Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość gość
novoslim jest spoko, biorę już drugi raz bo się zapuściłam i już widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie na tak, trudno przebić się przez ten gąszcz suplementów i środków bo pełno tego jest ale Novoslim faktycznie daje widoczne efekty ma dobry skład i jak na kompleskową kurację to jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim jest świetny właśnie zamawiam drugie opakowanie bo już leciało mi 3 kg dzisiaj jak zakładałam spodeni to pasek był konieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze przed awakacjami zaczynam stosowac i jestem bardzo zadowlona szkoda tylko ze taki ze mnie leniuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc po -3 kg mniej :) a samopoczucie 100xlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie polecam tabletki ForeverSlim. razem z mezem schudlismy dzieki nim i to znacznie. Wprawdzie on tylko 5 kg, ale tez nie ma co ukrtywac, podjadał, jak to faceci, wieczorami przy tv. Niemniej jednak działanie idealne. Ja nawet zmiescilam sie po 4 latach w sukienke z wakacji. Warto siegac po to co jest sprawdzone i rekomendowane przez wielu, i ja tak zrobiał, i mam satysfakcje. Pozdrawiam . Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna773
Ja stosuję od miesiąca razem z wykluczeniem z diety rzeczy słodkich , białego pieczywa i produktów mącznych , ćwiczę 5 dni w tygodniu po 40 minut i nic nie schudłam . Jedyną reakcją na ten lek mojego organizmu to puchnięcie łydek po 2-3 cm w obwodzie . Na mnie nie działa kupiłam 3 opk i straciłam 158 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie super, szczególnie przemiana materii nie czuje się już jak klocek Wcześniej piłam dużo kawy i wody a i tak miałam z tym problemy a teraz regularnie no i już lepiej już widzę różnicę bo biust mi się trochę zmniejszył i w biodrach torszkę mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe od czego to zależy, bo ja brałam równocześnie z mamą starałyśmy się jeść to samo i ja schudłam 10 kg a mama tylko 6 Ale to pewnie też kwestia metabolizmu ruchu gospodarki hormonalnej, siostra moja z kolei je jak facet a ma niedowagą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało :) kwiecień był dla mnie wyjątkowo łaskawy zrzuciłam 4 kg ale nie zamierzam na tym poprzestać zamówiłam potrójne opakowanie i zabieram się ostro do roboty Dobry strat jak nigdy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna773
Dziś 1 warzenie po miesiącu stosowania nic nie spadło ale nogi + 2 cm w obwodzie , biodra coraz pełniejsze a w pasie z 80 cm zrobiło się 92 cm , pisałam do producenta czy może tak reaguję ale 0 odpowiedzi definitywnie kończę zostało mi 1,5 opakowania do wywalenia do śmieci szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna773
oczywiście ważenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś ty.. to dziwne ja wręcz czuje jak mam mniej wody w organizmie bo dokąd biorę Novoslim czuję się mniej taka napuchnięta u mnie na razie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 kg mniej :) jest super myślę że do sierpnia znowu bede w formie Jak dla mnie tabletki są super nie chce mi się tak jeść częściej chodze do toaelty czuję się lekko i mam powera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem Ok ja właśnie kończe swoją kurację i schudłam 9,5 kg tabletki brałam przez 3 miesiące plus pilates raz w tygodniu i trochę mniej słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna773
Kurcze ja to mam szczęście mój organizm na wszystkie takie leki tak reaguje , term line , b01 , super fat burner , zawsze tyję Dziewczyny może coś źle robię .1 tabletka po śniadaniu ,1 tabletka po posiłku ok 18.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola79
I wsystkie pozytywy pisze ten sam gość nawet niku mu sie niechce wymyslić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_Zgierzość
Próbowałam. I powiem tak : bez diety ciężko o jakiekolweik efekty ale jak tylko zaczęłam wypijać więcej wody zauwazyłam różnicę i zrobiłam soebie eksperyment miesiąc brałam miesiąć nie i Novoslim FAKTYCZNIE ODCHUDZA bo zrzuciłamw ciągu miesiąca na nim 3,5 kg więc chyba ok no i nie katowałam się żadnymi monodietami i innymi nieznośnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy z najlepszych a przede wszystkim jedyny tak skuteczny, nie wiem na czym polega jego fenomen ale jest to jedyny środek po którym odczuwalam jakaś różnice no i schudłam i to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest!! nie dajcie się zwieść reklamie jest naprawdę super ja nie mogłam uwierzyć ze jakiekolwiek tabletki mogą spowodować że schudnę z moich grubych ud a tutaj się udało :) 7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaw
właśnie skończyłam jedno opakowanie i jak dla mnie na plus czekam na dalsze efekty narazie 3 kg mniej do wakacji mam jeszcze 2 miesiące więc myślę że bez problemu schudnę tyle ile chciałam musze jeszcze skusić się na siłownie z trenerem chcociaz parę lekcji żeby mi pokazał co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam z miesięczną przerwą bo bałam się efektu jo-jo i jak się okzazało zupełnie niepotrzebnie Faktycznie mi pomgół ten Novoslim bo wcześniej mój najwikększy wynik to było 5 kg oplus 2 miesiączne kilka powrotnych A teraz schudłam prawie 10 i waga stoi w miejscu no i czuję się kapitalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi00
Joanna, mam ten sam problem. Brałam różne suplementy, ostatnio bardzo drogie Acai Berry. Piszą, że to super tabsy. Ja po miesiącu stosowania plus 3kg, opona na brzuchu i uda +2cm. Dramat..A jem bardzo mało, mam sporo ruchu. Albo mi to tak metabolizm chrzani albo nie wiem co jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam novoslim właśnie kończe pierwsze opakowanie dzisiaj wieczorem warzenie ale jak na mój gust toschudłam jakieś 4 kg przede mną jeszcze dwa miesiące i dwa opakowania mysle ze dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy ważyłam się wczoraj po miesięcu i waze już 4 kg mniej mam jeszcze opakowanie zastanawiam się czy nie kupić dodatkowe 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim jest super , dzięki niemu moja skłonność do podjadania już dawno się skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również podpsuje się obiema rękami i nogami pod tym suplementem. Generalnie rzadko kiedy stosuję tego typu specyfiki uważam że lepiej zainwetsować w odpowiednie jedzenie, ale Novoslim faktycznie pomaga w zbiciu wagi, i działa pozytywnie na przemianę materii wiec spełnia dwie funkcje Moja walka z kg trwałą długo i zrozumieją to tylko ci którzy też mają ten problem,zamiast się meczyć warto spróbować z Novoslimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_nosz
skonczyłam jedno opakowanie zamawiam trójpak bo efekty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim dobrze wspomaga odchudzanie i to z usta różnych osób słyszałam no i przede wszystkim widziałam te efekty dlatego też zamówiłam bo tracę już siły na diecie i czuje ze zaraz wszytsko szlag trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie stosowania póki co po pierwszym miesiącu 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×