Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość gość
biorę od dwóch tygodni jak na razie mniejszy apetyt dzięki czemu jem tylko co to wcześniej przygotuje i przemiana materii normalna ważenie dopiero pod koniec miesiąca ale już mnie korci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda Bb
Właśnie skończyłam 2 opakowanie jak na razie bilans świetny: - 8 kg teraz musze popracowac nad pośladkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwiczenia plus Novoslim daje super efekty , początkowo tylko brałam tabletki nie miałam czasu na ćwiczenia i schudłam 7kg potem jak dołożyłam ćwiczenia to oprócz tego że ładnie sobie wyrzeźbiłam sylwetke to jeszcze spaliłam dodatkowe 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Szymczak
Zdecydowanie polecam zdecydować się na African Mango http://jagodyacai.net.pl które w moim przypadku okazały się bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie kończe jedno opakowanie i wyglądam super już 3 kg mniej morda uśmiechnieta planuje przy kolejnych dwóch koljene 3, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz stosuje suplement na odchudzanie bo też pierwszy raz tak bardzo utyłam. W sumie przez stres w pracy i nieregularne jedzenie no i dla mnie Novoslim to zbawienie bo bez tego wiem że nie dałąbym rady przy takim natłoku obowiązków jaki mam teraz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje aktualnie i jak na razie zachwyt jade we wrzesniu do izraela myśle ze waga spadnie mi jeszcze o łądnych 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolka833
niestety novoslim na mnie nie zadziałał - zresztą możecie przeczytać o tym na moim blogu http://jada.pl znajdziecie opinie na temat tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie ma to jak sponsorwany blog :D I krytykowanie konkurencyjnego produktu oj nisko, bardzo nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlpesze efekty jakie osiągnęłam to własnie na Novoslimie jak dla mnie to jest hit i powienien być sprzedawany w kazdej apetece bo cała reszta to jest żerowanie na ludzkiej naiwności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam i byłam bardzo zadowolona myślałam że będzie to raczej delikatny suplement wspomagający a okazało się że naprawdę da się na nim schudnąć Skład ziołowy i takie działanie jak dla mnie super, chciałam zrzucić jedynie 6 kg i zrobiłam to w szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem właśnie w trakcie pierwszego opakowania Novoslimu i zaczynam zauważać różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pailua
hej może miał ktoś do czynienia z novoslimem, figureną i slimceą? chciałam jakiś skuteczny suplement wspomagający odchudzanie znalazłam te i nie wiem który wymbać pomożecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam Novoslim i musze powiedzieć że jest super Długo zastanawiałam się na d wyborem ale większość opinii wskazywała na to że ten jest ok i faktycznie tak jak nie mogłam schudnąć nigdy powyżej 5 kg tak na novoslimie waga spadła ponież 10 kg a co najważniejsze efekty takie są do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo się naczytałam na temat suplementów i w końcu zdecydowałąm się na Novoslim i witaminę D widziałąm jakie Novoslim daje efekty na żywo bo znajoma brałą i jest naprawde nieźle zwłaszcza że ona przez całe życie była grubsza a witamina D bo pracuje na nocne zmiany i to też wpłynęło na to że tak przybrałam a ponoć niedobory witaminy D też wpływają na tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam kiedyś przed studniówką i teraz też zamówiłam 3 pak bo ostawiłam antykoncepcje i trochę przybrałam a one super i szybko działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim to dla mnie wybawienie bo waga równie szybko mi spada co wraca.. a aodkąd biorę Novoslim wszytsko w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam i jestem zadowolona myślę że to świetny wynik 11 kg no i co najważniejsze waga utrzymuje się do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwercytynaSo
Zdecydowałam się na kurację Novoslimem bo już naprawdę miała dość tak tyrałam na cros ficie a waga ani drgnęła i poza ogólnym wyczerpaniem i zniechęceniem nic nie uzyskałam znajoma poleciła mi Novoslim długo się zastanawiałam bo nie jestem zwolennikiem suplementacji ale okazał się strzałem w dziesiątkę schudłam już prawie 8kg a mam jeszcze jedno opakowanie więc przewiduje w tym miesiącu kolejne 3 a najlepsze jest to ze to wszytsko tak naturalnie się odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna80
Ja też kupiłam novoslim kilka dni temu zobaczymy jakie będą efekty, bo jak czytam o osiągnięciach waszych to nie chce się wietrzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuna80
piszcie o waszych osiągnięciach ja też napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje z Novoslimem. Zrzuciłam 13kg wagi. Zero niespodzianek. Bardzo dobry efekt co mnie nieźle zszokowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję od 3 tygodni jak na razie jestem zadowolona z działania jak dotąd 3 kg poleciało.Dieta katering dietetyczny praca nie pozwala mi na gotowanie zdrowych produktów i bieganie po supermarketach. Kolejki przy kasach straszne nie mam na coś takiego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zamówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na bionature.pl . Jestem mega zadowolona z działania tego suplementu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Novoslim jest naprawdę rewelacyjny! Daje super wyniki kuracji odchudzającej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Novoslim można polecać bo działa i daje fajne efekty odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie skończyłam kurację z tym suplementem. Cel został osiągnięty i to dość w krótkim czasie to zaledwie 2,5 miesiąca -10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novo
Witam! posiadam na sprzedaz 10 sztuk Novoslim, sprzedam tanio! Bo nie potrzebuje juz. Polecam Super suplement! moi numer 795 752 860 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×