Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

sama nie wiem... chyba wierzę tamtemu testowi... moje objawy nie sa jednoznaczne... tak czy siak bez wzgledu na wynik bez wizyty sie nie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Symfonia, a ile jestes po owulacji? Test lepiej robic rano. z pierwszego moczu. Albo po prostu zrobic bete. Moniczka, glowa do gory ! Wiem, ze czekanie jest trudne :( Ale skoro sie leczysz, masz juz okreslona przyczyne niepowodzen? Wszystkie tu chcemy tego samego, wiec naprawde sie rozumiemy. Ja na pierwsza ciaze czekalam ponad 5 lat wiec wiem o czym pisze. Bedzie dobrze, zobaczysz. Nightmare, a ty cierpliwie czekaj do terminu @ a nie sugeruj sie tampka ;) Poki nie ma @, poty jest nadzieja. Ja czekam. Jestem 10 dpo i piersi mnie makabrycznie bola. Jak nie dostane @ do nastepnego poniedzialku ide na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka no 20 już blisko...ale boli brzuszek,powiększone piersi i chwiejny nastrój :( więc pewnie przyjdzie ... no mam nadzieję że do Ciebie nie zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos marnie to widze, a mam wszystkie objawy takie same jak ty. @ termin to 21-22, wiec tez blisko w sumie i nie nastawiam sie, bo jakos wierzyc mi sie nie chce ze moglabym zajsc w pierwszym stymulowanym cyklu (bez stymulacji to wogole nie mam owu). Ale u ciebie czemu nie? Ja mysle, ze gora kilka miesiecy i bedzie tu sporo ciezarowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu marnie?? oj tam trochę wiary :) hi nie u mnie to raczej porażka i odliczam tylko godziny... heh aż tak bardzo nie staraliśmy się,zobaczymy :) Powodzenia Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie ciąża to będę na 3 m-cznej kuracji regulującej, bo ostatnio też miałam kłopot i miesiączka zjawiła się po miesiącu. Miałam obserwowac cykl i wrazie "w" przyjśc. A wcześniej wszystko idealnie. Z zegarkiem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonia jestem technikiem ,,technik hodowca koni",moje życie,pasja,marzenia to konie i wszystko co związane z nimi :) więc świat wydaję mi się piękniejszy..jeśli galopujesz przed siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na wsi...swego czasu miałam 5 koni swoich,obecnie nie mam żadnego cóż :P ale w planach mam zakup:) jeździłaś konno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko parę razy... kiedyś spełnie marzenie i zapiszę się na lekcje. Chciałabym mieć własnego konia... podobają mi się konie lipicańskie i fiordy. Marzy mi się gospodarstwo agroturystyczne... takie szetlandy byłyby mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana lipicany wysoko mierzysz,ale to prawda są prześliczne..a co do fiordów jeździłam z jedna w tereny nazywała się Nucia strasznie wredna i nie przewidywalna,ale przynajmniej miałyśmy trochę wrażeń podczas jazdy.Ja w najbliższym czasie chciałabym zrobić instruktora jazdy,zobaczymy co z tego wyjdzie :) Z jakiego rejonu Polski jesteś??jeśli mogę zapytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachodniopomorskie, tu stacjonuje mój Luby. Lipicany piekne, choc wiem że trudne. O fiordach duzo dobrego czytałam, że łagodne, dobre dla początkujących i wogóle. Jeszcze ten ich pierwotny wygląd. Ja narazie uciekam... czas wybiegac pieska przed nocą. 3mać kciuki na rano :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh 3mamy kciuki:) Pisz nam... to ja musiałam trafić na wredniejszą wersję fiorda:P Dobrej nocki :) ja mam szczęście że ja mam drzwi otwarte na dwór i mój psiak cały czas biega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Symfonica, jesli owulacja rzeczywiscie byla wtedy kiedy piszesz to faktycznie sikaniec powinien juz wykazac ciaze. Mam nadzieje, ze jutro przeczytam super wiadomosci :) A od Nightmare pojutrze :) Ja tez lubie konie. Jako 12-13 latka troche jezdzilam. A potem tak sie zlozylo, ze nigdy wiecej. Ale podoba mi sie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Wasze testy? Bylam wczoraj u lekarza z tymi wynikami androstendionu i dhea-s. powiedzial, ze powinnam zrobic usg nadnerczy a moj partner badanie nasienia. bo pozostale wyniki sa dobre i jesli on ma mega sprawne plemniki to powinnam zajsc w ciaze, a jesli i on ma kiepskie wyniki i ja to lepiej mnie "wspomoc". staram sie o dziecko od 4 miesiecy i jak wytlumaczyc facetowi ze juz teraz powinien robic badania, skoro tak na prawde niedawno zaczelismy i jest to normalne ze w mig sie nie zajdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) no to jest nas więcej...konie to najpiękniejsze co mogło mnie w moim życiu spotkać.. little.d 4 miesiące to mało w porównaniu z innymi osobami które starają się 3 i więcej lat...ale tak samo przezywają każda 1 kreseczkę.Musisz z nim szczerze porozmawiać,wytłumaczyć mu swoje obawy,co lekarz powiedział,na pewno zrozumie ;) Symfonia jak test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ciąza(tak przeczuwałam) pytanie co dzieje sie z moim ciałem? ostatnio też po 2 tyg.poszłam do gin i nic, czekałam jeszcze 2 na okres. zawsze miałam jak w zegarku to bardzo dziwne, 2 takie opoznienie pod rząd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaa29
witam mozna sie przyłaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×