Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belklelele

Mam juz 30 lat i niczego nie osiagnelam w zyciu

Polecane posty

Gość belklelele

mam meza,corke i tyle. Wiem,ze dla niektorych to marzenie i pelnia szczescia. Marzylam o karierze aktorki, marzylam o zyciu w bogactwie, o podrozach,poznawaniu ludzi, o zrobieniu czegos dla ludzi itak dalej. Ogladalam blog jakiejs 20latki z Holandii i ona byla chyba wszedzie. Pisze ksiazke, jest tancerka. Moja mlodosc minela ichce mi sie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomożemy
wszystko przed Tobą! Masz dopiero 30 lat, nie 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baydoll
mam 31 i mam tylko meza, kata!!!!!brak pracy i mieszkania.. przegrałam zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomożemy
Rozwiedź się, idź do pracy choćby na produkcję, ale pracę będziesz miała i swoją kasę, a męża w dupę kopnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prawie 30 lat
i duzo osiągnęłam :-O za dużo jak na swój wiek :-O Mam wszystko: swoją firmę, mieszkanie pięknie urządzone, samochód, dobra pracę, ale ostatnio poczułam że już na nic nie mam ochoty, niczego nie chce i nie potrzebuję. Brakuje mi straaaasznie czegoś, ale nie wiem czego i to jest straszne uczucie, kiedy wszystkie marzenia się spełniają nie zostaje już nuc by zyć :-( (o własnej rodzinie nie myslę, nie marzę, bo w miłość nie wierzę, patrząc na dzisiejszy świat, no ale z tego już się dawno wyleczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomożemy
Tobie z kolei brakuje faceta, dobrego seksu, miłości, czułości i pewnie niebawem zatęsknisz za dzieckiem. Rzeczy materialne dają tylko złudne poczucie szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prawie 30 lat
moze i brakuje mi seksu, czułości i bliskości, ale nie chcę faceta :-O ani dziecka. lubię swoją samotność i czuję że brakuje mi strasznie czegoś, ale nie wiem czego i to na pewno nie chodzi o faceta i dziecko :-O do czego jeszcze może człowieka tak ciągnąć? jak się tego dowiedzieć? bo ja błądzę i błądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja też mam prawie 30stkę
i mam to samo co autorka wyżej, też nie chcę dzieciaka i mam wrażenie że idę donikąd .. natomiast facet by sie przydał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomożemy
a miałyście już w swoim życiu jakiegoś mężczyznę i stąd ta pewność że to nie jest to czego potrzebujecie? Czy tak sobie zwyczajnie zgadujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prawie 30 lat
jesli chodzi o mnie to ja miałam ;-) raz 6 lat, drugi raz 2 lata i już dziękuję bardzo! to nie dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prawie 30 lat
jesteś oblesny :-O typowy męski paszczur zaświniony ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×