Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Jej, Pajacyk nie kliknięty dzisiaj. Rano zajmę się zawsze kawą/herbatą/kakaem i ciągle o nim zapominam. Idę kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko święta!!!
Od razu mądra :o Po prostu nie rozumiem jak można takie błędy robić. I jak je widzę, to mnie coś trafia - dorosłe kobiety, na poziomie, matki dzieciom i takie coś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi sie jak
zrobisz TEN TORCIK a nie jak zrobisz tego torcika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qanta, zapomniałaś, co z pomarańczami? do sokowirówki :) tak, wiem, zdanie należy zaczynać z wielkiej litery, kończyć kropką i nazwy własne też z wielkiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, dziś pechowo - dwa razy stuknął buzią w krzesło - próbuje samodzielnie pierwsze kroki robić, bo do tej pory tylko przy meblach, maciek krzesło ciut przesunął i uuu, awaria! a później jeszcze maciuś mu rękę przydepnął... marudny potwornie, na noc dostał znów nurofen, śpi od 20. minut :) jutro będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już zmykam spać, bo Młody przyszedł do mnie do łóżka :) nie wiem czy jutro dam radę się pojawić - jeśli nie to życzę wszystkim miłego weekendu i do poniedziałku :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - najważniejsze, że to "tylko" ząbki! :) jutro już będzie lepiej :) trzymaj się! dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajek biedny, tyle nieszczęść jednego dnia. :(:( Atramka ma rację - najważniejsze, że to tylko cztery nowe ząbki. Atramiś, szalej, szalej. I cmokasa dla Twojego jutrzejszego Jubilata od nas wszystkich przesyłamy: cmmmok...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu też cisza. Mąż "u siebie" odpoczywa. To ja z brytanicą na szybkie siku i też się chyba wcześniej położę. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko święta!!!
:D Za to Ty, pomarańczo powyżej pokazałaś klasę :D Napisałam, że lubię czytać ten topik, sama nawet dostałam tu kiedyś cenną poradę :), ale dziś moja tolerancja na błędy się nadwyrężyła i postanowiłam się podzielić swoją wiedzą :) w sumie do tego zachęca ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam zasady, a błędy robię! potworne! większość udaje się poprawić przed wysłaniem, bo jak przeczytam, to widzę, gdzie je zrobiłam... ale czasem ręce są szybsze niż głowa i wcisną "wyślij wypowiedź" za szybko :( jeszcze jak jest wysyłka z hasłem, to się uda poprawić, ale jak jedno po drugim, to niestety wymkną się kwiatki brzydsze niż ten 🌻 a opcji "popraw" "edytuj" nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margolko jestem, tylko zagoniona bardzo, zachciało mi się zmian i remontów a nie wziełam pod uwagę że w pracy nawał, maż z przyczyn zdrowotnych musi się oszczędzać a w sklepach niby wszystko jest ,ale jak przyjdzie kupić , to albo nie takie albo trzeba czekac aż zamówią itp. Ale jeszcze tydzien i meble powinny być, jeszcze tylko detale i koncowe poprawki pokoi i finito, potem wielkie sprzatanie, przysięga że nigdy wiecej takiego rozgardiaszu i ...............do nastepnego remontu \ czyt.demolki\ mieszkania:) Acha ,jest to tez swietny sposób na odchudzanie- spodnie coraz luzniejsze. W niedzielę planowałam wypad na grzyby, niestety susza na południu Polski i z grzybów nici. Pozdrowienia dla Wszystkich zapracowanych, chorym dużo zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami,to w razie czego udanej podwójnej imprezy jutro :) ja juz zrobiłam krokiety, potem wam pokażę, ale najpierw się wykąpię :) farszu trochę zostało ale nie chce mi się ciasta dorabiać i będą łazanki z resztek. kurcze od 16 mam tyle energii, że juz nie wiem co robić, teraz jeszcze poodkurzałam, umyłam gary, chociaz normalnie zrobiła bym to jutro rano, wymyłam wannę, prysznic, kibel, podłogi... i co ja jutro będę robiła? w lesie posucha, grzybów mniej niż zero, więc nie ma po co iść... może pójde do ogródka troche posprzątać, albo resztę fasoli wyłuskam. zresztą o jutro bedę się martwiła jutro :) a tak w ogóle to nie chce mi się spać, więc nie idźcie jeszcze wszystkie :) Misiu, biedny ten Twój Maluszek :( nie dość że męczą go te ząbki to jeszcze dwa takie wypadki... teraz uciekam do wanny, ale zaraz wstawie moje krokieciki i się z Wami podzielę jak będziecie chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, jutro się nudzić nie będziesz - idziesz po szyszki z moimi dziećmi! tzn. starszą ZDROWĄ czwórką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) ale Misiu ile można w tym lesie siedzieć? chociaż z dziećmi to inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zmroku, jak juz nie będą widzieć szyszek, będą chciały ogniska i kiełbasek, a potem kurier i droga powrotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zaraz wyciągam z zamrażalki te wiejskie kiełbaski :) te które były prosto od gospodarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Annorku-robota Ci się w rękach paliła ,bo miałaś "wenę " .Czasami tak jest .Najgorzej ,jak trzeba coś zrobić a chęci nie ma .Jutro masz wolne :-) .Spacerek ,kawa ,gazetki ,może zrób sobie domowe spa ? Wiesz ,maseczka ,paznokcie -kąpiel z pianą ...Zasłużyłaś .A ja chyba nie zrobiłam żadnego błędu -uf .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym spa to pomyślę :) co do weny, to czasami takowa miewam, ale dzisiaj dostałam konkretnego pawera mimo diety i to mnie dziwi, bo wczoraj to ledwo żyłam... co do błędów to pewnie ja robię ich najwięcej :) żadko sprawdzam przed wysłaniem, a czasami mi pasuje taka pisownia mimo że jest błędna. przykład: curka - pisze się córka :) a ja do teraz jak piszę na szybko pisze przez otwarte "u" bo tak mi pasuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieweczki, pobudka :) ależ ja mam dzisiaj energii, chyba ta dietka zaczyna mi służyć :) aha, kolejne 0,5 kg pożegnałam :) ja zapraszam dzisiaj na krokiety :) a wczoraj to poszłam spać po północy, obejrzałam 2 odcinki "m jak miłość" i poszłam spać na siłę... Quan czekamy na kawki, herbatki, kakaa :) w końcu Ty je robisz najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę spóźniona, ale już zrobiłam. Łapcie! :):) 🌼👄 (_)> (_) \_/>(_)> (_) \_/>👄🌼 I dobry dzionek dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Quanta :) jejku jaki dzisiaj piękny dzień! zaraz wstawie zdjęcia ale ile ja mam energii! i jaki super nastrój! kurcze mogła bym dzisiaj góry przenosić :) aha, i za kawke oczywiście dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×