Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość Margobb
Witam Zdaję kolejną relację z odchudzania, które nie przyniosło żadnego spadku wagi. Więc tak jem ok. 1200 kcal ćwiczę ok. 4-5 dni w tygodniu i jem codziennie 2 tabletki tego Novoslim i nic. Nie czuję i nie widzę żadnej różnicy. Uważam, że te tabletki nie są skuteczne. Moja Mama i Moja Siostra również im waga nie spada. 3 osoby testują i nic się nie dzieje, uważam że tabletki nie przynoszą żadnych efektów. Jeśli ktoś piszę że jak się ćwiczy i mało je to się samemu chudnie to niech powie to mojemu "ciału" mojej "wadze" ona stoi w miejscu. Więc chyba kończę z tymi dietami i tak nie schudnę już na te wakacje. Będę zdrowo się odżywiać może waga coś spadnie w zimie i na przyszłe wakacje będę laska... albo wpadnę znowu w jakąś dietkę typu Dukan czy odchudzanie na zawołanie... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apple 09
U mnie podziałały a wątpiłam w to bardzo gdyż dietę zaczęłam zaraz po odrzuceniu tabletek po których mój apetyt wzrósł kilkakrotnie Przed kuracją z Novoslimem ważyłam 64 kg a po 2,5 miesiącach już 57kg Jeśli chodzi o dietę to muszę powiedzieć że jakoś sama z siebie przestałam jeść śmieci miałam ochotę na same lekkostrawne jedzenie Poleciłam tabletki też mamie schudła jakieś 7 kg w 3 miesiące niewiele ale jak na jej wiek i metabolizm myślę że to dobry wynik tym bardziej że podczas kuracji średnio się wysilała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Działą I To Dobrze
Stosowałam ja moja mama i moja siostra . Efekty u każdej były inne ja schudłam 10 kg w 3 miesiące siostra 8 a mama 6 . Jaki wniosek? Każda z nas włożyła mniej lub więcej pracy w odchudzanie każda też ma inny metabolizm Nie sądze żeby można było sporo schudnąć nie robiąc nic ja zainwestowałam w tabletki i nie żaluję Produkt polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to sie wierzyc nie chce w te 8 6 kg O.o gdzike tyle schudnac w tak krotkim czasie no chyba ze duzo cwiczen, i diety na swietle dziennym ! wtedy zrozumiem. ja nie mma nadwagi ale chcialabym schudnac 4 kg aktualnie mam 52 ;] cche 48kg. wiem waga fajna ale niestety po ciazy zostal mi brzuch i strasznie jestemleniwa na same diety tak wiec chcialabym wspomóc sie suplementem . polecacie ten novoslim? czy on nie niszczy watroby? jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adipexret
mam do sprzedania 20 tabl adipexu retard oryginalny ważny do 2014 więcej info na maila mint76@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia789
Jeśli cos skutecznego to tylko tabletki które ktos już sprawdzil. Tak i jak zrobilam, jak zobaczylam ile schudla moja przyjaciolka. Poprosilam żeby i mnie załatwiła tabletki dzieki którym tak szybko się odchudzial, i tak skutecznie. Musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem nie tylko skuteczności, ale tez tego ze nie wraca jakies nagle tycie, czy nagly napad glodu, fakt grill czy piwo mnie kusi, ale staram się raczej unikac, lub przynajmniej delikatnie się oszczędzać żeby nie przesadzic. I tyle Jeśli szukacie skutecznego srodka, który na pewno wspomaga odchudzanie to poszukajcie gdzies ForeverSlim. Na pewno będziecie zadowoleni taka jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJaOkragla
Chce wszystkim powiedziec ze Novoslim to sciema! Nie dajcie sie na to nabrac naiwniaki. Kolejni naciagacze na tabletki ktore nie działaja!!!! Poczytajcie inne fora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_d
u mnie ruszyło się dopiero po miesiącu ... jakieś 3kg ale za to w 2 już 6 kg w efekcie było to jakieś 10 kg nie dokończyłam kuracji bo osiągnęłam swój cel w porównaniu z innymi dla mnie produkt najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NovoslimKreci
Nie dajcie sie nabrac, same reklamy tu Novoslimu. Wcale nie dziala, a ni na mnie ani na moja mame. Ot zwykle placebo. Ale gratuluje ze ktos wypisuje tu opinie ohy i ahy a tak naprawde to nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NovoSciema
ale naganiecie na ten novoslim, a to zwykla sciema az zal, naprawde kupcie sobie cos skutecznego a nie cos co widac golym okiem ze nie dziala, poczytajcie inne fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita72
Dziewczyny, ja lece w piatek do PL i wtedy kupie Novoslim.Mieszkajac w UK od 4 lat brzybralam duzo..za duzo kg! Majac 53kg(wygladalam bosko!) teraz mam 70kg! Mam nienormowany czas pracy i przez to nie bardzo jak i kiedy moge pocwiczc:( ,mam tez 40 lat i jest mi ciezko zrzucic kg(od 3 tygodni jestem na South Bitch).Dziewczyny a pijecie alkohol przy tych tabletkach? Trzymam za Was Wszystkie kciuki!!! A tutaj link w ktorm jest napisane jak najlepiej stosowac tabletki: http://stalliongraphic.com/novoslim-stosowanie-opinie-gdzie-kupic-jak-brac-relacje-cena-przeczytaj-i-zamow-novoslim-glowny-dostawca-novoslim-rekomenduje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eprines
ja stosuję novoslim od miesiąca i nic!!! nie schudłam nawet 1 kg!!!! Moze i mam mniejszy apetyt i mniej jem no i strasznie mnie po nim suszy - ale nic nie schudłam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola 33
sama nie wiem , mam sporo do stracenia. Moim problemem jest to, że ciągle jem. Potrzebne mi coś na stłumienie apetytu. Jakis czas temu, moze ze 3 lata temu stosowałam meridie i udał osie, prawei 30 kg. Szkoda, że teraz nie mozna nigdzie jej zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka64
Cześć dziewczyny!! 2 dni temu doszłam do wniosku,że muszę coś zrobić ze swoim ciałem i samopoczuciem. Zaniedbałam się. Przytyłam 12 kg w ciągu pewnego okresu, jem za dużo fast foodów itp. Ciągle śpię, jestem przemęczona... Zaczynam biegać, drobne ćwiczenia na brzuch, zmieniam swoją dietę. Czy jest ktoś chętny na mobilizowanie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reanna
wszyscy macie odrebne zdanie jak i doswiadczenia w odchudzaniu.prawda jest taka ze przy kazdym odchudzaniu musza byc zastosowane trzy bardzo wazne zasady.po pierwsze picie ok.3l wody niegazowanej dla oczyszczenia komurek z toksyn-oczyszczanie,po drugie jesc piec razy dziennie w odstepach trzy godzinnych. i po trzecie zmniejszyc racje zywnosciowe z eliminacja cukru. mozecie jesc na co macie ochote bo organizm daje wam znac co w tym momecie mu brakuje,jednak polaczenie tego z novoslim da wam zadziwiajace rezultaty.nie polecam innego spalacza bo tylko ten nie wyzadzi wam zadnej szkody,wrecz pomaga waszej watrobie odciazajac ja.nalezy przeczytac jak dziala novoslim to suplement jedyny w swoim rodzaju.czasem waga sie zatrzymuje bac wrecz przybywa piszecie to dlatego ze wasz organizm walczy i nie chce tak latwo pozbyc sie tluszczyku ktory gromadzil tak dlugo.ale w koncu odpuszcza ze zdwojona sila.wasz organizm uczy sie przyzwyczajeniami todlatego wazna jest regularnosc w jedzeniu.po czterech dniach sam da wam znac ze czas na posilek.nie musicie cwiczyc by chudnac.mozecie cwiczyc dla miesni by miec piekna sylwetke.ktos kto schudl przez cwiczenia pomijajac te trzy wazne zasady nigdy nie wygra z efektem jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quick or
Wpierw przeszłam na dietę i zaczęłam się ruszać , dopiero później jak zapała zaczął słabnąć zaczęłam brać Novoslim Jeśli liczyć okres w którym zażywałam tabletki tj w sumie 5 miesięcy schudłam 11 kg . Trudno mi stwierdzić na ile pomógł a na ile nie bo zmieniłam również swój tryb życia i żywienia jednego nie można mu odmówić zahamował mój wilczy apetyt właśnie w okresie gdy zaczęłam " pękać. \poleciłam znajomym te tabletki i mają podobne odczucia i potwierdzają, że jest to póki co najlepszy a przy tym najtańszy specyfik z jakim się spotkali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka168
Novoslim srednio na mnie zadzialal, niby 3 kg w miesiac, ale nie jest to jakis swietny efekt. Duzo lepiej sprawdzilo sie BTL Medica SLIM z allegro, taniej o kilkanascie zlotych, ale za to 7kg utraty wagi w pierwszym miesiacu, w kolejnym 5,5 mniej, a trzeci teraz trwa, ale kilogramy leca dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek72516
Tez stosowalem btl medica slim i moge szczerze polecic, dzieki niemu 15kg w 2 miesiace nie byloby realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDREA32
Ja jeszcze nie stosuję czekam za przesyłką NOVOSLIM :) Zachęciły mnie wasze posty i sama będę mogła się przekonać o działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2124
stosuje, na mnie nie działa. zerowe efekty. apetyt ten sam, waga też ani drgnęła.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam na sprzedaz NOVOSLIM 2 opakowania jedno nowe 60 kapsulek w drugim 40 kapsulek 20 zjadlam ale z powodow zdrowotnych musze przestac brac a szkoda bo schudlam juz 2 kilo ...Cena 110 zl przesylka gratis ...W razie pytan prosze pisac detli@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
....Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu Chiński meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM lub ASYSTORSLIM i itp. Chińskie wynalazki. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. Oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybet zioła schudłam tak 16 kilogramów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiracja2
...biorę NOVOSLIM od kilku dni... na początku było OK, ale po 3 tabletce rozbolał mnie żołądek, zaczęło mi się kręcić w głowie i w ogóle jakoś dziwnie się czuję... mam nadzieję, że to odtruwanie organizmu... trochę boję się wziąć następną tabletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiracja2
...biorę NOVOSLIM od kilku dni... na początku było OK, ale po 3 tabletce rozbolał mnie żołądek, zaczęło mi się kręcić w głowie i w ogóle jakoś dziwnie się czuję... mam nadzieję, że to odtruwanie organizmu... trochę boję się wziąć następną tabletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejsi
Witam , co do novoslimu podejrzewam, że to następna sciema, przekonałam się na własnej skórze, 3 msc temu zakupiłam 3 opakowania, 2 wyłykałam 3 nie ruszyłam, waga wzrosła o 1,5 kg, nie miałam nadwagi ważyłam 58 kg przy wzroście 163cm teraz 59,5 kg. chciałam zrzucić 4 kg nie więcej dla lepszego samopoczucia, ponieważ po 2 ciążach zostało mi parę kg, nie objadam się przy dzieciach ruch jak najbardziej wskazany, codzienne spacerki po 5 km, w domu nawał obowiązków, tak więc nie leżę tylko jestem aktywna i co mi z tego novoslimu przyszlo efekt jest ale jak u mnie w odwrotną stronę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulabula12
czarny PR działa. To nasza Polska specjalność. Jak coś jest dobre, to nalezy to zdusić w zarodku, bo nie daj Boże zafonkcjonuje w społeczeństwie. Nie wiem, dlaczego tak się uwzięłyście na novoslim? Jestem już po kuracji trzy miesięcznej tym produktem i mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Nie dość , że schudłam o 12 kg to jeszcze zauważyłam, że poprawiała mi się cera. A najważniejsze, to nie mam już też napadów głodu, co było moim wielkim problemem. Uważam, że ten produkt jest wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia z dalekka
Nie czytajcie głupich komentarzy, że nie działa. Brałam Novoslim dwukrotnie w 2011 roku i teraz na początku roku. Obie kuracje po 3 miesiące jak zalecają w ulotce. Za pierwszym razem zrzuciłam 13,5 kg a w tym roku 12 kg. Dietę miałam ułozoną na 1500 kcal, więc nie była aż tak ograniczona kalorycznie, można wiec powiedzieć, że całakiem normalna. Jak czytam gdzieś wyżej, że kobieta brała novoslim i miała dietę 1200 kcal i nie schudła, to się chyba gdzięś zagubiła w tych opiniach. Nie ma cudów, zeby nie schudnąć na połaćzeniu tych czynników. Jestem tego doskonałym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 87
MAM PODOBNE DOŚWIADZCZENIA SCHUDŁAM NA NOWOSLIMIE W CIAGU 3 MIESIECY 10 KG ALE ZGODNIE Z ZALECENIAMI STOSWAŁAM DIETE I PIŁAM HEKTOLITRY WODY ;P JAK DLA MNIE SUPER ŚRODEK A TE NEGATYWNY TO SIE CHYBA BIORA Z LENISTWA SFRUSTROWANYCH KOBIET;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris29
wiadomo- od samych tabletek nikt jeszcze nie schudł i nie schudnie. Jak sama nazwa wskazuje- suplement tj uzupełnienie! w moim przypadku zdrowego trybu zycia, ćwiczeń , regularnych posiłków. Ja stosuje novoslim i widzę efekty, nie czuje głodu, mam wrazenie ze przyspiesza tez efekty ćwiczen, bo schudłam już pare kilo. takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×