Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

czesc dziewczynki ! Pewnie ze wszystkim nam sie uda, wiecie co.. ja jestem osoba niepalaca, przedchwila zrobilam sobie truskawki ze smietana i cukrem... ogolnie to nie dotykalam popielniczki ani nic takiego a czuje ze prawa dlon mi smierdzi fajkami !!! wrrrr moze jakis schemat mam :D ogolnie to jest mi mokro, ale nie plamie tylko sluz taki wodnisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold idz na bete bedziesz pewna na 100% dziewczynki mam problemy z netem więc jest możliwos, ze dziś nie będe pisać, ale się postaram. W razie czego życze miłego dzionka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wiecie co..piersi przestały mnie boleć :o jak ręką odjął no. Mam takie troszkę ociężałe i zauważyłam, że naczyńka mam popękane :/ Okres jeszcze nie przyszedł a zawsze rano dostawałam. Truskaveczko ja się strasznie boje igieł. Jak je widzę to od razu mdleje więc iść na badanie krwi to dla mnie ogromne wyzwanie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notorcold --> myslisz ze nie warto pocierpiec ? :P Mnie dzis wszystko zlosci,. cos czuyje ze to chyba na @... 28 maja powinna przyjsc, ale nigdy nec nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dawno nie pisałam :) U mnie nadal bez zmian, miesiączka miała być 8 maja i ciągle nic, pobolewa mnie podbrzusze, mam ciemniejsze otoczki sutka, a poza tym nic. Więc dalej nie wiem o co chodzi. Bo miesiączki miałam jak w zegarku. Jak w tym tyg.nic nie dostanę mam przyjść na "wywołanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia serca, a test robilas ? hotorcold, moze sprobuj zrobic bete moze faktycznie tobie wykaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca zwierzęta
Witam Was! Ja co prawda z moim mężem nie staramy się o dziecko ale również nie zważaliśmy na owulacje i kochaliśmy się do końca we mnie... Od jakiegoś czasu bolą mnie bardzo piersi przy dotyku, bardziej niż zwykle, pobolewa jajnik przeważnie prawy.. Okres miałam dostać w niedzielę a dostałam za to w poniedziałek tylko jednodniowe plamienie a mianowicie śluz pomieszany z krwią a potem nie co brązowy i to wszystko i nie wiem co mogę o tym myśleć.. Bóle mam nadal.. Jutro rano chcę zrobić test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochajaca zwierzeta ---> zrob test i daj znac bo prawdopodobnie to wlasnie ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to poprostu stres ? bo z krwi by juzwyszlo... a do ginekologa moze na wywolanie pojdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ;) Pamietacie jak psialam ze niby mi mokro ale nie ma duzej ilosci sluzu ? teraz na dniach tak mialam... teraz zauwazylam jak bylam z psem na spacerze ze jak szlam to cuzlam jakbym zrobila siusiu;p majtki mam mokre, zastanawiam sie czy moze to plodny sluz ? ja ogolnei nigdy nie mialam ciagnacego sie jedynie bylo mi mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca zwierzęta
Zrobiłam test i wynik negatywny okresu nadal brak, piersi są jak bomba zegarowa nawet na brzuchu nie można spać.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) tak jak i wy tez staralam sie o malenstwo:) od 7 do 12 maja mialam dni plodne i co 2 dzien baraszkowalismy :) wczoraj miala byc miesiaczka ale jej niema :) boje sie zrobic testu by niezapeszyc tej sytuacji. co do objawow 4 - 5 dni po owu mialam pulsowanie jajnikow tak jakby w cos w nich rytmicznie pukalo i lekie cigniecia w pachwinach. Obecnie nic mnie nie boli ani nie kluje. Czy moge sie nastawiac na ciaze? Ccy ktos mial takie pulsujace jajniczki? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja okresu dalej nie mam, wszystko mnie boli i czuje jak mi jajniki pracują. Jak do jutra nie dostanę to idę na pobranie krwi. Chciałabym Wam opowiedzieć coś co mnie strasznie zdziwiło, zaskoczyło ale jednocześnie ucieszyło. Otóż moja kuzynka ze swoim mężem starała sie o dziecko 10 lat! Badania wszystkie dobre, chodzili do psychologa ale i tak nic to nie dawało. Pewnego dnia zdecydowali, że skoro nic nie wychodzi to zaadoptują maluszka. Rok starań oczekiwań i w końcu małego Pawełka mają w domu:) Pawełek jest od 2 tyg u nich w rodzinie a ona idzie na kontrolę do ginia i co sie okazuje? Że jest w 9 tyg ciąży :D:D Jak dzwoniła do mnie to aż płakala i ze szczęścia i z szoku :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochajaca zwierzeta--> to pewnie @ przyjdzie na dniach.. beania--> mysle ze test moglabys juz zrobic a nie sie stresowac, bo jesli jestes w ciazy to stres zle dziala na fasolke ;) hotorcold---> mysle ze jutro z rana mozesz isc na bete ;) A teraz wam powiem ze ja chodze ciagle zla ;p ogolnei dziwnie sie czje ostatnio bylam cala zakredcona i wszyskto mi z rak lecialo. mialy dzis byc przytulanka ale sie poklocilismy no i dupa :P ogolnie to niby mi mokro ale jak patrze to gesty lepki bialy sluz i to wieksza ilosc niz normalnie.. okres powinnam miec 27-28 maja.. najpozniej !! jestem ciekawa, bo nawet piersi mnei nei bola.. za to zwiekszyl mi sie apetyt, jem duzo wiecej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze isc na te badanie.. własnie zjadałam ostrego kebaba i ostra zupke chinska i zaraz chyba wszystko zwróce :-/ Novynetka a może to fasolka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold ---> idz idz ;) no mam nadzieje ze to fasolka, choc rano bylo mi mokro ale teraz caly dzien mi sucho, ale w srodku jest lepki gesty sluz;p a tak poza tym teraz sobie polezalam troche, bo cos mnie podbrzusze bolalo.. jestem ciekawa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P tak mi sie nie chciało wstawać rano i iść na to badanie, że nie poszłam :P Poczekam jeszcze na tą @ może nadejdzie... Wole poczekać niż się rozczarować.. Novynetka fasolka w pierwszm cyklu starań to byłoby cudownie :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josek
Witam! My tez sie staramy o dzidziusia od roku :( Narazie cicho podgladam tematy duzo tu jest podobnych ale ten jest optymistyczny :) Mamy juz jedną córe w czerwcu bedzie miała 4 lata i załuje ,że wczesniej sie nie staralismy się. a teraz z każdym miesiącem ciężej Dzis to chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kope lat Dziewczęta :D:D:D Żyję - nie odzywałam się, bo nie miałam kiedy:) póki co zaprzestałam starać się o dzidzię. 6 czerwca idę do szpitala ( podejrzewają hipoglikemie) i wolę to sprawdzić , zanim udałoby mi się zafasolkować:) Trzymam kciuki za Was bardzo mocno i w miarę możliwości będę się odzywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam was dziew\uszki ;) hotorcold--> tez tak sadze ze byloby cudowniie ;) justa_86 juz myslalam ze cos z toba nei tak :D no ale masz racje lepiej sie upewnic ze nic ci nie jest niz fasolkowac;p a u mnie moje drogie.. mialam okres dostac wczoraj dzis a najpozniej jutro poki co cisza... wczorja wieczorem strasznie bolalo mnie podbrzusze juz myslalam zeo kres dostane co chwile mam wrazenie jakbym go dostala ale to bialy sluz ;) ogolnie to piersi mnie nawet nie bola a na @ zawsze mnei bolaly.. no i do tego mam wzdecia;p brzydko mowiac chodzei pierdze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka ja mam takie same objawy! Z tym, że okres spóźnia mi się już 3 dzien..biały śluz który daje mi ostro popalic bo ciagle latam do kibelka, piersi mnie bolą, wzdęcia mam, jajniki mi pracują i czuje to i te fajki bleee :) Tylko że... zrobiłam test i wyszła jedna kreska :(:(:(:(:( nie wiem może mam za małe stężenie albo po prostu jestem osobą u której testy nie wychodzą... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold --> moze fasolkujemy ?:P ja w poneidzialek zrobie test jak @ nei przyjdzie.. tyle ze piersi mnie nie bola.. ciagle mam wrazenie jakbym miala za chwile dostac @ ale nie dostaje.. zobaczymy jutro.. jak nie to w poneidzialek test.. ty lepiej w poneidzialek idz na bete :) malo tego ja wszyskto sotatnio przesalam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold--> a masz nieraz takie dziwne uczucie w piersiach ? ja mam wrazenie zen ieraz mnie pieką piersi w niektorych miejscach i sutki, nawet na "boczkach" i brzuchu tak mam.. ale to takiechwilowe i ustepuje po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka mnie piersi swędzą strasznie a sutki to już najwięcej. No i brzuch mnie swedzi :) Dzisiaj dostałam w nocy takiego skurczu jajników ze zaczynam sie obawiac czy to czasami nie torbiele :(:( tak mnie bolało jak na okres tak mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×