Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny dlaczego nie

dziewczyny dlaczego nie chudne?

Polecane posty

niebieska cytryno ja wypijam juz coraz wiecej wody,zawsze butelke 1,5litrowa,ale czasem zdarza sie ze 2,5. nie waze sie nadal chodz chcialam dzis stanac na wage,musze chyba zakopac wage gleboko,albo powiedziec komus z rodziny zeby schowal gdzie ja nie znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko schudniesz na pewno
poczekaj jeszcze troche,nabierzesz lepszej wprawy w nawykach zywienowcyh i za jakis czas waga bedzie spadac szybciej,nieraz bedziesz miala chwile zalmania i niewiedzy ale wyjdziesz z tego,po kazdym upadku sie podniesiesz i bedziesz silniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,może za bardzo jesteś zestresowana?Polecam Ci kontakt on-line diety.Dietetyczka ma gabinety,ale prowadzi też diety on-line.Bardzo sumienna.Jem zdrowo,mniej i chudnę.Nic nie muszę ważyć,cieszę się z tego jak gotuje i zjadam smaczne potrawy ale przy tym chudnę.Polecam http://super-dieta.com.pl/dieta-on-line.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by ktos wyczul,ze dzis mam gorszy dzien,jakies zalamanie:( ale jutro bedzie lepiej,czego odchudzanie musi takie byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie czuje o wiele lepiej psychicznie niz wczoraj,wczoraj mialam zalamanie i to wielkie.musze przestac myslec o odchudzaniu,jesc jak trzeba,cwiczyc i sukces bedzie:) ogladacie cofnij czas? jak gosciu schudl w 8 tyg 20 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak Wam idzie,ja wczoraj basen,zaraz bedzie orbitrek,wieczorem rowniez basen:) czuje ze jestem coraz lzejsza i coraz bardziej ciuchy ze mna leca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Was w miastach tez tak duzo osob chodzi na basen? ja dzis kolejny raz bylam sama jako dziewczyna na basenie,czyli jakie z tego wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wypijam dość sporo ;) przy okazji(pewnie zjadą mnie co niektóre) wzięłam się za żywienie optymalne , bądź zbliżone do optymalnego (zależy jak wyjdzie w obliczeniach) szukałam czegoś dzięki czemu nie będę głodna i będę mieć więcej energii(jeszcze żaden sposób żywienia nie jest tak kontrowersyjny, chodzi głownie o proporcje BTW)nie jest to łatwy sposób ;) bo się wszystko liczy wręcz do 0,01 grama i się sprawdza wszystkie produkty ;) najpierw wykluczyłam biały cukier i zawierające go produkty(cukier jest typową słodką trucizną, która podstępnie wykańcza nasz organizm powodując różne choroby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska cytryno a ile masz do zrzucenia? ja sie na razie nie waze,chodz ostatnio juz wchodzilam na wage,nie moglam wytrzymac,ale nie zwazylam sie:)czuje i widze ze mam mniej:) brzuszek plaski,uda sie zmniejszyly i pupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę się zmniejszyć o rozmiar ,dwa z kilami to jest sprawa bardzo indywidualna BMI bardzo uśrednia ;) na razie planuję 5-8 kg zobaczymy co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chudne nadal:)nie waze sie,mam mniejszy brzuszek,uda,pupe:) ale mam problem z wyproznianiem:(jem blonnik od poczatku odchudzania,nie wiem co jest tego przyczyna:( slyszalam ze tak sie dzieje w czasie odchudzania,ale jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki piszę
przy błonniku trzeba bardzo dużo pić , a najlepiej po jego przyjęciu przynajmniej 2 szklanki wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzis cos sie ruszyło,czuje sie lzejsza:) byłam oddac dziś krew,zjadlam pare kostek czekolady,chodz nie mialam ochoty,ale zawsze po oddaniu jem i pije kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ruszyla sie moja waga:) schudlam 5 kilo,strasznie sie ciesze i wierze ze bedzie coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Kobietki idzie mi coraz lepiej,mialam sie wcale nie wazyc ale czasem za bardzo mnie kusi. ale czuje sie coraz lepiej w moim odchudzaniu,wiem co mam robic,mam coraz mniej bledow,wyciagam wnioski z popelnionych bledow,oczywiscie chcialabym schudnac wiecej kilogramow,ale wole schudnac w dluzszym czasie niz od razy i miec efekt jojo,czasem sobie mysle ze dobrze ze chudne tak wolno,ze mam czas na nauke zdrowych nawykow zywieniowych,a jak bym schudla szybko to nie wiem czy nauczylabym sie tego,teraz to ja chce schudnac i nauczyc sie jesc jak nalezy a kiedys to chcialam tylko schudnac,nie wiedzialam co bedzie po odchudzaniu. uwazam ze na kazdego przychodzis czas i moj wlasnie nadszedl,wczesiej nie bylam na tyle dojrzala,nie mialam w sobie tej madrosci co teraz,trwam nadal i wiem ze bedzie dobrze,zycze Wam tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane tak samo wiem ze da sie odchudzac bez tabletek i odzwyczaic od slodyczy,czasem mozna zjesc jak wszystko,ale tylko czasem. wiem to z doswiadczenia,ile ja kasy wydawalam na tabketki odchudzajace,ktore nic nie pomagaly bo tylko je jadlam,na pewno przez nie mam zanieczyszczony organizm,tak samo slodycze,ze da sie bez nich zyc,a nawet nie jesc isc wcale i nie myslec o nich. a najlepsze co moze byc to CWICZENIA i jeszcze raz CWICZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEDE PISAC O SWOICH SUKCESACH,AZ SCHUDNE:) POWODZENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szenia25, masz rację: antidotum na nadprogramowe kilogramy jest połączenie diety, ćwiczeń, wytrwałości i cierpliwości :-) Mam nadzieję, że żadnego ze składników Ci nie zabraknie, a jak zacznie brakować, pełno jest na Kafe osób, które pomogą w motywacji :-) Bardzo się cieszę, że się nie poddajesz i odnotowujesz sukcesy! Trzymam za Ciebie kciuki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak wam idzie dieta,ja mam rozne dni,czasem nie mysle ze jestem na diecie,sa dni ze mysle ciagle o jedzieniu,moze nie o tym ze jestem glodna,ale o tym ile zjadlam,czy nie zjadlam za duzo,czy nie za malo,bo ja za malo to tez zle:( ucze sie nadal siebie,czasem jest ciezko,mije prawie 2 miechy,juz nie mam takiej motywacji na cwiczenia,nie spoczne na laurach,mialam juz cos takiego w pierwszym miesiacu diety,ale to bylo cos w rodzaju,ze wchodzilam na orbitreka a nie mialam sily cwiczyc,teraz mam sile,ale nie mam ochoty,ale nie poddaje sie,wiem ze to minie,ze dalej bede sie cieszyc z tego ze jestem spocona:) nie ukrywam ze chcialabym juz schudnac,ale moze i dobrze ze troche to trwa moze naucze sie jesc jak nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkwaś się, to zlezie
jak ze zdechłego bobra. GOOGLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,nie moge uwierzyc,wlasnie weszlam w spodnie ktorcyh nie mialam na sobie kilka lat,jaka radosc,mialam juz wejsc na wage,ale sie powstrzymalam,naprawde warto,walczyc,dbac o sobie,zrezygnowac z zaracia,wyjdzie to nam na dobre i pozniej bedzie to dla nas normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto schudniesz
rob tak dalej jak robisz a sukces murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szenia25, wielkie gratulacje dla Ciebie! Oby tak dalej! Bardzo lubię czytać tego typu wpisy, to strasznie motywujące, że czyjaś wytrwałość zostaje wynagrodzona :D Buziaki i życzę dalszych sukcesów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya a jak Twoja waga,duzo Ci zostało jeszcze do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szenia25, to miło, kiedy i inni widzą różnicę :D Bardzo się cieszę, że odnosisz na tym polu sukcesy! Pamiętaj o nich zawsze, by móc walczyć z rutyną i powątpiewaniem :D Kochana, ja mam jeszcze ze 20kg do zrzucenia, 10kg już za mną :-) Obecnie ćwiczę siłowo i buduję masę mięśniową, więc bardziej dążę do osiągnięcia pięknej, wysportowanej sylwetki, aniżeli do jakiejś wagi. Zmieniłam swój styl żywienia na zdrowy, teraz intensywnie ćwiczę, więc wiem co piszę, gdy piszę o wytrwałości ;-) Sama zostaję poddana ciężkiej próbie. Buziaki i nie poddawaj się! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie wykonujesz cwiczenia? mialam dzis cwiczyc,ale rodzinka sie zjechala,juz sobie dzis odpuszcze. jak zaczynalam sie odchudzac i nie cwiczylam jeden dzien to popadalam wparanoje,ale teraz juz nie,mam wiekszy dystans do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×