Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Witam Panie:) truskava888 album ze zdjęciami fajna sprawa jak napisała Symfonia... hmm a może tez jakis filmik?? ja ostatnio zrobiłam filmik dla nas na pamiątkę bardzo fajnie wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca Witam:* No ho ho i trochę,wczoraj zajęło mi sporo czasu żeby dojsc do ostatniej strony.Dużo się działo;) Gratuluję pracy :) Co tam u Was?? Czytałam że fajną niespodziankę Twój M Ci zrobił,ah gdyby oni mogli być normalnie w domu a nie tylko wekeendy a czasami nawet nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie to miła niespodzianka... albo kamasutra można zamówić taka gdzie wymieniać będą wasze imiona np. niech kasia kładzie się obok karola... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to fajnie że tak długo nie bd wyjeżdżał:) Ja właśnie czekam eh na odpowiedz z wojska ... nie chciałabym no... Kochamy się ale nie liczę nic,nie obserwuję zobaczymy co bd:) Powinnam dostać na początku października bo jakoś dziwnie miałam i dostałam bodajże 4 :o Wybaczcie że tak długo ale miałam coś nie przyjemnego do zrobienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pryzwyknij, że w wojsku nie ma nigdy nic na 100% jak jest poligon 10 razy daty beda zmieniać, to samo z przyjazdem... tam gdzie zaczyna sie wojsko kończy się dobra organizacja. wszystko na ostatnia chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... a powiedz mi jeszcze taką rzecz (niestety jestem osoba zbyt przewrażliwioną i myslaąca ,,jak to bd") pesymistka niestety. Bo pow.mu że niby internat jest do dyspozycji,czy dali Wam wcześniej znać że wtedy i wtedy zaczyna służbę i w tym czasie mogliście na spokojnie poszukać mieszkania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu już od ponad roku nie ma internatu dla zołnierzy i szczerze to nie orientuję sie czy gdziekolwiek indziej sa. Mój przez 2 miesiace z takowego korzystał (wtedy jeszcze było) potem już razem. Wojsko dodaje do mieszkania 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chciał miec prosta i łatwą drogę wbicia się w zawodową służbe więc poszedł na jeden z ostatnich poborów by odrazu zostać więc u niego było gładkie przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to właśnie mojemu pow.że jest internat i właśnie chyba bd mieszkał chociażby przez miesiąc do czasu jak czegoś nie znajdziemy... narazie mam związane ręce bo nie mogę tutaj poszukać żadnej pracy,bo jakby się dostał odbywał by służbę z Krakowie. Dziękuję Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie,niby wcześniej myślał o nsz ale stwierdził że nie... i che iść tak. Maja mu dać odpowiedzieć od1-3 miesięcy więc zobaczymy co to bd:o i ciekawe jak bd stać z finansami..mam nadzieje że nie najgorzej,bo teraz tak na garnuszku u rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my spokojnie na 1 pensji dawalismy rade; z mieszkaniem, rachunkami, utrzymaniem auta... a i na studia i przyjemności starcza. teraz jeszcze ja bedę zarabiać więc luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszyłaś bo różne żródla piszą o pensji,ja też mam nadzieję że znajdę pracę więc powinno byc dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to zalezy jak kto się "rządzi" bo niekrórym kawelerom nawet do połowy miesiąca nie starczało to co było na nas dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja mam schizę na maksa, coprawda to prawie jak co miesiąc ale jednk inaczej, od 1,5 roku leczę niedoczynność tarczycy i wysoką prolaktynę, po przyjmowaniu tabsów cykle uregulowane na 33,34 dni jednak w tym miesiącu jest inaczej brak okresu, bolesność piersi i bóle miesiączkowe nasilające się po południu, dzisiaj 37 dc. rano robię test pewna na 80% bo cykle jak w zegarku od 1,5 roku a tu ........... JEDNAAAAAA KRECHA......... to już nie n moje nerwy. CO SIĘ DZIEJE ? POMOCY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje, niestety zadna z nas nie bedzie wiedziala. mozemy tylko zapytac/zasugerowac, czy nie mialas ostatnio stresow, zmiany klimatu etc. bierzesz teraz jakies leki? jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, jak leci? Mi troche drętwieją paluchy po wczorajszym dniu pracy.... pies się dziś buntuje, chyba ze stresu bo Pancia nie ma i ja mu wczoraj znikłam (aż przykro patrzeć na niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troche nie w temacie ale wazna sprawa. Mam do sprzedania groupona na ten weekend do Krynicy Zdroju z wyzywieniem wartosc 1100 zl a sprzedam za 250. tak na prawde jesli ktos ma blisko to super okazja. wyzywienie, nocleg, groty solne, sauny etc w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×