Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość gość
warto stosować novoslim. Mega uczucie jak nie ma się takiej wielkiej ochoty podjadać, novoslim świetnie ogranicza głód / blokuje łaknienie. Metabolizm rusza pełną parą i waga zaczyna lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnoszę wrażenie że te wszystkie posty to reklama sprzedawcy,bo wszyscy kupujecie w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego, że Bionature wyskakuje jako pierwsza strona, gdy chce się kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_66
Novoslim używałam ale nie schudłam. Dopiero udało mi się schudnąć stosując dietę Sandruni :) więcej szczegółów o tej diecie znajdziecie w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny suplement schudłam 8 kg w dwa miesiące, jeszcze został mi miesiąc kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam ten suplement i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji bo schudłam i utrzymałam wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaaa21
Halooo! Pomocy :( stosuje novoslim od 1,5 tygodnia i przy połknięciu boli mnie.. udręka..czuje pieczenie w przełyku na wysokosci piersi w klatce piersiowej, dzis mysląc moze ze to przez otoczke tabletki wysypalam zawartosc na łyzeczke popijajac wodą, nie spodziewalam się ze moje gardło bedzie się prawie paliło... pomozcie czy jest mi novoslim nie wskazane? Dodam że ponad rok temu tez bralam suplementy i było podobnie wiec zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania675
Cześć powiem Wam że borykałam się z większą wagą ważyłam 120kg moja rodzina ciągle namawiała mnie bym zaczęła coś ze sobą robić stosowałam diety różnego rodzaju i nic;( aż natknęłam się na afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl i pomogło przy jedzeniu regularnym plus ten suplement w 2 miesiące zgubiłam 18kg! Teraz ważę już 72kg i w dalszym ciągu do diety dołączam dołączam do diety ten sam suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja stosowalam ten preparati nie polecam go nikomu. Nabawilam sie powaznych powiklan i problemow zdrowotnych. Producent zapewnia ze nie ma nic zlego w skladzie tych tabletek ale tak do konca nie ma nikt pewnosci co w nich jest a napisac mozna wszystko. Ja tak jak kolezanka wyzej rowniez czulam pieczenie w gardle i zoladku pijac duza ilosc wody niewiele to pomoglo. Na domiar zlego po zjedzeniu 3 opakowan nabawilam sie stanu nerwicowego ktory do tej pory daje niezle popalic. tzw objawy somatyczne. Na poczatku nie sadzilam ze jest to wina tabletek lecz czegos innego i zrobilam sobie przerwe nie biorac ich. Po paru miesiacach znow powrocilam do brania zeby schudnac szybciej i latwiej i znow po 2 miesiacach brania zaczal sie koszmar. Probowalam zasiagnac wielu porad i jak najwiecej informacji i niestety sama sobie zrobilam krzywde. Dlatego dziewczyny ostrzegam Was przed tego typu świnstwami, starajcie sie zaakceptowac siebie takie jestescie i chudnac poprzez diete oraz cwiczenia spacery cokolwiek. Moze troche wolniej niz po suplementach ale na pewno zdrowiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.bionature.pl jest teraz promocja 2+1 GRATIS Szkoda , że wczęsniej nie wiedziałam o tej promocji. Ale i tak jestem zadowolona z efektów. 14 kilo mniej po dwóch miesiącach kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_66
Stosowałam novoslim ale efektów nie zauważyłam. Spróbowałam diety Karolci i nie żałuję bo udało mi się schudnąć 8 kg. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, jem teraz zdrowo. Więcej się ruszam niż kiedyś i efekty widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam novoslim przed wakacjami pełną kurację 3 miesiące i schudłam 7 kg,do tego oczywiście aerobik 3 razy w tygodniu i więcej ruchu.jak na razie efekt się utrzymuje ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W www.bionature.pl do zestawów promocyjnych Novoslim dodają jeszcze diety GRATIS! Trzeba się pośpieszyć bo promocja trwa krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Novoslim 3 miesiąc. Efekt w zasadzie mizerny - 4 kg w ponad 2 miesiące przy stosowaniu diety, ale bez większych wyrzeczeń. Jem inaczej, zdrowiej i mniej. Ten mały spadek wagi jest więc raczej rezultatem diety, nie suplementu. Novoslim kupiłam w rzekomej promocji, 3 opakowania za blisko 150zł, bo napaliłam się, czytając te wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Zgadzam się z tym, że super tabletka na odchudzanie nie istnieje - dieta i ruch to jedyne suplementy, choć ja ruszać się nie lubię. Jeśli ktoś jest na diecie i systematycznie ćwiczy, niech za te pieniądze kupi sobie jakiś ciuszek - nie będzie miał przekonania, że wyrzucił kasę do kosza, tak jak ja. Muszę zużyć to trzecie opakowanie ( bo co mam z nim zrobić?), bo efektów ubocznych nie zauważyłam, a zwłaszcza tych wspomagających odchudzanie. Nie polecam - zawiedziona Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeg21x2
A nie zastanawiałaś sie nad korzystaniem z kaplanexu? Sama korzystam z tego suplementu i jestem bardzo zadowolony, udało mi się zrzucić aż 7 kilogramów w zaledwie miesiąc. Używałem chwilę novoslim i zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wybieranie novoslimu, korzystałem z niego i przez kilka kolejnych dni miałem problem z zołądkiem. Zdecydowanie polecam kaplanex który teraz używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przesiadłem sie na kaplanex, teraz udało mi się zrzucić 9 kilogramów w zaledwie trzy tygodnie, a co istotne, bez negatywnych następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam na sprzedaz jedno, nowe opakowanie Novoslim. Chętnych zapraszam na maila: mortumandpassus@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś coś powiedzieć na temat novoslim bo widzę że większość postów jest z dawnych lat a czy ktoś stosował novoslim w poprzednim roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subliminal Afirmacja dieta

Ja mam to szczęście, że trafiłam na stronę energiczna-wiecznosc i na subliminal Dieta związany z odchudzaniem. Dzięki temu udało mi się uzyskać piękna sylwetkę naturalnym sposobem podświadomości bez stosowania jakichś magicznych tabletek na odchudzanie. pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatt

dla chętnych - promocja jest na stronie http://novoslim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×