,coś jeszcze zostało? Qantuś pierożki smażone z barszczykiem - uwielbiam taki zestaw!!! -atramka wstawaj,już nowy tydzień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, salceson został prawie cały :) ja wczoraj tylko troszkę skosztowałam, dzisiaj mężowi zamiast snicersa do pracy wpakowałam, jako 2 sniadanie i zaraz idę z kawałkiem sporym do sąsiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, dzióbek niezakryty był i nie słyszałam, że się gotuje, ale już taca wjeżdża. :) 🌼👄 (_)> (_) \_/> (_)> (_) \_/> 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Was pogoda dzisiaj? u nas znowu piękna, słoneczko świeci, zaraz idę p[ranie wstawiać, bo się nazbierało tego trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś dziękuje,uwielbiam Twoje herbatki:) ann- mój salceson to już historia,moje chłopaki to "ciastojady",już typują jakie ciasto mam im piec:D Pogoda u mnie piękna,wiec tez jakąś przepierkę zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, u mnie też pięknie. Słonko, lazurowe niebo, ciepełko. W soboty i niedziele z brytanicą mąż biega, więc ja zaraz lecę leśne zaległości nadrobić. Trzeba nacieszyć oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo. :) powiem Ci, że na pewne zachowania cisza jest najlepsza. Ja już słowem nie odpowiem. Tak postanowiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajacyk najważniejszy :) ja od niego dzień zaczynam:) tak niewiele z mojej strony, a może komus pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, ja też tak uważam. Mały nasz gest (geściczek) a innym można pomóc. Tak mało i tak dużo jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×