Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

NawEt PapIer ToaLetOwY wIe zE tRzebA sIe rozWijaC ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kwiaty. Globus - wklejam taką "mądrość" - Niektórym się pewnie spodoba. Gumiaki-15zł Widły-20złp Radość z rzucania sie gnojem bezcenne. ,,,, -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO PRZESŁANIE NA DZISIAJ - SZCZEGÓLNIE DLA MNIE. Padłeś? Powstań! PowerGG!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Pozdrawiam❤️ LIVIO! Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Humor od rana dopisuje. Livio :) Dzięki za mądrości..Dobre- pośmiałam się Spróbuję ci podesłać deszcz Livio , tu już dość napadało, niech podleje dziki ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik cieszę się ,że już jesteś po maturze - gratulacje dla wnuka :) Pozdrowienia dla wszystkich kobietek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - pozdrawiam Trzymajcie za mnie kciuki - zaraz jade na lekcje przypomnienia jazdy samochodem - ha ha hi hi - o matko . Potem wpadne i powiem jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida - do odważnych świat należy - szerokiej drogi:) Oblałam prawko trzy razy, teraz musiałabym powtórzyć egzamin z testów.Minęło pół roku- testy nieważne, lekcje jazdy trzeba wykupić, nie wiem czy warto przechodzić taki stres.Moja znajoma , zdała dopiero za 14 razem.Wydała na egzaminy i jazdy 6 tysięcy- no ale miała auto, nikt nim nie jeżdził .Miala takiego stresa , że pisała sobie na kartce przed egzaminem- jestem dobrym kierowcą - zdam ! O matko- czemu w Polsce tak ciężko zdać prawko. Globusik miłej zabawy na Zamku :) 123 - pozdrawiam Ciebie i syna. Anula- napisz co u Ciebie. Livio -dobrze , że masz gwizdek-zabierzesz nas na wycieczkę:) Wybieram się z siostrą i szwagrem na domówkę.Będą tańce. Wszędzie trąbią o końcu świata- przynajmniej spędzę go w miłym towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario idż do przodu, jesteś i tak bardzo aktywna.Wykup lekcje, nie żałuj , dasz radę , my tu będziemy Cię wspierać .Jesteś WIELKA.Jak tam C już po maturach? Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą.Uczysz się , zajmujesz się wnukiem,pracujesz, chodzisz na basen.Babka perfekt.Byłaś dziś na lodach u Globusika? Ja niestety nie mogłam o 12, bo jeszcze pracowałam.Buziaczki.Jesteś dzielna.Prawko , ważna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojego S przyszły 3 koleżanki z klasy .Fajnie,trochę skrępowany,da radę.Wychowawczyni tak na nich wymusza te odwiedziny.To są młodzi ludzie my wszystko rozumiemy.Piękna pogoda,ale dzięki im za to.jeszczejednazniemiec mam nadzieję ,że czujesz się lepiej.Zdrówka i jeszcze raz zdrowia Ci życzę.Co tam porabiacie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - co do prawa jazdy! Uważam,że nic na siłę.Sama wiesz jak wygląda obecnie sytuacja z egzaminami. W życiu nieraz trzeba sobie odpuścić,to co nas stresuje. W końcu - CO TO MA ZA ZNACZENIE WOBEC WIECZNOŚCI,CZY JE BĘDZIESZ MIAŁA. W końcu,skąd masz mieć kasę na "powtórkę z rozrywki". stary nie chce mnie wozić - cieszę się,mam autobusy i jestem wolna. A taxi na telefon od czasu do czasu tańsze,niż utrzymanie samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dowcip ,tak troche dla wesolości. Dowcipny facet przychodzi do apteki i pyta: Czy ma pan mrożoną marchewkę? Mam. O, a peruki są? Są. Hm... A miedziane rondelki dostanę? Naturalnie. I to wszystko mogę kupić w aptece? Oczywiście. Poproszę o receptę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia ciary po mnie przechodzą ,wspieram Marię po swojemu.Każdemu już się dostało,Ale jesteśmy razem.Ignorujmy ,wspierajmy się w spokoju.Ja kukłę też mam pod ręką.Dokładam z podwójną siłą, bo dziś jestem naprawdę silna.Tak jak pisałam Maria jest WIELKA.Jesteśmy kochana z Tobą.Livio chodż na mój tarasik..Pomóż mi kwiatki rozplanować , gdzie i jak by było najlepiej im.Nie wiem , co mam dalej mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konduktor mówi do staruszki: -Proszę bilecik.... -Nie mam.... -Oj,to będzie mandacik,a jak nie ma pieniążków - to kolegium... -Oj nie będzie,kochaniutki, nie będzie,bo ja się z byle kim nie koleguję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj panowie rozmawiają przy kieliszku. Ech, życie jest ciężkie... wzdycha jeden z nich. Miałem wszystko o czym człowiek może marzyć: cichy dom, pieniądze, dziewczynę... I co się stało?! Żona wróciła z wczasów tydzień wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemsta Boga- Leszek Waszczyński Czy babę zesłał Bóg? Być może. W ramach tych porachunków męskich. Sam przecież baby mieć nie może, więc chłopu ją podrzucił. Z zemsty... Bóg z babą do czynienia nie ma, nie ma tych zmartwień i nałogów. Chłop będzie żył tak bez problema? I dobrze ma mu być jak Bogu? Nikt mu nie będzie gderał, mendził, że wraca o zbyt późnej porze? O, nie! I żebro mu podwędził. Masz Ewkę. I się męcz, niebożę... I tak to właśnie się zaczęło już na początku naszych dróg. Nie może być, by boże dzieło mogło mieć lepiej niż sam Bóg... Miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LIVIO! MARYLKO! i pozostałe Babki dla was 👄 Na dobre dołączę do Was chyba w poniedziałek. Dzisiaj wymarzony dzień na relaks i miejsce Daglezjowy Dwór też. Może uda mi się przesłać zdjęcie. Możecie obejrzeć zdjęcia .... Google..... Daglezjowy Dwór. Jutro wyjazd do znajomych. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś kochana i nie zastąpiona.Livio ty moja.Dzięki za balkonik,Część kwiatków z tego balkoniku już posiadam,niektóre są mi nieznane,ale wniknę.Dzięki, że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to pod paprocie najchętniej do Livi.Do dzikiego ogrodu,gdzie mnie choć przez chwilę nikt nie dojrzy.Tak zniknąć ,chociaż przez chwilę jedną, wyciszenia i spokoju potrzeba mi.Śpijcie spokojnie,no i niech wam się aniołki przyśnią,tzn.w moim powiedzeniu ,szczęsliwej, beztroskiej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie jesteśmy razem i nic nie zakłóci , choć tego bardzo chce żaden kibol relacji między nami. Wiadomo co i kogo reprezentuje KIBOL. Musimy przyjąć do wiadomości , prawie każdy chodzi z kijem bejsbolowym i bez przyczyny atakuje wszystko i wszystkich. Tak będzie i u nas. Uważam ,że dyskusji z wyżej wymienionymi prowadzić nie będziemy ...do tego poziomu zniżyć się nie wypada. LIVIO! Zadbałaś dzisiaj o nasz Wagonik z Warsem. Jak zawsze liczyć można na Ciebie❤️ ANULKOCZARNULKO! Dobrego odpoczynku❤️ DALIDA!❤️ Trzymamy kciuki , za jazdę będzie w porządku .A może tak w ramach nauki przyjedziesz bliżej mnie:D DORA!❤️ Noooo Ty już na pewno opanowałaś jazdę, pamiętam,że zaczynałaś w okresie zimowym. Jak się jeździ? JESZCZEJEDNAZNIEMIEC! Jak zdrowie????? co możemy zrobić? abyś poczuła się lepiej. Na razie wysyłamy dobrą energię wracaj do zdrowia. MARYLKO! Miłego wieczoru i zabawy Ci życzę❤️. 1 2 3!❤️ Pozdrawiam Ciebie i Syna. Wspaniałą ma wychowawczynię klasy. Czasami naszej kochanej młodzieży trzeba podpowiedzieć co należy zrobić i jak się zachować. Mimo tego ,że syn jest troszkę skrępowany , na pewno jest bardzo zadowolony. Pocałuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Ja chcę z Tobą w paprocie.Będę cichutko , ale we dwie zawsze raźniej❤️ Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zrobiłam obchód naszego terenu. Panuje cisza i spokój. Jeszcze za wcześnie na poranne spotkania , wracam do domu Wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusik - my tak z rana - reszta sobie odpoczywa i dobrze. Dzisiaj na poranne powitanie,uruchomiłam wyciskarkę i z pomarańczy płynie dla nas słodziutki soczek. częstujcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ponieważ ja już prawie na wylocie , bardzo chętnie napiję się pomarańczowego soku. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo chce mi się posiedzieć w domu.... wszędzie dobrze , ale... dopiero jutro zajrzę we wszystkie domowe kąty. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucam Wam Dziewczyny do tego soczku z pomarańczki po PILOCIE- miłej niedzieli i obślugi. http://www.youtube.com/redirect?q=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2Faclk%3Fsa%3Dl%26ai%3DCg700iaTYTeGDI4WTOs_J5NgE7J7tggK8pvXgJJea5pABCAAQAiCe68UOKAJQ45_95Adg6YTWhfgaoAHUhs7jA8gBAakCzVEEPhVMmD6qBBlP0Exbv6jUJqYguubezCNucV6MtcIogRvD%26sig%3DAGiWqtztfl8RXpsnI07oXK_q7_FgBYygtA%26adurl%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%253Fv%253DNXyJYfvs4ks%2526feature%253Dpyv%2526ad%253D9777072580%2526kw%253D%2525C5%25259Bmieszne%252520filmy%26video_id%3DNXyJYfvs4ks&adtype=pyv&event=ad&usg=hkXc24EeQYRpVzdWLvn9e5MmSnA=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×