Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość KaroOOLcia2013
Wyczytałam o novoslimie na róznych forach i skuszona opiniami zakupiłam tabletki jakoś z początkiem nowego roku, dziś cieszę się nową figurą , lepszym samopoczuciem, zdrowo się odzywiam , cwiczę regularnie i już nie mogę się doczekać , kiedy w nowej odsłonie wyskoczę na plażę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba35
Mieszkam w angli wczoraj dostalam novoslim od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos zamawiał novoslim na stronie novoslim.net? Czy jest to bezpieczne źródło zamówienia tego specyfiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna51
Jako, że już ponad 50 lat za mną, to z dietami i odchudzaniem mam wiele wspólnego. Zawsze ważyłam za dużo, raz było to 10 kg, raz...50kg, zależnie od wielu rzeczy. Na 50 urodziny (a właściwie dzień po) córka dała mi w prezencie BTL Medica SLIM, powiedziała, że to pomoże mi schudnąć, bo rozmawiała najpierw z koleżanką z pracy, która to stosowała i straciła kilkanaście kg, a potem z panią dietetyk (no prawie, jej koleżanka dopiero będzie dietetykiem za pół roku) i powiedziała, że jest to bezpieczny i sprawdzony sposób u takich osób jak ja, czyli mających pracę siedzącą, nie mających czasu gotować ciągle i trzymania się diety. Tak jak poleciła tak stosowałam dziennie po 2 tabletki i efekt przyszedł sam. Na wagę weszłam po miesiącu i pokazuje 6.5kg mniej! Ćwiczyć nie miałam nawet jak, jedyna moja dieta to rezygnacja z panierki w kotletach :) Po 2 kolejnych opakowaniach łącznie straciłam 17kg, co teraz nawet docenia mój sąsiad komplementując mnie:) Każdemu polecam ten środek, choć tani nie jest, cena jego to 100zł za opakowanie, choć znajoma kupiła na allegro za ok 60-70zł. TYLKO uważajcie, aby koniecznie miał hologram, bo wiadomo, że może być podróbka. Koleżanka stosuje dopiero niecałe 2 miesiące i schudła już 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana btl
uwaga dziewczyny na ten btl medical! takiej firmy nie ma. Nie wiem gdzie robią te swoje "specyfiki" ale na pewno nie są bezpieczne. Kupiłam to badziewie i na całe szczęście nie zaczęłam zażywać. Szukałam jakiegokolwiek śladu producent i zero. Wczoraj byłam z tym w sanepidzie i po sprawdzeniu powiedizeli że kierują to na policję, bo to produkt nielegalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam zdecydowałam się na novoslim po tym jak przeczytalam tyle pozytywnych opini - kurcze w końcu myslałam ze za tą cenę osiągnę przynajmniej to o czym piszą te wszystkie dziewczyny - teraz wiem ze to ściema kończę pierwsze opakowanie i ani grama mniej - te wszystkie opinie pozytywne to wynajęte osoby które mają za zadanie zachęcić do zakupienia tego produktu...............szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNKA 88
Jeśli nie schudłaś po novoslimie, to masz problem z przemianą materii i powinnaś skonsultowac się z lekarzem. Bo stosując preparat zgodnie z zalecaniami powinnaś zrzucić przynajmniej 2-3 kg po miesiącu. Chyba, że jesteś podstawiona przez jaką konkurencyjną firmę, która nie mając dobrego środka stosuje takie negatywne komentarze. Brałam novoslim zimą przez trzy miesiące tak jak to zalecają w ulotce producenta. Przez ten czas miałam dietę ok. 1500 kalorii i zrzuciałam ponad 13 kg (dokładnie 13,4 kg). Zaraz po wakacjach zaczynam kolejna kurację novoslim, tak by osiągnąć mój cel: 50 kg "zywej wagi" :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny po, przed i w trakcie odchudzania- powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość - ja kupowałam na novoslim.net - przyszło gładko i sprawnie. Co do samych efektów to jestem średnio zadowolona - po 3 opakowaniach 9 kg mniej, a producent obiecywał troszkę więcej. Ale nie poddaję się i po wakacjach jadę dalej :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Stosowalam i u mnie się sprawdzil.Fakt ze duza motywacje miałam do schudniecia (komunia dziecka) i przy normalnej dawce novoslim naprawdę mało jadlam.zlecialo mi 6 kg w 4 tyg.Potem odpuscilam z jedzeniem i....zas zamawiam tabletki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i do "gościa " który sceptycznie podchodzi do tych komentarzy.. nie wiem jak inne ale mój jest prawdziwy..a ja.. normalna matka polka z dwojka dzieci która co jakiś czas lapie się za glowe patrząc w lustro i szuka ratunku w tego typu preparatach:)powodzenia zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marica krk
Dziewczyny, chyba wszystkie firmy konkurencyjne próbują atakować novoslim, bo jest po prostu za dobry i odbiera im klientów. Bylam na diecie dukana i nic. Dopiero jak znajomy dietetyk zaproponował mi skuteczny środek na odchudzanie, to odważyłam się na novoslim. I jestem bardzo zadowolona. Po pierwszym miesiącu -4,5 kilo! Moim zdaniem to jest to, czego szukacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . kupiłam biorę 3 tygodnie i znowu sama sobie się dziwię że dałam sie nabrać :( kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Nie wierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam już kilka preparatów które miały wspomóc odchudzanie.Jedne działały lepiej inne gorzej.Teraz stosuję Foreverslim jeżeli efekty będą taki jak do tej pory to zostanę przy nim a jeżeli kilogramy wrócą po skończonej kuracji to spróbuję Novoslimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam novoslim pół roku temu. 3 miesięczna kuracja to u mnie -8kg - czy to dużo czy mało, nie wiem - ja jestem zadowolona. Swój kupowałam na www.novoslim.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was zamawiała go na www.novoslim.net ? To sprawdzony i bezpieczny sklep? Chciałabym go kupić bo słyszałam wiele dobrego, ale nie chcę jakiejś podróbki czy cegły w kopercie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_wawa
Ja tam kupowałam - sklep jest ok, szybka przesyłka i w ogóle. Co do samego Novoslimu to pamiętaj zeby dużo wody pić bo wtedy wypłukujesz wszystkie toksyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyHejters
marica krk - Dokładnie mam te same odczucia. Hejterzy wypisują głupoty, tylko żeby ludziom w głowach namieszać. A co do samego Novslimu to również polecam, bo to jeden z najlepszych wspomagaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja również na początku podchodziłam sceptycznie ale po 2 miesiącach spadło mi 5 kg więc jak dla mnie to super:)mam nadzieje że waga się utrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita, czytam rożne opinie i jutro idę kupić Novoslim, może również zadziała w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigdałowaOna
Od pewnego czasu poszukuję konkretnej odpowiedzi na pytanie "jak to jest z tym Novoslimem?" jedni piszą że działa inni ze nie działa.. W co wierzyć..? potrzebuję jakiegoś "wsparcia" w swojej walce z nadprogramowymi kilogramami. niech to nawet będzie efekt placebo, oby kilogramy poszły w cholerę. Ryzyk fizyk, zamówiłam dziś ten novoslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka29
Witam. Zakupiłam 3 opakowania Novoslimu. Od września łykam tabletki (2 razy dziennie) nie jem dużo ćwiczę na aerobiku czasem jeszcze basen i nie schudłam nawet 0,5kg. Możecie mi powiedzieć jak to możliwe?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaMagi
Witam, kupiłam kuracje miesięczna na testowanie i jak będzie ok to miałam okupić kolejne. Podsumowując, waga wyjściowa 77,5 przy wzroście 171cm., zdecydowałam się na Novoslim bo dobrych rekomendacjach i dlatego że po ponad roku regularnego chodzenia na siłownię 3-4 razy w tygodniu i stosowaniu diety waga stanęła i 3-4 miesiące stoi w miejscu. Wiem że nie mam dużo tkanki tłuszczowej i większość wagi stanowią wyćwiczone mięśnie ale są pewne partie które opierają się ćwiczeniom. No i rozczarowanie Novoslim tylko wspomógł mój apetyt na słodycze, waga nie spadła i mam poczucie wyrzuconych pieniędzy a co najlepsze po odstawieniu Novoslimu jakieś 2 dni zauważyłam spadek wagi o 0,6 kg co jest zasługą raczej ziół które pije 4 razy dziennie i nie mam ochoty na słodycze. Novoslim jest dla osób które mają duży zapas tkanki tłuszczowej i rzeczywiście jest z czego zrzucać, wydaje mi się że właśnie od zbadania poziomu tkanki tłuszczowej powinno zacząć się stosować cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasza  raim
Z trudem wybrać cokolwiek bo teraz tyle tego na rynku. Ja sugerowałam się efektami widocznymi na pierwszy rzut oka i zdecydowałam się właśnie na Novsolim. Sumpleemnt faktycznie działa na jednych mniej na drugich więcej ale spełnia swoja funkcję. zobaczymy jak będzie u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początkowo stosowałam dietę Cambridge ale w ogóle nie poskutkowało.. W końcu wróciłam do swojego trybu jedzeniowego , który wcale taki zły nie jest i zaczęłam brać Novoslim + fitness i base 2 razy w tygodniu. i muszę powiedzieć że schudłam już 5 kg a daję sobie jeszcze dwa miesięca na drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam. Teraz czekam na przesyłkę, póki co muszę powiedzieć, że dobra usługa i kontakt. Można nawet kontaktować się telefonicznie a nie kupowanie u anonima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala kral
Dwa lata temu sporo przytyłam po terapii hormonalnej. Gdy już w końcu znalazłam czas i energię aby się za siebie wziąć postanowiłam spróbować Novoslimu nie spodziewając się żadnych efektów a raczej środka dopingującego.. ku memu zaskoczeniu schudłam na nim jakieś 9 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktos kto aktualnie stosuje Novoslim? ja biore go od poniedziałku do tego dieta 1200 kal i cwiczenia, dzis wchodze na wage a tam -2 kg! Zobaczymy jak bedzie dalej... Jak narazie zakupiłam tylko 1 opakowanie, jesli w dalszym ciagu będa takie efekty skusze się na jeszcze 2 opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sam czlowiek nie sprubuje to sie nie przekona...ja niestety zaryzykuje i kupie jutro,tzn zamowie i odezwe sie za kilka tygodni pozdro swietlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldo na
Stosuje aktualnie po pierwszym opakowaniu -2 kg teraz jestem w trakcie 2 będę się ważyć 30 ale już czuję że ze trzy mniej Powinno być więcej ale nie trzymałam diety tak jak powinnam;/ słabeusz ze mnie;/ szczególnie jak mam sporo na głowie ale domawiam kolejne opakowanie bo mi ewidentnie pomagają spalać Moja siostra schudła w ciągu 3 miesięcy na nich 12 kg ale przycisnęła nieźle z dietą i ćwiczeniami wszystko jak w szwajcarskim zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam i są to chyba najlepsze tabletki na rynku stosowałam się do zalecen i schudlam 10 kg nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×