Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Prinzesska27 tak na 70 osób jest zaproszonych :) a Wy? I pokaż zdjęcie sukni :) Nie próbowałam bo mój lekarz powiedział, że mamy na razie starać się bez żadnej pomocy. Mój gdzieś przeczytał, że zdarza się, że kobieta w ciąży ma okres i teraz ciągle panikuje bo uważa że jestem w ciąży :D Chociaż @ mi się skończyła i zbyt obfita nie była... novynetko ja mieszkam na śląsku :) zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold ---> to za daleko ;) co tutaj w ogole taka cisza ? truskava sie dawno nie odzywala moniczka zreszta tez... ja wp oniedzialek na 14 mam wizyte u innego ginekologa i zobaczymy co mi powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ostatni nie bylo mnie bo miałam w przcy zamknięcie miesiącai mase rzeczy do zrobienia nadgodziny itp. dzisiaj mam 26dc powinnam dostac i na to sie zanosi nie rozpaczam jak przd miesiacem ale radosci też nie odczówam. Zastanawiam się która z nas pierwsz zafasolkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
moge sie dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syllpewnie ze mozesz ;) opowiedz o swoim przypadku ;D enge ja jutro ide do lekarza jestem ciekawa co mi powie bo na @ sie w ogole nie czuje zawsze mnie strasznie bolaly piersi a terz nic a to jest 45 dc ... Justy _86 tez dawno tu nei bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki co u Was słychac jak Wasze staranka? ja jak narazie nie biore tabletek oprócz bromergonu zobaczymy co będzie lekarz nawet bez tych tabletek kazał się starac , pamiętacie jak pisaałam że lekarz muwił że mam małą macicę ? teraz pytałam to od kąd się lecze jest większa o 5mm czyli jakieś postępy są!!! a i co ważne mam miesiączkę co miesiąc także wiem że jak nie teraz to kiedy indziej ale mi się uda!!! czego i Wam kochane życzę!!! pozdrawiam cieplutko, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka milo ze napsialas ;) straszna cisza tutaj jest, jedynie ja sie udzielam :) dzis jest 46 dc @ jak nie ma tak nei ma :P generalnie tydzien temu bylam u lekarza i powiedzial zen ie widzi ciazy ani zblizajacego sie @, powiedizal zem oze nam sie udalo ale on ciaze jest w stanei stwierdzic dpiero ok 5-6 tc.. wiec nie wiem.. tydzien temu test byl negatywny dzis nei robilam, a na 14 ide do innego lekarza zobacze co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka daj znać co Ci powiedział! Ja Was czytam ale jakoś nie mam czasu napisać :) Ja od wczoraj mam zawroty głowy i mdłości. Piekłam wczoraj ciasto dla szwagierki i jak mnie wzieło to myślałam, że umre :/ w ciąży na pewno nie jestem.. jutro idę do neurologa żeby dał mi jakieś skierowanie na badania bo to nie jest normalne. No a po za tym to nic ciekawego. Siedze i ciągle cosik robie - to sprzątam to gotuje to piore etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka8228
a nie myslalas o zrobieniu bety? mialabys 100% pewnosc kilka godz po wykonaniu badania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa_86 dam znac ogolnie tro mi dziwnie jest mi ciagle duszno - mysle ze to od pogody, do teog jak otworze oczy i usiade na lozku zarazp o przebudzeniuy to mi jest niedobrze a fuj ale wstane zjem cos albo napije sie wody i przechodzi.. boli mnie prawy jaknik piersi mysle ze sa caly czas takie same choc po odstawieniu tabletek zmalaly widizalam roznice i chyba sa takie jak wtedy kiedy bralam wiec roznica jest prawie niezauwazalna ciezko mi to stwierdzic;p no i jak dotkne piersi to mnie czasem pieka . a co do bety to zobacze co mi lekarz dzis powie moze da mi skierowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
hej moj przypadek jak kazdy inny heh 2 lata temu wykryli mi torbiel krwotoczna potem zapalenie przydatkow ktore powrocilo mieciac temu ;/ a w sobote robilam test a tu @ KRESKI jak byk! i nie wiem czy mam w to wierzyc. oczywiście wybieram sie do lekarza na potwierdzenie ale to dla mnie cud w sumie te 2 kreski :) objawy jakies mam bol brzucha nudnosci senność ale jak jest dowiem sie w srode o ile moj pan dokotr mnie przyjmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny :) Bylam u lekarza.. niby wszyskto jest ok z tym ze to plamienie ktore mialam 5-6 maja to byla owulacja 8-9 maja byly przytulanka myslicie ze mam szanse na dzidziusia ? generalnie to dostalam skierowanie na usg dopochwowe- miala ktoras z was takowe ? jak ty wyglada ? no i za miesiac do kontroli.. bo moze byc brak okresu z odstawienia albo wczesna ciaza tego nie jest w stanie sprawdzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
ja mam zawsze dopochwowe... do przyjemnych nie nalezy ale ale nie jest bolesne czy cos... po prostu lekarz wklada ci taka rurke mozna powiedziec oo :) ale dzieki temu wszystko lepiej widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syll ale jest to do zniesienia ? boje sie ze to bedzie bolec ;p a wczesna ciaze moze mi wykazac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eng
novynetka- dopochwowe nic nie boli nie martw sie a pokazenie tam wczesnej ciazy jeest uzaleznione od czulosci usg ale tak od 6t juz widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zawsze dopochwowe bo jest lepiej widoczne :) ginekolog wkłada Ci taka kamerke o grubości dwóch palców :D mój zawsze na nią nakłada prezerwatywe :p nawet pozwala sobie kolor wybrać :D i o wiele lepiej widać a nie boli nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! długo mnie tu nie było niestety... ostatnio brak czasu doskwiera na cokolwiek. w piątek dostalam @ tak silna, że wylądowałam w szpitalu na kroplówce. Ogólnie nie mogłam wytrzymać z bólu dostałam leki i już jest ok. nie wiem co to było no ale coż zobaczymy w przyszlym miesiącu jaka będzie @... Powodzenia dziewuszki i gratuluje zafasolkowanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za ibformacje ;) dzis zrobilam test negatywny, wiec na ciaze nie licze :( ... a na @ w ogole sie nie czuje zeby miala przyjsc.. w poniedzialek na 12:00 ide na to usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka a co lekarz dokladnie Ci mówil? że ciązy nie ma, ale na okres też się nie zapowiada? to dlaczego nie podał Ci luteiny na wywołanie @ ? nawet jeśli nie miał pewności czy możesz być w ciąży mógłby Ci ją podać, bo w razie czego luteina jest też na podtrzymanie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlateog wczoraj poszlam do innego lekarza, wygladalo to tak weszlam opowiedzialam jej swoja historie i ona stwierdzila ze te brazowe plamienie co mialam 5-6 maja mogla to byc owulacja, kilka dni przed tym plamienie i kilka dni po tym plamieniu sie przytulalismy ;P no i potem 18 maja tezm ialam jednodbiowe plamienie, testy wychodza negatywnie a @ nadal nei ma dzis jest chyba 47 dzien, spytalam jej cyz moze tak byc ze @ nie ma po odstawieniu tabletek a ona ze tak i haslo do mnie "cyz pani przypadkiem nie jest w ciazy" a ja do niej ze robilam tydzien tmeu test i negatywny i ze myslalam o BHcg a ona ze z tym poczekamy ale da mi skierowanie na usg dopochwowe zeby sprawdzic stan wszystkiego tam w srodku, i nei wiem co mam myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to nie wiem już co jest nie tak. W takim razie musisz poczekać na to skierowanie dopochwowe i wtedy wszystko powinno się wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tylko troche sie zalamalam bo juz myslalam ze to ciaza ;p choc mam wciaz nadzieje ze to jednak ciaza a testy sie myla, bo tak naprawde nei jestem w stanei stwierdzic kiedy byla owulacja bo to ze plamilam to tylko przypuszczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka - jezeli jest ciaza to organizm produkuje bhcg - testy jednak moga nie wychodzic choc to zadkosc ale niewykluczona. Zrob sobie labolatoryjne testy bo sa miarodajne. I pamietaj mniej stresu bo on najgorzej dziala na gospodarke hormonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki, dawno nie zagladałam do was. Dziś 2 dzień miesiączki po moim 1 w zyciu wywołaniu, a potem starania (oficjalna 2 próba,choć dwa lata kochamy się bez zabezpieczeń i nic) Gin mówi, że jest ok pod wzgl fizycznym... macica ok, zero infekcji torbieli itp. Zaskoczyła mnie konieczność wywołania miesiączki bo zawsze miałam regularne cykle. A co do usg dopochwowego to jest ok. Miałam robione i zero nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka będzie dobrze :) a samym badaniem sie nie stresuj, ja obobiście wolę usg dopochwowe niz tradycyjne (poza tym lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuje sie uspokoilyscie mnie troche ;) kurcze testy negatywne, @ brak, zero objawow na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynetka ja nie miałam objawów na @ była nadzieja na ciążę a usłyszałam Pani jest przed owulacją! A tej opcji pod uwage nie brałam przy moich czytelnych cyklach, a tu masz. Szok. Ciekawa jestem co dalej, mam obserwowac miesiączkę ta i następną i przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×