Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

A mi jest cholernie przykro że dziewczyny które pragną dziecka z całych sił to nie mogą je mieć...i starają się latami. Surfitka eh przykro mi że nie wyszło... Nowy cykl ... nadzieja...tylko jak długo:( Ah nie załamujmy się przyjdzie na nas czas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przykro mi te co dostały @ nie poddawajcie sie ja juz tak walcze 3 lata walcze póki mam jeszcze siły ja czekam na @ ma byc termin dzis ale mojawi sie jutro bo czasem am i 28-29 dni i juz przestalam liczyc ze @ nie bedzie dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaa
zmierzylam temp i mam 37,4 ale boli mnie wszystko jak na @, co miesiac mam urojona ciaze, a jak robie test to i tak wychodzi 1 kreska :( dziewczyny nie mozemy sie zalamywac! kiedys musi sie przeciez udac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pewnie, ze przyjdzie jeszcze na nas czas :) Ja tam slabo wierzylam, ze sie uda ot tak w pierwszym stymulowanym cyklu. Spokojnie trzeba czekac na palec bozy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys musi sie udac... moim znajomym udało sie po 3 latach... juz sobie odpuscili i masz już 4 m-ac. Wiem, że ciężko po kolejnych porażkach o optymizm ale on tu najwazniejszy. Jak mi gin powiedziała najpierw głowa potem jajnik. Wierzyć i jeszcze raz wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys musi sie udac... moim znajomym udało sie po 3 latach... juz sobie odpuscili i masz już 4 m-ac. Wiem, że ciężko po kolejnych porażkach o optymizm ale on tu najwazniejszy. Jak mi gin powiedziała najpierw głowa potem jajnik. Wierzyć i jeszcze raz wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys musi sie udac... moim znajomym udało sie po 3 latach... juz sobie odpuscili i masz już 4 m-ac. Wiem, że ciężko po kolejnych porażkach o optymizm ale on tu najwazniejszy. Jak mi gin powiedziała najpierw głowa potem jajnik. Wierzyć i jeszcze raz wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys musi sie udac... moim znajomym udało sie po 3 latach... juz sobie odpuscili i masz już 4 m-ac. Wiem, że ciężko po kolejnych porażkach o optymizm ale on tu najwazniejszy. Jak mi gin powiedziała najpierw głowa potem jajnik. Wierzyć i jeszcze raz wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to troche tak jest z tym "luzem". Ja co prawda zaszlam w ciaze w stymulowanym cyklu, ale tuz po owulce polecielismy do Polski, zero tempek, skupiania sie na objawach, testowania itp. Jakos nastawilam sie, ze jak sie za pierwszym razem nie udalo ( mialam inseminacje nawet ), to niby czemu mialoby wyjsc za drugim - z naturalnymi starankami. Cieszylam sie a jednoczesnie bylo mi przykro gdy moja przyjaciolka oznamila, ze jest w ciazy...a ja zaraz potem bach, tez :) Mamy dzieci z 3 tygodniowa roznica. Ale naprawde jakos nie myalalm wtedy ze mi sie uda. Po tylu latach bylam tak zrezygnowana, ze myslalam juz o invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Opowiem Wam coś zabawnego co mnie wczoraj spotkało Pojechałam wczoraj autem do Władysławowa na przejażdżkę, i śmiałam się wcześniej,że chciałabym zobaczyć bociana, ale biorąc pod uwagę,że w tamtych rejonach jest najbardziej spodziewane je tam zobaczyć, nic nie byłoby w tym nic zadzwiającego, gdyby nie fakt, że jadąc dość szybko główną ulicą, patrzę a przy samej grodze stoi wielki bocian, i wychodzi mi pod auto ja po hamulcach a on sie wystraszył i rozpostarł swoje wielkie skrzydła i zszedł na pobocze normalnie całą drogę się śmiałam z tego zdarzenia Wracając, jechałam skrótami do trójmiasta przez tak zwane "wioski,pola i łąki" i widziałam w gniazdach bociany a w jednym z tych gniazd było ich aż 3 U mnie 7 dzień cyklu, czekam na owulacje. Dziewczyny powiedzcie mi, jak to jest, czy zakładając ze np dni płodne trwają 4 dni, to współżyjecie w ciągu tych dni płodnych stwierdzajac to po śluzie czy w dniu owulacji? Bo ja nie bede w tym miesiącu kupować testów owulacyjnych tylko chce zacząć przytulanie od pierwszego dnia kiedy pokaże mi się śluz płodny i robić to co drugi dzień. Czy to będzie dobra taktyka?? bo tak jeszcze nie robiłam nie sugerowałam sie śluzem tylko testami. Proszę o odpowiedź aaa i jeszcze jedno będąc wczoraj na wyjeździe był u mojej znajomej jej znajomy uzdrowiciel który widzi aury u czlowieka i wie co mu dolega, nie rozmawialam z nim tylko mijałam go, ale jak poszedł to moja znajoma powiedziala mi,że powiedział o mnie ze mam problem z macicą i wszystko mam tam słabe..... nie wiem co mógł mieć na myśli ale ja miałam cesarkę może mam jakieś zrosty albo coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaa
Surfitka ja obserwuje swoj sluz plodny i od razu zaczynam dzialania dopoki dni plodne mi sie nie skoncza, tak bylo i tym razem, okres mi sie spoznia, mam podwyzszona temperature, bola mnie piersi i brzuch, moze sie w koncu udalo... nie chce kolejnego rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że nigdy nie wejdę na kafe:P xenia całkiem prawdopodobne że się udało,zrób test... Kati heh fajnie:P ja mam codzienny widok bocianów i innych zwierzat leśnych na porządku dziennym;) ale jeszcze nigdy mi sie tak nie zdarzyło jak Tobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bocian? Jak byłam an rybkach jeden sie ze mna "kiwał" ja do bagaznika szperać za czymś on mi za plecami bliziutko i nisko przeleciał, potem drugi raz ja do auta a on nad wędkami przeleciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis boli podbrzusze dziwnie, takie tepe klucie, a to dopiero 10 dzien cyklu i nie wiem co to oznaczac moze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniaa
kupilam przed chwila tet ale boje sie zrobic... boje sie ze bedzie negatywny :( little.d moze juz zaczyna Ci sie owulacja, tak czasami sie dzieje :) symfoniaserca moze te bociany to dobry znak :) pamietam ze jak jeszcze bylam dzieckiem to u mnie na bloku siedzial bocian przez kilka dni, w ciagu roku urodzilo sie 6 pociech!!! a mowia ze bociany nie przynosza dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniaa rób rób .... :) bd wiedzieć na czym stoisz...lepsza prawda niż nie wiedza jak to się mówi:P bd dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie okropnie!!! tak bardzo chcialabym zeby w koncu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i temperature mam 36.2 od poczatku cyklu - myslalam ze chociaz 36,6 bede miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki a mi dziś powinien się skończyc@ i od 6dc będe brała clo, nowy cykl nowa nadzieja! pozdrawiam serdecznie:) xeniaa powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little.d ja słyszałam że elektroniczny źle mierzy temperature siostra sprawdzała na elektronicznym miała 36,6 a na zwykłym 3 kreski więcej 36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Termometr moze byc elektroniczny, sa specjalne owulacyjne. Z bocianem niezle :) Mysmy raz na rybach ratowali jednego, biedak tak zaplatal sie w zylki zostawione przez wedkarzy, a te zylki znow poplatane z patykami, ze wogole nie mogl odleciec, ani za bardzo chodzic. No i maz poprzecianl te zylki tak zeby polecial. A ja tylko w serduchu prosilam go, ze jak ju zpolecisz to mi cos przynies w zamian za wolnosc. No i przyniosl - rok pozniej zaszlam w ciaze :) A teraz u mnie nic. Dzis 14 dc i nie mam poki co@. Piersi troche mniej bola, mleczny sluz, smierdzi mi wszystko i jestem senna. jakby nie ten negatywny test sadzilabym ze jestem w ciazy. A tak to moze mi cialo przykre niespodzianki robic. Jak @ nie przyjdzie do poniedzialku ide na bete. Nie robie wiecej siaknca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temperature mam 37,1. Tylko nie wiem jaka mialam w pierwszej fazie cyklu, wiec trudno stwierdzic czy to duzo czy malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×