Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Hej.... fakt HotOrCold dawno nie było ale jakos w sierpniu miała mieć slub więc pewnie miesiącem miodowym zajęta :) Może jeszcze do nas wpadnie. Jak wasze samopoczucie? Mnie brzuch boli i mam ochotę w cos łbem walnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca nie zazdroszcze nastroju. Ja wczoraj wieczorem dzwignelam ciezka pufe i zabolalo mnie mega podbrzusze przez chwile :( a tak poza tym to... www.czytoweekend.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! pamiętacie mnie jeszcze? długo się nie odzywałam, jakoś nie miałam ochoty pisać... wszystko mnie już zaczyna dołować, z moich starań jak zawsze gówno wychodzi... w dodatku mój m zaczyna wyjeżdzać w delegacje i bedzie wracał tylko weekendami:( z tego wszystkiego przygarnęłam małego kotka bo nie wiem co mam ze sobą zrobić siedze sama po pracy ... ehh co za życie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava doskonale Cie rouzmiem z tymi wyjazdami... A kotek to na penwo dobry pomysl przy staraniach? Ja od 1 wrzesnia mam nowe postanowienie - tylko zielona herbata, zero slodycyz - chyba ze jakies swieto:), duzo warzyw i owocow, no i najwazniejsze jesc sniadanie i nie pic kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, żeto nie najlepszy pomysł ale co miałam robić? do głowy dostawałam. Kotka odrobaczyłam, chodze na szczepienia, potem sterylizacja i po sprawie. musze coś robić bo oszaleje- teraz przynajmniej mam zajęcie, traktuje go jak dziecko bo jest taki malutki i mięciutki hehe. a ze starań raczej nici skoro zostają nam tylko weekendy. Littlle- a Twój mąż też w delegacjach? przekichane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jest handlowcem i 3 dni w tygodniu jest poza domem, spi w hotelach. Poza tym wierzy, ze do dziecka nie trzeba uprawiac seksu (tak mi sie wydaje) masz racje - przekichane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj pracuje na skanskiej- robi autostrady. w domu nie ma go 5 dni. właśnie się dowiedziałam, że w ten weekend nie wróci do domu, bo pracują cały bity tydzień, więc nie będe go widzieć 2tygodnie- rewelacja:( widze, że też starasz się 5 miesiecy? Oby Ci się naj najszybciej udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje :) wiesz, to ze nie wraca 2 tyg to jeszcze nie znaczy ze nici ze staran, grunt zeby byl w odpowiednie dni :) niby 5 miesiecy, ale jak dla mnie to bardzo na pol gwizdka te starania byly, za rzadko sie kochalismy, zeby cos z tego moglo byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat płodne wypadają mi od jutra do 11.09 więc dupa w tym miesiącu. trudno, może w przyszłym wypadnie na weekend. moze dobrze, że nie kochacie się codziennie- bo wtedy plemniki są słabsze. wystarczy ustalić płodne, choć w sumie u mnie nigdy ich nie obserwuje. Czytam z kalendarzyka kiedy przypuszczalnie mam. Bo jakoś śluz płdny zanikł u mnie rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche nie w temacie,a le nagle odebralam zalegly winik badan.... mialm robiony wymaz z języka na helicobacter pylori i icena ilosciowa jest ok, tzn. wynik ujemny. Natomiast okazlao sie ze jeszcze byl drugi wynik = helicobacter pylori IgM met.IFA - ocena miana i wyszlo 1:40 czyli wynik silnie dodatni. moze wie ktoras z Was co to dokladnie oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... u mnie 3 dzień @ pierwsze 2 normalne, a teraz tak sucho że gdyby nie względy higieniczne wystarczyłabym mi jedna wkładka. Na ten miesiąc o próbach nie marzę (Luby wraca dopiero 1 października). Ogólnie mam dość... Już nie biorę leków, nie mam juz gorączki i duszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wspolczuje wam ze nie macie szansy czesciej sie przytulac.. mnie dzis strasznie bolal prawy jajnik.. generalnei dziwnei sie czuje wieczormai mam wrazenei jakbym miala goraczke, ale jej nei mam nei wiem moze przeziebienie.. piersi mam jakby powiekszone, chyba ze sobie wmawiam :D no a dzis z moim jedziemy na weekend na dzialke .. niby mam jutro owu i nei wiem czy lepiej dzis czyu jutro sie poprzytulac ? jakie jest wasze zdanie ? A TAK POZA TYM DAMY RADE !! MUSICIE POZYTYWNIE MYSLEC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdzalam dzis swoja szyjke i jest dosc wysoko i miekka tzn ze owulacja jest tuz tuz ? wg kalendarzykma wypada jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to dobre pytanie kiedys poruszone ale i tak nic nie zrozumiałam, ja próbowałam ale nie moge wyczuć nie mam pojecia co mam dokładnie wyczuć , jaki to ma mieć kształt i po czym mam wiedziec,że to własnie jest szyjka ona jest od dołu o góry z tyłu czy jak??? :) :) :) zonk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby wam to wytlumaczyc... stajecie na nogach jedna stope kladziecie na krzeslo albo lozko (byleby byla wyzej niz ta druga ;D wkladacie 2 palce wskazujacy i srodkowy i na wprost macie taka kulke takie kolku tam gleboko i to jest szyjka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowałam na Wiktorka ale było 3 głosy i nadal są 3 głosy nie wiem czemu nie przeskoczyło na 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulke???? o matko to ja chyba nie mam szyjki macicy :) :) nigdy nic takiego nie wyczułam ogólnie jest tam cos ciało na około i tyle :) spróbuje dzis wieczorem :) ściągnełam sobie ten kalendarzyk i nawet zaczełam mierzyć temperaturke o 7 ej rano :) już 3 razy :) zaczełam mierzyć od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest z ta owulacja i temperatura ? bo ja sie juz pogubilam.. bo wlasnie wyczytalam ze jak szyjka jest miekka to owulacja tuz tuz a jak twarda to przed albo po ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic nie czuje, tzn czuje caly czas to samo, albo mam ja tak wysoko ze nie siegam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki symfoniaserca. ;-) little.d a jak wkladasz palce to niczego tam u gory nei cuzjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×