Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość msna
chce aby wszyscy goscie byli zadowoleni i aby to byl najpiekniejszy slub... przez kosciol bedzie mnie prowadzil tata, bedzie dzik, pelno konkursow, dobre zarcie, duzo picia i oczywiscie nocleg..ogolnie sobie podliczylam ze za cale wesele na 120 osob z domu weelnym, z ubiorem, alkoholem wydamy ok 34 tys..wydaje mi sie ze to przystepna cena za ten piekny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez się wydaje że aż tak drogo wam nie wychodzi ja liczyłam chyba na 170os ze wszystkim to chyba około 45tys mi wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy wczoraj w restauracji umawiac menu i u mnie jest tez tego bardzo duzo,jak dla mnie zbyt duzo ale lepiej zeby zostalo niz ma zabraknac. Jestesmy na etapie wybierania tortu weselnego. Umowione spotkanie z DJ na poczatku sierpnia i jeszcze jedna wizyta w restauracji.Kurcze myslalam ze bedzie jeden stol a okazuje sie ze tak sie nie da a szkoda. Garnitur mieli nam wyslac poczta bo w innym miescie kupilismy i teraz sie gdzies zapodzial,tydzien temu powinien byc,a musimy jeszcze dodatki dokupic dla pana mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnitur wczoraj dotarł do mnie kurierem zgodnie z umową. Jestem pod wrażeniem obsługi w pierre cardin, pełen profesjonalizm. Kurcze jak policzyłam wszystkie koszty ślubu to wychodzi mi prawie 33 000 zł, a przyjęcie jest tylko na 60 osób. Masakra jakaś. Powiem Wam, że jak sobie pomyśle jaką piękną kuchnię bym mogła miec za tą kasę to trochę mi szkoda, że się wywala tyle pieniędzy na jeden dzień. Ale pewnie gdybym zrezygnowała to też kiedyś mogłoby mi być żal, że nie było wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka macie przyjęcie na 60 osób, ale macie zespół, będą tańce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zespół SOKOŁY. Dla dziewczyn z południa. Są świetni. Grali u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatecznie będzie 90osób i zamkniemy się w 30tys(poprawiny dla 50osób), ale to zależy od regionu, u mnie na wschodzie jest o wiele taniej niż w centralnej Polsce, jak w Pruszkowie orientowaliśmy się o ceny na nasze wesele to ok 50tys byśmy wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
o to chociaż jeden plus z przyjęcia bo my to pewnie nawet 10 tyś nie wydamy ;) Byliśmy już na 2 naukach u wikarego, ja to kiedyś osiwieję, tak przeżywałam a luz totalny. Jeszcze tylko jedno spotkanie z proboszczem i koniec :) ale to pod koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy sobie wyobrazacie ze my nadal nie mamy nauk przedmalzenskich,ja nie wiem o czym nasz proboszcz mysli,okaze sie ze wcale ich nie bedziemy mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołza jak księdzu się nie spieszy to nie masz co się martwić, najwyżej zaliczy Wam bez tego, znam takie przypadki, te wszystkie papierki to wymysl księży w mojej parafi teraz wprowadzili, spotkania dla przyszłych chrzestnych!!!! jest jedno w miesiacu i mają trwac pół roku, porazka, gdyby ktoś teraz poprosił mnie na chrzestną to z braku czasu nie byłabym w stanie tego zrobić, i założe się, ze zaraz pwstanie kurs weekendowy płatny, robia wszystko aby coraz wiećej pobierać kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj kupilismy mojemu garnitur do tego buty, kamizelka biala, musznik, buty i 2 koszule ogolnie 1200zl 200zl upustu. I odebralismy obraczki, sa piekne... co do nauk ja mam juz za soba i zostalo nam spotkanie tydz przed slubem i spowiedz wczoraj mielismy wieczor paniensko kawalerski , zorganizowalismy go ze znajomymi ktorzy biora slub tydz przed nami...bylo switnie..mieszkamy na wiosce wiec zorganizowalimy go na boisku byl gril i ognisko, goscie sie przebrali np baba za chlopa i odwrotnie... wzieli duzy woz i ciagnik i tak 30 osob jezdzilismy po wioskach...nawet bramy chcieli nam robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chociaz tyle bo ja myslalam ze bez tego nie da rady ale on chyba wie co robi,najgorsze bedzie jak powiedzmy tydzien wczesniej zadzwoni zebysmy na nauki przyjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiamisiaaaaaaaa
dziewczyny a jak wasz humor przed slubem ? bo ja jestem jakas dziwnie zdolowana :( nie wiem czemu nie wiem dlaczego :( co się ze mną dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
ale fajna impreza Super Co do humoru wszyscy w koło skutecznie próbują mi go popsuć Jak już Wam pisałam mam małe przyjęcie 28 osób w tym 4 dzieci, a tu się dowiaduję że jedna para chyba nie przyjdzie (i pewnie mi tego nie powiedzą, bo jak zapytałam w prost to kręcili że raczej nie ale jeszcze nie wiadomo), wujek w delegację chyba pojedzie, babcia zmienia zdanie co chwilę Kurczę okarze się w końcu że będzie nas 20 :(, a ja myślałam że może potańczymy trochę, ale jak tak mało osób to pewnie nie będzie komu i będą się krępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Faaktycznie nie martw się niczym! Przecież najważniejsze że Wy bierzecie ślub i Ci co nie przyjdą niech żałują;) Na pewno bedzie super;) Tak myśle coraz intensywniej o tym ślubie i powiem Wam, że jak sobie pomyśle to skręca mnie w brzuszkU:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Oczywiście te wszystkie historie nie przysłaniają mi najważniejszej kwestii całego tego przesięwzięcia :) Jednak liczyłam że stanie się to pretekstem do fajnej imprezy i świętowania Mi się wydaje że to jeszcze tak dłuuuuugo, przecież to prawie 4 pełne tyg jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Może powiem tak: pracuję w biurze jako asystentka, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje jako inżynier jakości, też można powiedzieć że biurowa praca. A skąd jestes? Bo tego chyba nie pisałaś. Ja z Bielska Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwota 33 000 zł liczę ze wszystkim - czyli wesele na 60 osób w restauracji, ubrania, kwiaty, kościół, zespół, kamerzysta, fotograf itd. A wesele mamy małe, bo ja mam małą rodzinę. Jednodniowe, ale normalnie z zespołem i tańcami, do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny;) nie było mnie kilka dni... jak tam?? :) U mnie ogólnie chwilowo wszystko stanęło w miejscu... do końca lipca mam wolne jesli chodzi o przygotowania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Jakiś czas temu pisałam ;) z Bydgoszczy Muszę w końcu go namówić na wypad po obrączki bo będzie problem Jak garnituru nie chce kupić, jego sprawa, może iść w pidżamie ;), ale bez obrączek się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dopiero zaczynamy sobie uswiadamiać z narzeczonym ze zostały nam niecałe 3 tygodnie... o kurcze ale to zleciało:) w srode odbieramy obraczki wygrawerowane bizuteria już kupiona:) musimy jeszcze rozsadzić gości, zaweisc papiery do księdza dogadać sie na sali i z zespołem... niby tylko kilka spraw ale jakich waznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx a to Ty z mazowieckiego??? Nha u mnie też narazie wszystko stoi w miejscu - w tym tyg przymiarka sukni ale jeszcze nie dzwoniła kiedy dokładnie a tak ogólnie to męczą mnie te przygotowania do ślubu i do tego ten remont :( padam z nóg ... wczoraj panowie robili degustację wódeczki i wybrali smirlofa czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałgosiaGosia i dzie będziesz rodzić?? Klinika czy w szpitalu??? i ja z Bielska-B. hejjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila87
mogę się przyłączyć? :) ślub mam 6.08.... zaczynam się strasznie denerwować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×