Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Nie mam pojecia jak wygladala szyjka - nie badalam i nawet mi przez mysl nie przeszlo, zeby tam zagladac. Do gina poszlam dopiero w 8-ym tygodniu, bo wczesniej nie bardzo jest po co; jesli nie bylo plamien czy jakis boli. Symfonica, a mialas ostatnio jakies usg? Mi sie blokowaly @ przez torbielki , tzn. przerosniete pecherzyki. Nie zebym cie miala starszyc, ale jajniki wtedy tez bola. Owualcja tak pozno w cyklu tez jest mozliwa, ale niestety ciezko o ciaze w zwiazku z przestarzalym endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co ci chodzi, ale moze sie wytlumacze tak: jak nadszedl czas @ dostalam bardzo lekkich brazowych plamien. Ale po kilku godzinach koniec. Pamietam byla to sobota wiec w poniedzialek z rana poszlam na bete. Okazalo sie ze to ciaza. I naprawde nie sprawdzalam niczego. Ani sluzu, ani szyjki. Na poczatku balam sie zeby plamienia nie wrocily, a potem czekalam na wizyte u gina. Miala byc w 7 tyg. ; ale wyjechal i byla w 8. Ale za to widzialam juz swoje dziecko i slyszalam serduszko :) Ale z tego co wiem szyjka na samym poczatku ciazy jest bardzo miekka. Ale niestety taka sama jest przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do twojego cyklu to faktczynie po prostu musisz czekac na wizyte. Moze gin wyjasni czemu masz nieregularne cykle ostatnio. Jedno jest pewne, jakbys miala owulacje dostalabys @ w okolo 2 tygodnie pozniej, albo byla w ciazy. Wiec wielce prawdopodobne jest ze albo jakies zachwianie hormonalne, albo jakas torbiel, albo wszystko sie przesunelo i masz dopiero teraz owulacje i @ dostaniesz za 2 tygodnie - albo bedziesz w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Jak narazie nic nie ma,siedziałam popijałam kawkę i w momencie zrobiło mi się nie dobrze więc ją odstawiłam :o myślałam że to już to bo jak kaszlnęłam to mi poleciało dużo a tu patrze tylko śluz... co do owulki to kurcze nie mam pojęcia,same znaki zapytania :( jak u Symfoni... testu nie mam więc tylko czekanie,czekanie... Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze wczoraj miałam potop sluzu w majtkach a dziś okres przyszedł. Swoją drogą to 2 tyg po czasie ale i 2 tyg wcześniej jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i pewnie do mnie zawita:o bo okropnie brzuch boli czasami,temp.36,7 więc wielka Du** :( zacznie się nowy cykl,nowe możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lamcie sie :) kiedys byl reportaz w tv, ze najwiecej dzieci rodzi sie w marcu i kwietniu, miejmy nadzieje, ze nie za sprawa nieplanowanych poczec w wakacje tylko dzieki silom kosmosu :) /tez sie urodzilam w marcu po 7 latach staran moich rodzicow. mieli jedno dziecko i po 4 latach chcieli kolejne, ale za nic sie nie udawalo. az w koncu zrezygnowali, bo stwierdzili ze sa juz za starzy i bach... jestem ja:) / ja chyba rzuce w cholere ten termomentr bo to i tak nie ma sensu. my najczesciej przytulamy sie rano i co ja mam mu powiedziec? "stop, poczekaj chwile zmierze temperature, bo potem jak juz sie poruszam to bedzie niewiarygodna"? chyba raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wczoraj dostałam okres kolejny cykl starań czekam aż przejdzie i działamy:) pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little.d masz racje nie można się poddawac! kiedyś na pewno nam się uda a było by fajnie do końca roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki jestem z kwietnia heh :P jestem najmłodsza z ,,miotu" heh nadal nie mam...ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca :) Moniczka bd dobrze:) little ja też chyba nie bd mierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widze, ze dzis @ do wszystkich przyjechala ? Czyli co dziewczyny, za miesiac razem testujecie i same pozytywne wyniki ? :) Nie wiem, czy to jakas epidemia czy co, ja jeszcze nie mam, dzis 29 dc; ale owu mialam ciut pozniej wiec jak przyjdzie to tak w piatek. :( Ale ze mieskzam dalej to pewnie tylko dlatego do mnie jeszcze nie trafila ;) Nie to zebym jej wygladala, w sumie bocian fajnieszy... Dziewczyny, glowa do gory. Nowy cykl , nowe mozliwosci. Przykro mi zie sie nie udalo. Ale Symfonica i Moniczka to pewnie nawet troszke sie ciesza, ze sie cykl odblokowal. Ja przynajmniej po dluzszych bloakadach jak juz wiedzialam, ze to nie ciaza to sie cieszylam jak @ przychodzila bo przynjamniej mozna bylo sie starac i jakas szansa na ciaze byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka fałszywy alarm... widziałam dosłownie mała lecz taką bardziej brązową plamkę i mowie no nie przyszła:o i nie mam dalej nic... czuję tylko mokro i za każdym razem latam i sprawdzam i nic.... kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare może jednak zrobisz test? Ja męcze się, 1 dzień zawsze boli i ciagle ganiam do wc z biegunką... Luby juz dopytuje kiedy znowu próby... chociaz to w tym wszystkim jest miłe (byłaby milsze z pozytywnym wynikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca dobrze że chce i pragnie tego tak samo jak Ty... nie mam testu nie zakupiłam :( eh oj troszkę więcej wyszło ale nadal brązowawe...boli brzuszek i lewy jajnik... nie wiem czy mam jechać i kupić test czy nie warto?? bo może bd tylko tak leniwie sie zabiera @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym kupiła, może to plamienia takie jak Surfitki ( pisała wcześniej) :) Jak do rana nie przyjdzie @ to bedziesz miała juz test i zrobisz dla własnego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę targać mojego jak przyjedzie bo mam niestety 22 km do ,,miasta" eh :) ide do króliczków:P Odezwę się dziewczyny później buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka dokładnie przemyślałam to na spokojnie i jednak trochę się podnioslam i ciesz że odblokował bo bałam się zę jest coś nie tak a druga sprawa nie mam torbiela:) czyli dziewczynki za miesiąc testowanie:) czekam do końca i do dzieła już mam tabletki Clo na powiększenie pęcherzyków , pozdrawiam Was serdecznie , jadę na przejażdżkę rowerami z mężem odezwę się jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naightmare, moze, moze..jak sie nie rozkreci zrob test. Natomiast jesli to @ to sadze, ze moze byc inna bo to pierwsza naturalna @ od czasu tabletek. Wiesz ze te podczas brania tabeltek nie sa takimi normalnymi @. Moniczka, no ja tez o tym myslalam. I z dwojga zlego lepiej miec @ regularnie, niz jej nie miec i nie byc w ciazy. Naparwde mialam w swoim zyciu kilka blokad - najdluzsza 107 dni :P Myslalam, ze zeswiruje wtedy. Nic nie pomagalo - ani tabletki na wywolanie, ani zastrzyk, dopiero dali mi cos jak HTZ, i po miesiacu dostalam jaki dziwny @ , bardzo czarna krew i malo tego bylo. Ale bylo. I kolejny cykl i znow to samo...i wtedy trafilam do tej kliniki w ktorej sie lecze i tam zrobili mi usg, badania hormonalne i okazalo sie ze mam torbielke, czyli przerosniety pecherzyk. Ale na szczescie wszystko skonczylo sie super. Teraz tez juz mialam zalamke w czerwcu. 6.06 mialam @. Na poczatku cyklu mialam usg i bum..torbielka i nie moge brac leku na stymulacje. No i znow nerwy, ze jak torbielka, to pewnie bedzie bloada @. A tu w 18 dc dostalam najprawdziwszy @. Dzwonie do gina o co chodzi, a on ze mam przyjsc na usg i to pewnie torbiel zadzialal i stad ten krotki cykl. Na usg wszystko pieknie i czysto i zaczelam nowy stymulowany cykl w ktorym wciaz jestem. Organizm naprawde roznie reaguje, a moj to juz wogole wariat jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaa
czesc dziewczyny! staram sie o dzidziusia juz rok! niestety za kazdym razem wynik byl negatywny... teraz mialam dostac @ 18.07 i jestem taka szczesliwa ze moze tym razem sie udalo. boje sie kolejnego rozczarowania... :( bola mnie piersi i brzuch ale poza tym nie mam zadnych objawow wiec pewnie zapowiada sie nadejscie @. NIESTETY ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka narazie nic nie ma :o zobaczymy jutro...To dobrze że się u Ciebie tak skonczyło :) 3mam kciuki za kolejny cud xeniaa bd dobrze rok to nie tak długo...choć wiem za każdym razem zawód...bd dobrze w koncu musi byc:) Trzeba mocno wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaa
chcialabym zeby tym razem sie juz udalo :) jesli za 2 dni nie dostane @ to zrobie test, na razie nie chce robic bo nie chce sie rozczarowac. zyje nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja nie zdążyłam nawet testu zrobić oczywiście przyszła @ Powiem Wam że już zdążyłam zapomnieć jak wygląda normalna @... No cóż bywa i tak,poczekam do końca ciekawe ile dni bd się męczyła 😭 xeniaa 3mam kciuki:) moniczka2601 symfoniaserca dziewczyny kiedy znów działacie??? Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja zrobilam falstart z testem dzis , no i niestety jedna grubasna kreska :( A jakby byla ciaza to mysle, ze w 13 dpo to juz by cos pokazalo. No nic, niech teraz przyjezdza @ i start z nowym cyklem. Naightmare, przykro mi ze to jednak @ :( Xeniaa, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×