Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość gość
brałam przez 4 miechy sumując 11 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam że to jedyne skuteczne tbaletki i spoko cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie kuracji odchudzającej z Novoslimem, nie mam żadnej konkretnej diety bo miałam już dosyć tych samych produktów potem się rzucałam jak wygłodzone zwierzę i muszę powiedzieć że tabletki faktycznie są świetne. Na początku tylko zmniejszył mi się apetyt a potem już było widać że waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można naprawdę niezłe efekty osiągnąć z nim u mnie pierwszy raz waga przekroczyła - 9 kg a odchudzam się od 18 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam przed wakacjami ale niestety słaba wola pizza i chipsy znowu przysporzyły mi kilogramów więc zaczynam od nowa ale spoko jest, wart zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to prawda ja na nim schudłam 10 kg i nadal trzymam wagę :) jestem dumna z siebie i życzę wam tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy z suplementów i jedyny skuteczny naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam, efekty bardzo przyzwoite, i cena również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ok, polecam też duże ilości wody i zielonej herbaty ta druga szczególnie dobrze wpływa na mój organizm podczas odchudzania choć zimą jest nieco wychładzająca dla ciała ale warto zamiast kawy. Brałam Novoslim 3 miesiące i schudłam prawie 9 kg a co najważniejsze nadal waga się utrzymuję, tak mi się spodobało, że nawet nie mam ochoty na śmieciowe jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim jest super brałam go przez 4 miesiące i schudłam jakieś 8 kg a i tak się leniłam moja siostra zrzuciła ponad 10 i do dziś dnia wygląda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w trackie odchudzania i to w ogóle super moment bo mój organizm się już przywyczaił, biorę Novoslim i w pełni spełnia moje oczekiwania na wadze już -3 kgsuper, czuję powiew wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na przesyłkę, zamawiałam z bionature.pl, pogadałam też trochę z babeczką z firmy i jestem pozytywnie nastawiona grunt to trzymać dietę bo z tym mam największy problem do ćwiczeń już się przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zamawiam z bionature.pl i to nie pierwszy raz bo u mnie pół rodziny i znajomych się na tym odchudza więc czasami robię za świętego mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałąm i też kupuję na bionature. choć widziałam że na allegro tez jest ale tam mam sprawdzone, kupuję jak tylko czuję że przestaję tracić kontrolę nad swoją wagą zawsze mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pozytywnie zaskoczona tym suplementem, generalnie uprawiam dużo sportów ale czasami jak mam więcej roboty i projektów to zaniedbuję się i od razu waga skacze do góry. Kiedyś wspomagałam się termogenikami ale efekty były mierne więc postanowiłam zaprzestać suplementacji. Potem koleżanka wspomniała mi o Novoslimie i chwaliła go za polepszenie przemiany materii bo z tym miała głowny problem, spróbowałam i faktycznie to idealny dodatek do diety, hamuje łąknienie przemiana materii jest lepsza a odchudzanie staje się jedynie przyjemnością zwieńczoną sukcesami I cena jest całkiem ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma1
Dziewczyny, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i waga średnio - 1 kg...trochę słabo. wytłumaczcie, jak to jest, że dopiero przy drugim może zacznie się coś dziać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesz i jak jesz? robisz cokolwiek z sobą? u mnie włąśnie przy 2 opakowaniu się zaczęły wieksze zmiany ale radzę też popracowac nad dietą bo bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma1
Oczywiście trzymam dietę, do tego orbi czasem, ale spodziewałam się większych efektów. Brzuch mi zmalał, to fakt. Tylko zastanawia mnie dlaczego dopiero przy drugim opakowaniu może zacząć się coś dziać...organizm się przyzwyczaja, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno powiedzieć, u mnie było podobnie a z kolei u siostry efekty już po 2 tygodniach, to chyba zależy od metabolizmu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha! a u mnie działa jestem miesiąc po i już mam 3,5 kg mniej a jeszcze opakowań mam na dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co Novoslim to najlepszy preparat na rynku jest tego sporo teraz i niestety miałam okazje przetestować bo czego człowiek nie zrobi dla siebie ale tylko po Novoslimie są widoczne efekty,u mnie lepsza przemiana materii i mniejszy apetyt jem tylko to co muszę i zero napadów wilczego głodu, produkt warty swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się zgodzę choć stałam się fanatyczką ćwiczeń i uważam że bez nich to i tak bezsensu, ciało musi być jędre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz chodze dwa razy w tygodniu na ćwiczenia z trenerem i jest usper do tego Novoslim i waga spada jak szalona Nie ma co tutaj filozofować trezba ruszyć cztery litery i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz chodze dwa razy w tygodniu na ćwiczenia z trenerem i jest usper do tego Novoslim i waga spada jak szalona Nie ma co tutaj filozofować trezba ruszyć cztery litery i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra próbowała mówiła że spoko po świtach też zacznę a póki co oddaję się świątecznemu obżarstuw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupiłam dziś trójpak i zaczynam kuracje, póki co odstawiam fast foddy i słodycze Zobaczymy jakie będą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam tego typu preparaty szkoda pieniędzy:) nic nie zastąpi ruchu , polecam sok z cytryny z rana , niesłodzoną kawę w dużej ilości i koktajle warzywne z selera i pomidora , to wystarczy wielkiej filozofii nie trzeba jedynie chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem, próbowałam z kawą i normalną i zieloną i ta druga była paskudna a zwykła kawa pita u mnie w dużych ilościach powoduje ból żołądka i okropny osad między zębami Soki owszem piję kiedy tylko mogę, choć chyba muszę zainwestować w wyciskarkę Jak dla mnie Novoslim to najoptymistyczniejsze wyjście z sytuacji bo tabletki naprawdę przyśpieszają przemianę materii i nie trzeba się tak męczyć jak np na kuracji z ocetem która dla mnie i dla mojego żołądka jest okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×