Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Quan, dzieki za pyszną herbatkę :) obawiam się że piernika Margo to już dawno nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O :) już czyściutko - od razu milej na topiku :) Ann - mój też już od rana "służy" :) a ja szykuję śniadanko dla Maluchów :) Marguś jeszcze 8 okien?? To ile Ty ich Kochana masz? :( Ja mam w sumie tylko 8! I też padam pod koniec... Ale już do Świąt z głowy :) Zapowiada się u nas ładny dzień - będzie pranie, znowu pranie :) Qantuś - czekamy na kawusię :) rozpuszczalną jeśli można... :) miłego dnia Dziewuszki moje kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, już wszystko gotowe - ależ ja jestem gapa! :D pyszna kawusia i w dodatku z piernikiem - mmm - pychota :) i faktycznie, zima idzie... Jakoś piernik z tą właśnie porą mi się kojarzy - tylko i wyłącznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, to prawda, piernik najczęściej kojarzy mi się ze świętami Bożego Narodzenia :) a co pysznego jadają Twoje maluchy na śniadanie ? jak jeszcze niedawno pilnowałam dzieciaków znajomej, to zawsze chciały albo jajo na twardo, albo jajecznicę, albo omlet, czasem makrelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazł chłodek na schodek i grozi że zima niedługo nas zmrozi! nie chcemy nie chcemy tej zimy o jesień słoneczną prosimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, jaki słodki wierszyk :) a raczej piosenka chciało by się powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, jak ładnie, przedszkolne czasy na myśl przychodzą. :) Póki co, u mnie ciepło i słonecznie. Pościel na balkonie oddycha. A ja na śniadanie (owsianka tradycyjnie) znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, moja mała kumpelka lubi na śniadanie taki zestaw. Chleb, jakaś wędlina, żółty ser, pomidor (lub zamiennie ogórek kiszony) i to wszystko w małą kosteczkę pokrojone. Na talerzyku jeszcze stosik kiełków rzodkiewki, albo brokułek lekko zblanszowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja do miasta dziś muszę a nie lubię. Ann, dzięki, zasnęłam przy Kościach :), wstałam o szóstej. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia przyszłam życzyć :) 🌻 Obiło mi się coś o uszy, że tego roku zima ma być mroźna ale krótka. U mnie na razie szaro, buro i ponuro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, u nas był ostatnio sąsiad, taki starszy, popatrzył na iglaki i mówi: "szyszki w tym roku rosna tylko na czubku drzewa, będzie zima krótka, a le strasznie mroźna" może coś w tym jest ? miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, słoneczko - dawaj, dawaj...! Mam pranie, nie bądź takie - wychodź :)) Dziewczyny nie mam pomysłu na obiad :( Miała być wczorajsza pierś, ale Mąż wieczorem ją spałaszował :( więc dzisiaj chyba zupka mleczna - na porodówce często ją dawali i tak mi przysmakowała! :) a Dzieciom trochę mleka nie zaszkodzi :) także u nas dziś skromniutko - ale i tak pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima krótka a mroźna? No i super - taką lubię :) a nie od listopada do marca takie nie wiadomo co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka? Oj, ja co innego słyszałam. Podobno bociany niezwykle wcześnie odleciały i to świadczy o wczesnej, ciężkiej i długiej zimie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Quan, każdy ma inna teorię :) też wolałą bym krótką i mroźną niż taka co się przez pół roku ciągnie i zamiast zimy to wiosna-jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atramiś, co do mleka, to różne opinie są. Zresztą tak jak z wieloma sprawami. Raz na jakiś czas na bank nie zaszkodzi. A my dzisiaj tradycyjnie. Rybka. Wczoraj dorsza zamarynowałam. Dzisiaj w mąkę, jajko i na patelnię. Do tego ziemniaki i surówka z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Dzieciaki i tak sporo piją, bo jakieś 300-350ml na dzień. Ale kupuję im jeszcze modyfikowane. Takie "dorosłe" to raczej rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś - jeśli słuchasz radia to znasz ją na pewno. U nas się radia nie słucha, więc pierwszy raz usłyszałam ją właśnie na weselu. I tak mi utkwiła w pamięci, że nie mogę przestać jej słuchać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, to jest mój dzwonek na telefon od dawna :) piosenka świetna:) jeszcze kilka jest takich naprawdę świetnych :) ja ostatnio tej słucham na okrągło :) http://www.youtube.com/watch?v=EBVYeFLRLoo i jeszcze ta jest dla mnei cudowna http://www.youtube.com/watch?v=3CchOtQMKTE dziwie się że nie wygrała eurowizji, kobioeta ma zniewalajacy głos, potrafi spiewać dicho, a zaraz przechodzi prawie w opere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Ci Qantuś, że Pan Młody ostatni - czy mój brat cioteczny - bardzo, ale to baaaardzo jest do niego podobny!!! Figura inna, bo jest niższy i troszkę grubszy, ale twarz to jakby skórę zdjął, naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mleka, to dzieci które teraz bawiłam piły mleko takie kupne świeże 3,2 % dość wcześnie, gdzieś zaraz po skończeniu 2 lat, albo i wcześniej. nie pamiętam, tylko stopniowo się im wprowadzało i nic im nie było. jeden tak mleko lubi że czasem prosił o mleko i pił takie prosto z lodówki i prawie wcale nie chorował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to niezłe ciacho było z tego PM. ;) A jutro też weselicho macie, no nie? Ann, ładnie obie kobitki śpiewają. Bardzo ciekawe głosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Wasze pioseneczki też fajniutkie :) Qantuś tą Twoją to znałam już wcześniej... To jest chyba pierwotnie piosenka KULTU o ile mnie pamięć nie myli... Posłuchaj w ich wykonaniu bo też jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×