Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Dziewczyny, nie wiem jak Wy, ale ja już spadam do łóżka... Zła jestem, bo przymierzałam ciuchy i w niczym się sobie nie podobam :( ciuszki same w sobie bardzo ładne, podobają mi się ale już na mnie wyglądają okropnie, aż nie mogłam na siebie patrzeć :( Chyba złapałam doła :( Mam wrażenie że jestem gruba jak słoń :(( aż swoją zebrę z nerwów wyrzuciłam do kosza - w ramach buntu :( idę spać - mam nadzieję, że wstanę w lepszym humorze :(( Dobranoc Dziewczyny - do poniedziałku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramiś chodzi o weselne
ciuszki?? daj spokój napewno panikujesz. Wlej fotki na garnek to zaraz cię zbesztamy za te zle myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrami, jutro będzie lepiej :) kolorowych :) dziewczynki wam też kolorowych zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam z rana się przywitać,ale tu nikogo nie ma? -atramka na wyjezdnym,to rozumiem:d Qanta - pić mi się chce:( herbatka z miodem i cytryną by się przydała,jestem mocno przeziębiona:o ann- pewnie jak zwykle zapracowana:) Joela-podrzuć trochę sałatki:D Anula Ofka- odezwij się czasem:) babcia63 gruby miś amita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam z rana się przywitać,ale tu nikogo nie ma? -atramka na wyjezdnym,to rozumiem:d Qanta - pić mi się chce:( herbatka z miodem i cytryną by się przydała,jestem mocno przeziębiona:o ann- pewnie jak zwykle zapracowana:) Joela-podrzuć trochę sałatki:D Anula Ofka- odezwij się czasem:) babcia63 gruby miś amita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Margo, :) cześć Misiu :) a gdzie Quan? ja dzisiaj nie zapracowana, ale do 8 spałam :p a po śniadaniu mąż włączył super komedie i dopiero z łóżka wstaliśmy :) miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Witam znad jeziora .Towarzystwo jeszcze śpi a ja już opalam się na leżaku .Upał więc w południe mamy zamiar popływać .Na plażę nadciągają już spragnieni słońca.Czwórka maluchów takich 4-5 letnich od rana siedzi w wodzie więc i my nabralismy ochoty na kąpiel .Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, a co się dzieje? Zmęczona? Pewnie tak. Toż to sobota dzisiaj, my kobitki, zawsze tego dnia najwięcej pracy mamy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero doczytałam, że Ty Misiu i Margo zaziębione. 😭 Mnie też coś w czwartek brało. Łyknęłam Apap i przeszło. Pamiętacie, że kilka dni temu o niedoborach magnezu rozmawiałyśmy. Wczoraj byłam w klinice i okazało się, że znowu mam go zbyt mało. Pani dr poleciła mi to: http://www.i-apteka.pl/product-pol-2067-OLIMP-Chela-Mag-B6-x-30-kapsulek.html I jeszcze mam pić Muszyniankę, pogryzać pestki dyni, oraz wprowadzić do jadłospisu soczewicę i cieciorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to prawda dopadło mnie przeziębienie,kicham psicham i ledwo na oczy patrzę.Więc chętnie Qantuś herbatki się napiję,a jakbyś gdzieś znalazła zapasik soku malinowego,to była by pełnia szczęścia:D.Rano załapałam fuchę w naszym domu weselnym.Przygotowałam 8 pokoi gościnnych i padam na nos.Wiem,że to głupota bo chora jestem,ale budżet ma m lekko dziurawy i mus było go połatać:(.Życzę Wam koleżanki dobrej nocy - do jutra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, na przeziębienie z domowych sposobów dobra tez bedzie herbatka z suszonych malin z miodem, działa napotnie dobranoc dziewczynki i zdrowia wam życzę, bo cos sie tu jesiennie zrobiło...jakies choroby do nas znowu przyszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) kolejny piękny dzień się zapowiada, tak więc czekamy na Quan i poranną herbatkę :) Misiu, Margo: jak zdrówko? przeszło wam trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim:) ann-hejka - no niestety choróbsko nadal trwa na posterunku,katar i okropny ból gardła,jakbym jeża połknęła,kupiłam jakieś takie cukierki do ssania Funf Krauter i trochę pomagają,dziś z herbatką malinową spróbuje i może trochę lipy. Qantuś-czekamy na smakowitą herbatkę dla ann i dla mnie i kawę dla innych oraz na placek ze śliwkami,wygląda tak apetycznie ,że ze śniadania zrezygnowałam i czekam:D - misiu - zdrowiej:D -atramuś jeszcze walczy w szkole-trzymam kciuki:D Anula - hejka joela babcia63 - co u Ciebie słychać? Baba jestem Ofka -pokarz się czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, a nie masz w domu jakiejś naleweczki malinowej? bardzo pomaga. a jak nie to herbata z lipy, kwiatu bzu czarnego,liścia maliny i dziurawca, do tego miód, syrop malinowy albo syrop z owoców bzu czarnego i do łóżka wypocić się. jeśli lubisz to jedź czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! u mnie ani lepiej, ani gorzej... ale 2,2 kilo mniej mnie cieszy! :) margo, kuruj się i choć dziś spróbuj wypocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, gratuluję tych zgubionych kilogramów :) a teraz kuruj sie jak możesz :) Emmi, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quan dzięki za herbatkę :) dzisiaj szczególnie Misi i Margo sie taka parująca filiżanka przyda :) a co u Ciebie? coś się śpioch z Ciebie zrobił ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, to nie to. Nie rozespałam się. Dziecko do nas na weekend przyjechało i wszystko troszkę inaczej wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dalej cierpiące. A wiecie, co na ból gardła pomaga? Stary, tradycyjny Gargarin. Tani, a skuteczny. Polecam. I jeszcze moim sprawdzonym sposobem jest gorąca herbata z imbirem. Może być nawet taki z torebki, suszony, w prawie każdym spożywczaku do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytacie o placek ze śliwkami. Bardzo proszę. Autorką jest Anet 36. Mam nadzieję, ze nie pogniewa się za przekazanie go dalej. 5 jajek 200 g cukru 250 g mąki 200 g masła 1 budyń waniliowy bez cukru 1 łyżeczka proszku do pieczenia 0,5 kg owoców (śliwki, wiśnie, truskawki, agrest, jagody) Masło roztopić i przestudzić. Jajka ubić z cukrem. Dodać przesianą mąkę, budyń i proszek. Mieszać dodając chłodne masło. Przełożyć na blachę i dodać owoce. Piec w 180 st. około 40 minut. Po upieczeniu posypać cukrem pudrem. Naprawdę polecam. Łatwe w wykonaniu i bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś//:) Czy mogę prosić krok po kroku, nawet na pw Garnka? Bo ja wiadomo, zero kumatości ciastowej :O Annol 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qantuś- przepis zanotowany:D - dziękuję!Poproszę męża żeby dostarczył borówkę amerykańską ,to z nią upiekę.Tylko nie wiem czy jeszcze ma?Jak nie to spróbuję z jabłkami,bo mój synuś za śliwkami nie przepada,albo zrobię pół ze śliwkami a pól z borówką lub jabłkami.Na dziś zamówiono szarlotkę i muszę ją wykonać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×