Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Szczerze? Ja to niezbyt za takimi rzeczami jestem :) Później to trafi do jakiejś szuflady i zapomną o tym :) ale to tylko moje zdanie, każdy lubi coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ja 13.08 :) jest ktos ?? w sumie to nie mamy wiele :):) dopiero za nauki sie zabieramy .. wszystkie zaliczki zaplacone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutej263
a ja juz nie wiem na co sie zdecydowac, chyba to wezmiemy bo te statuetki ostatnio tak modne wygladaja jak pomniki wiec odpadaja, myslalam tez nad poduszkami bo znalazlam takie ale to chyba lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutej263
o to napisz jak z tymi naukami ile one trwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutej263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutej - jak Wam to odpowiada to nawet się nie zastanawiaj :) szkoda energii na takie rzeczy, bo tyyyyyyyle jest do załatwienia :) my już po naukach :D a w podziękowaniach piękne albumy ze zdjęciami, na pierwszej stronie podziękowanie i później krótka historia od zdjęć jak byliśmy mali do teraz, później miejsce na ślubne i dzieci :) do tego jakieś winko, owoce, kawa zawinięte w celafon i z kokardą. Myślę że będzie ładnie :) Tak w ogóle to zamiast kwiatów będziemy prosili o szampana. Co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
wiesz to wszystko zalezy od rodzicow jesli lubia szampana to czemu nie bo moja tesciowa obrazilaby sie na brak kwiatow ale na nia trzeba brac poprawke dziwna jest :P powiedzcie mi ile te nauki trwaja i slyszlam ze sa odplatne to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice uważają również, że kwiaty to tylko marnowanie pieniędzy i niepotrzebne danie zarobić kwiaciarniom :P Oczywiście prawdziwych szampanów nie chcemy :P dla uściślenia to wina musujące :P co do nauk, to u nas wygląda to tak, że w sumie jesteśmy obydwoje wierzący, chodzimy razem do kościoła w każdą niedzielę i ksiądz mówi, że za to że nie przypomnieliśmy sobie o kościele tylko ze względu na ślub, tylko chodzimy regularnie, to nauki mamy z głowy :D nieźle co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
Hej przyłączę się 13.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 ale macie dobrze z tymi naukami ja jeszcze nie wiem po 19 maja mamy sie zglosic to wszystkiego sie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
zamowilam buty 2 pary plaskie i wysokie sukienka tez juz sie robi mam juz z glowy jupppppppi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozole
witam, ja również 27.08. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sukienki jeszcze nie zaczęłam szyć :P buty mam, ale za małe mi zrobili i teraz mam problem co z nimi zrobić :( bardzo chciałam skórzane i specjalne do tańca towarzyskiego, bo są nieziemsko wygodne ale zamówiłam 38 a noszę 38/39 i mnie cisną :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a zwrocic ich nie mozesz? albo moze rozchodzisz w domu zalezy czy duzo za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączę się 27.08.11 Co mamy? w sumie większość załatwione, zaliczki zapłacone tylko czekac do wielkiego dnia. Ja nie mam jeszcze butów i bielizny ale mam czas do 27 czerwca bo wtedy przymiarka sukni, a moj już kompletnie jest ubrany. Do załatwienia jeszcze USC i ksiadz. Reszta w toku. Z naukami to jest tak, że jest 10 spotkań, i parafie róznie to robię, czasami 1 spotkanie w tygodniu wtedy trwa to 10 tyg a czasami po 2-3 godzinki. W mojej parafi jest 1 w tyg, więc zrezygnowaliśmy i poslziśmy do dominikanów na pąłtne 160zł godzin niestety 18 ale za to w jeden weekend i były bardzo fajne. Jest jeszcze poradnia i tam muszą być zaliczone 3 spotkania. My dogadaliśmy się z Panią, z racji że moj pracuje w systemie zmianowym, to nie udałoby się nam być na 3 z 4 spotkań, więc Pani kazała nam przyjśc na inny dzień i w ciągu jednej godzinki wygłosiła 3 spotkania. Takim to sposobem mamy to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i my też prosimy o winko zamiast kwiatów.. po 1 bo w pon po ślubie wyjeżdzmy, po 2 zbyt duża ilośc kwiatów wywołuje u mnie uproczywe kichanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
az tyle tych spotkan ja nie wiem jak sie wyrobimy bo do parafii mamy kawal drogi heh zobaczymy co z tego wyjdzie. chyba ze mozna w innej parafii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty powiedzieli że mogą mi na imadle rozciągnąć, ale mam szczupłą stopę i boję się że będą odstawały, ale chyba tylko to mi zostało :((( No dziewczynki, gdzie jest jeszcze jakaś na 06.08????? :) byłoby mi raźniej :P już trzy osoby na 27.08 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
na 19 to pewnie nikogo nie bedzie bo to piatek wiec pozostaje mi samotnosc :P ale wymyslilam wkoncu co z tym pierwszym tancem, wlasnie rozmawialam z babeczka ktora oferuje banki mydlane mysle ze to super pomysl i romantyczny ma tez w ofercie ciezki dym ale nie wiem czy bysmy nie przesadzili z tym a za te banki to 150zl to chyba nie jest zle a moj stwierdzil ze jak bede zadowolona to czemu nie :) a te rekawiczki bedzie mi spiewac siostrzenica ktora spiewa zawodowo mysle ze bedzie super efekt juz sie doczekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek263 możesz robić nauki gdzie chcesz, nie ma przymusu robienia w swojej parafi. mini_69 ja tez mam bardzo wąską stopę i kiedys też jakoś za wąskie buty kupiłam i rozciagałam na imadle to wcale nie poszerzyły się,a za to palce już nie cisneły. W sumie warto spróbować. albo sprzedaj na allegro. Ja właśnie dlatego nie mam jeszcze butów bo 38 na ogól cisną a 39 już klapią. Dla mnie kupowanie butów to istny koszmar. Co do bańek mydlanych to trzeba uważać, na niektórych sukniach zostawiją ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam mieć piosenkę rękawiczki, ale mój jest kiepski w tańcu, ucze go trochę, ale ta pisenka jest taka wolna że jakoś rytmu nie złapał i znalazłam inną, która obojgu nam przypadła do gustu Beata Bartlek Sen na pogodne dni i zaśpiewa moja przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
moj potrafi tylko walca angielskiego krok podstawowy po kwadracie a urozmaicenia ciezko mu ida ale wytrwaly jest uczy sie :) jakos damy rade :),wiem o ktorej piosence mowisz tez mi sie podoba ale jak uslyszlalm ta w wykonmaniu mojej siostrzenicy to bylismy juz pewni ze to ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strumien3
Dziewczyny, jestem juz po ślubie...uff, najfajniesze bylo to, ze pojechalismy w podroz poslubną do Rzymu, tam fotograf mieszkajycy w Rzymie zorganizowal nam plener. Bylo rewelacyjnie! Przepiekne zdjecia, no i za sesje zaplacilismy nie az tak wiele. Ta firma nazywa sie romabella czy jakos tak, w kazdym razie fotografowie to grzegorz i beata żarski, moge was z nimi skontaktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strumien
www.romabella.pl zajrzyjcie! Slub w Rzymie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przyłączam się, my ślubujemy 27 sierpnia 2011 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna Panna Młoda 27 sierpnia :) nooo ładnie, oblegany termin jak nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×