Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

ann, mam sporo do zgubienia, nie tak jak Ty, czy atra, muszę wytrwać dłużej ;) dałam radę raz czy dwa, dam i teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qanta, dzięki, pewnie niczego źle nie robisz, tylko system jest kiepski - mąż założył konto do głosowania jeszcze w czerwcu i w żaden sposób nie może się zalogować, choć wysyłał zgłoszenie po nowe hasło i nawet wysyłaliśmy mail z zapytaniem o co chodzi - bez echa :( to problem, ktory się powtarza, ale za chęci dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O oknach piszecie. Moje przydałoby się. Ale jeszcze mam się oszczędzać. Potem pewnie deszcze nadejdą. A tak lubię czyste mieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
D.obry wieczór :-) Czytam ,że praca wre na froncie okiennym .Margo myję okna w ciepłej wodzie z octem .Ocet na oko ot 2-3 chlusty na miskę wody .I do tego koniecznie ściereczki z mikrofibry 2 sztuki (druga na sucho) .Dobre z tych tanich są w Lidlu takie białe .Ja dziś cały dzień spędziłam na wyjeżdzie .Przy okazji kupiłam i kozaki i półbuty .Był taki wybór ,że nie nie mogłam się zdecydować .Dziwnie się czułam przymierzając zimówki ,kiedy na dworze upał a ja w klapkach (pewnie pamiętacie moją historię z butami i obtartymi stopami:-))Quanta -mówiłam ,że będzie dobrze .Cieszę się bardzo.Od rana bardzo bolą mnie nogi a właściwie mięśnie ud .Nie mam pojęcia od czego ale nawet miałam problem z wyjściem z samochodu.Co jest grane ?Przemknęła mi przez głowę myśl ,że może jakiś kleszcz latem mnie zaatakował a ja nie zauważyłam -chyba panikuję .Kolorowych snów wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu,coś jest nie tak,bo mnie wywala z głosowania :( Joela,koniecznie się obejrzyj czy nie masz gdzieś na ciele zarumienionego punktu.I pod kolanem nie myśl,że akurat sobie odgniotłś :D a na poważnie to chyba kleszcz z zeszłego roku,bo objawy zbyt zaawansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja serwuję kawinkę czyli kawę Inkę lub kakao bez mleka. Joela, popatrz na swe łydki pod kątem braku magnezu, może tu jest przyczyna. No to zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze śpię ? :) Joela, już widzę, że nie łydki tylko uda. No to nie wiem. Nie uczysz się ostatnio jazdy konnej ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W radiu podają przepis na pasztet z grzybów. Tylko skąd je wziąć? :( Miało zacząć popadywać i jednak nie będzie. Z jednej strony radość, bo pięknie jest, a z drugiej żal, bo grzybowy nieurodzaj. Babo, u mnie już spokojnie. Mam nadzieję, że i u Ciebie wszystko się poukłada. Oby! Anula, pięknie niemiłą osobę podsumowałaś. Zgadzam się z Tobą całkowicie. Kakao powinno ładnie wyrównać Ci niedobory magnezu, więc pij je spokojnie. Gorzka czekolada też dobrze robi. Jednaj jeśli masz już takie spore niedobory, bo nie tylko skurcze, ale i drgawki nawet, to myślę, że powinnaś wesprzeć się czymś z apteki. Minie pomagał taki preparat. http://www.i-apteka.pl/product-pol-2832-ASPARAGINIAN-Extra-x-50-tabl-.html Babo, nie stosuję worków próżniowych, więc nic na ich temat nie wiem. Misiu, Mikołaj naprawiony :D cudnie...! ❤️ Atramko, ta chmielina, to pozostałości po zbiorach? Tak? Pamiętam z wycieczek w Wasze strony, że ślicznie pola chmielowe wyglądały. Dla nas taka prawdziwa egzotyka. Ann, jeśli zrobisz buraczany eliksir i jeśli w Waszej kuchni jest ciepło, to podpowiem Ci, że dobrze jest go po ukiszeniu do lodówki wstawić. W ciepełku lubi zepsuć się. Joela, buty kupiłaś. Oj, muszę i ja zacząć koło kozaków chodzić. Nie lubię, bo mam z tym problem. Muszą być na płaskim obcasie i wysokie "na podbiciu", a oto ciężko. Ale jak mus, to mus. Kleszcze są niebezpieczne. Moją brytanicę regularnie zabezpieczam, a siebie dokładnie i często oglądam. Amita, mnie też wywalało z głosowania. No, nie da się! Margo, jak Twój student? Zadowolony ze szkoły, to wiemy, ale pewnie nawał zajęć? Moja córka rozpoczyna nowy fakultet. Zupełnie z jej kierunkiem niezwiązany. Z góry wiadomo, że ciężko będzie. Ale odważna babka i chce spróbować. Mogła spokojnie podyplomówkę zacząć, ale nie, woli tak całościowo i porządnie. Zobaczymy jak to będzie. Ja jej powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qanta, dziękuję, już mi apteka po głowie chodziła , kupię , na stronie są jeszcze dwie pozytywne opinie, Twoja trzecia :) Od tygodnia nie piję kawy tylko kakao, czekoladę o dużej zawartości zjadam bez wyrzutów. Trzeba się ratować, bo życie brzydnie, jak ciągle boli krzyż, łapią skurcze łydek, bardzo bolesne. Cieszę się, że i u Ciebie już coraz lepiej, chociaż czytałam i akcji bigosowej i uważam, że przesadziłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie,nazbierało się czytania od wczoraj,więc nadrabiam zaległości.Pewnie moja herbatka od Qantulki już letnia? Synuś Qantulko bardzo zadowolony ze szkoły,mimo nawału obowiązków chętnie rano wstaje i idzie,w gimnazjum było odwrotnie:) -joela może się przepracowałaś i zwyczajnie masz zakwasy,nie daj panie Boże kleszczydła jakieś:o ,ale najlepiej zrobisz,jak do lekarza się udasz i powiesz mu o swoich podejrzeniach. - u mnie ciąg dalszy pięknej pogody,więc okna idą w ruch,choć nie bardzo mi się chce:p,katar mam paskudny i głowa mnie boli, ann🌻 amika🌻 Anulka🌻 gruby miś 🌻 atramka wstałaś już???? Z pewnością tak! Próbowałam wesprzeć głosem plac zabaw,ale robię coś źle -zarejestrowałam się ,zalogowałam się i potem coś robię chyba źle,ale wróci synuś ze szkoły to mi pomoże!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja też przymierzam się do akcji - okna, ale na razie tylko stwierdziłam, że przydało by się je umyć i na tym na razie koniec. Ale zobaczymy co dzień przyniesie i może? Jak bym zakupiła sobie nowe firanki /zasłonki czy robiła jakieś zamiany to od razu miałabym doping do mycia okien :P Też tak może macie? Wjeżdza jeden malutki mebelek czy dywanik i przemeblowanie bądź generalne porządki w danym pomieszczeniu? :O Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczynki :) ja dzisiaj się na kakao pokuszę :) zimne poranki są to trzeba się rozgrzać :) co do okien, ja się dzisiaj zabieram, juz folie pościagałam, tam gdzie mogłam i jak tylko będzie ciut cieplej zabieram się za mycie. teraz pierze się mi kapa z łózka, gruba franca jest i trzeba się nagimnastykować żeby weszła do pralki ale nie na siłe tylko tak lekko... cdn. sasiadka przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasta mi się chce!!!!!Zaryzykuję piernik,choć pierwszy raz z tego przepisu będę robić,znalazłam go w starych zapiskach.Jak mi wyjdzie to wrzucę na garnek,jak nie to nawet na garnku się nie pokarzę przez 3 dni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, to podobnie jak u mnie. :D Też tylko stwierdzam. :D Jeszcze nie da się. Jutro znowu do lekarza, ale o milszej specjalizacji niż ten co wczoraj, więc już spokojniejsza jestem. A dzisiaj wolny dzień i mąż do lasu (ale dalej, gdzieś w Wielkopolskę) ciągnie. Pewnie pojedziemy, trzeba się po wczorajszych stresach uspokoić. :) Anula, ja o tym bigosie to już prawie zapomniałam. :D Tak do następnego razu. :D Jeśli magnezu masz mało to polecam. A jeśli bardzo mało (może badaniem ustal?) to są preparaty silniejsze i szybciej poziom wyrównują. Margo, mnie i i Amitę też wywalało. Misiu mówi, że system coś szwankuje. Wielka szkoda, przydałoby się dzieciaczkom pomóc w wygranej. Pajacyk i Miska (stopki Annorli i moja) działa sprawnie, więc zachęcamy do klikania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moge głosowac bez problemów na plac zabaw :) nie wiem o co chodzi, że czasem sa problemy a czasem nie? Quan, w kuchni mam raczej ciepło bo pale w piecu, lubię jak jest ciepełko :) więc eliksir w zależności od stanu lodówki wstawie do lodówki, lub do piwnicy, raczej zimno w niej jest :) czekam aż rosa obeschnie i ide wynieść materac z łóżka żeby się troche roztocza podusiły na słońcu :) obiadu dzisiaj w ramach protestu nie robie, mąż w czoraj miał kiełbaskę i żurek na obiad, cała laska kiełbasy zjedzona a żurek nawet nie ruszony...dzisiaj za to bedzie żurek z ziemniakami i bez kiełbasy! bo w końcu się okaże ze będę musiała wyrzucić, a nie lubię jedzenia wylewać. sąsiadka przyniosła świeżą dostawę jajeczek wiejskich :) Margo, ciasta Ci się chce? u mnie jeszcze jest 5 kawałków salcesonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś 😘 - jak mi bardzo zależny,to zawsze wyjdzie coś na odwrót,ale odpukuję w niemalowane,puk,puk,puk !!!Przydał by się przecież pierniczek na podwieczorek do kawki i herbatki i kakao też pasuje.Zarz lecę do posiadacza pasieki po miodek świeży.Już nie mogę,aż mi w nosie pachnie.Mam takie dni ,jak niedawno nasz atramek:) i stad te pierniczki i inne smakołyki:) - a szczególna ochotę mam na uszka z barszczem atramki,bo mi smaka narobiła okrutnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, uszka z barszczykiem to i ja uwielbiam :) ale nie ma z czego zrobić :( grzybów w tym roku nie ma nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann - biedny mężulek:( Nie bądź okrutna:D - dzięki za salcesonik,ale piernik za mną chodzi od kilku dni i już czuję zapach w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybów u nas też ani widu ani słychu.Susza panuje i chyba znów będzie zakaz wstępu do lasu obowiązywał.Ściółka leśna sucha jak pieprz.A zresztą po co wstępować jak nic tam nie rośnie,z wyjątkiem hub ,ale z nich uszek nie da się zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×