Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dorciu kochana milo. ze wpadasz choc czasu masz malo . Ciesz sie Twoja Mama , zycze Jej zdrowka. Dasz rade i bedziesz dumna z siebie, ze wozisz Ja na rehabilitacje. Ile bym oddala zeby moja Mama jeszcze zyla ale niestety ..... 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiesz, że.... Jedynie serce matki uczuciem zawsze tchnie, Jedynie serce Matki o wszystkim dobrze wie, Dać trochę ciepła umie i każdy ból zrozumie, A gdy przestaje dla nas bić, tak ciężko, ciężko żyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/zslI3XAo6eo Wsiadłam do pociągu byle jakiego , a czuję się w nim jak w raju❤️ Piję herbatę , czytam poezję , listy i Wszystkie Koleżanki mam przed oczami. PRAWDA , SAMOTNOŚĆ NIE ISTNIEJE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej kochanej Mamy👄 Pamietam tak dobrze,wszystkie Twoje kapelusze, Pamietam cieply dotyk Twej smuklej dloni,Twe sukienki mieniace sie,tak zabawnie w blasku slonca. Pamietam nasze rozmowy i Twoj wzrok rozmazany. Pamietam bajki,opowiesci,ktorymi raczyłas mnie co noc,a ja w Twoj wełniany sweter wtulona,zasypialam bezpiecznie w Twych czulych ramionach. Pozostały tylko wspomnienia,ktore swym krzykiem wzywaja ,w te sekundy szczescia,w sekundy tesknoty,uniesienia.... Mamo najukochansza... Nie zapomne nigdy Twojego dobrego serca i poswiecenia! ........ rozmarzylam sie .... a 26 Dzien Matki❤️ Dobranoc.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - tak sobie pomyślałam,jak poczytałam Twój list do Mamy - ja też napiszę,ale nie dzisiaj. Dzisiaj piosenka Globusa,doprowadziła mnie do łez, Bardzo lubił ja mój Synuś,który odeszedł. Spiewał mi ciągle "wsiąść do pociągu byle jakiego z zielonym kamykiem" Dzisiaj żle się czuję - pewnie pogoda. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Babki. Ponieważ znacznie się ochłodziło, proponuję aby dzisiaj nasz Pociąg pozostał na stacji, może potrzebny jest przegląd techniczny:) A tym czasem popatrzę co należy uzupełnić w Warsie. Wspomnienia, uczucie, radość, życie codzienne wszystko jest , wiem potrzeba nam odrobinę słodyczy na każdy rozpoczynający się dzień. Więc po śniadaniu kawa , obiad i kawał dobrego ciasta na deser. Mam w planie zakupy , najpierw muszę przygotować pamiętnik co kupić:D Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak Globusik! Postój się przyda. Tylko gdzie stoimy? Jak dla mnie - nad morzem,Ty na zakupy i uzupełnenie zapasów,ja idę nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OK LIVIO! stoimy nad morzem, pospaceruj nazbieraj muszelek , zrobimy sobie biżuterię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry wzruszył mnie list Anuli do mamy. Idę dziś do swojej M.Potem do fryzjera . Na dworze tylko 17 stopni. Miłego dnia dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jutro otrzymamy takie zyczenia...nooo,te które mają synowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ładna piosenka o tesciowej.Przypomniałaś mi o mojej teściowej. Zaniosę jej piwonie z ogrodu . To jej ulubione kwiaty.Niestety na cmentarz bo już nie żyje od 11 lat. Byłam u mamy , kupiłam jej farbę do włosów.Ucieszyła się-Mamy muszą też ładnie wyglądać:) Będę robić biszkopt z truskawkami dla dzieci na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowane jesteście? Hej - mamy stać nad tym morzem? Proszę o dyskusję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja pierwsza.Witam dziewczynki .dzis znowu ominęła mnie miła przygoda .Nie wyjechałam z Wami bo,pół dnia spędziłam w szpitalu.Byliśmy na kontrolnej wizycie.Za tydzień zdjęcie szwów.Z dnia na dzień coraz lepiej się porusza.Ot i tak wycieczka w moje najprzyjemniejsze klimaty przepadła.Jak się czujesz dzisiaj Livio?Morskie powietrze Ci służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🖐️ Nad morze , nad morze .... ja tez chce Livio kochana ile to wspomnien mam z Helu :D . W tym roku jedziemy pod koniec sierpnia troche jodu powdychac, muszelek pozbierac i rodzinke odwiedzic. Juz sie ciesze :D 1 2 3 teraz juz tylko do przodu Synek jest dzielny ❤️ Globusiku czyzbys prasowala :D podrzucam moje zostaly mi tylko koszule M. :D Marylko 🖐️ Dorcia🖐️ jeszczejednazniemiec 🖐️ Dalido🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Anulka Nigdzie znad morza się nie ruszamy. Zwiazałam maszynistę,gwizdek wyłączyłam. Anula - zabierz mnie z sobą na Hel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula , piękne wiersze wczoraj pisałaś,tyle przemyśleń miałam .Ja kocham morze.Szkoda że tak rzadko mogę je odwiedzać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale się narobiło :D spóźniłam się na pociąg! Zasapana dobiegłam teraz i przeczytałam Wasze listy❤️ Jutro DZIEŃ MATKI👄 ANULKA! Napisała o Mamie która lubiła kapelusze , opowiadała bajki , prowadziła za rękę❤️ Moja mama lubiła korale i kolczyki / mam to po niej/ nigdy nie była stara i zawsze była MĄDRA. Nie powtarzała ,że nas kocha. NIGDY W JEJ MIŁOŚĆ NIE ZWĄTPILIŚMY. Jaką mamą jestem ja, chcę być najlepszą na świecie. Ocena jednak należy do SYNA❤️ ANULKO dziękuję przywołałaś moje miłe wspomnienia. LIVIO! Piosenka jest piękna , słyszę ją pierwszy raz. Wzruszyłam się, dobrze, tak właśnie chcę.Dziękuję.Wychowałyśmy Synów , jesteśmy teściowymi, nasze teściowe wychowały synów dla nas , były teściowymi, tak życie się powiela. MARYLKO! Ty jesteś szczęśliwa ponieważ w Dzień Matki możesz ją ucałować nawet w rękę.Tak robiłam jak wyjeżdżałam od Rodziców. Do tego wyjście do fryzjera , oj pewnie gdzieś się wybierasz:D. DORCIA! Twoja Mama na Swoje święto zrobiła prezent dla Ciebie DOBRZE SIĘ CZUJE ❤️ przyznasz ,że to powód do radości. 1 2 3! Nie widzę Ciebie w Wagoniku , teściową jeszcze nie jesteś , ale Mamę na pewno jutro ucałujesz. Twoi Synowie ucałują Ciebie❤️. DALIDA! Ty też jesteś szczęściarą , jak pamiętam Mamę masz blisko siebie. Pewnie polecisz z kwiatkiem❤️ Twoje Dzieci Ciebie też wyściskają. JESZCZEJEDNAZNIEMIEC Na Dzień Matki zapewne będziesz zdrowa❤️ We wigilię tego święta miło jest pomyśleć , powspominać i wypowiadać słowo MAMA🌻 Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No proszę spotkałyśmy się na plaży. Troszkę wieje , nie straszne dla nas. Spacerujemy, uśmiechamy się do siebie:) 1 2 3! Cieszę się , że masz powód do radości👄 A widzisz , mówiłyśmy:D będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiałam dzisiaj z moją C. Czas szybko leci.15 czerwca ma wizytę kontrolną w aninie - mnie się wydawało,że to jeszcze nie teraz - a to już rok,jak była ostatnio. Ech..dobrze się czuje,planuje kupić kolejny rower i ponownie chodzić z kijkami, u S.też dobrze. Zrobił się z niego domowy piekarz,piecze chleb dla mojego Wnusia,zaraża w pracy kolejnych facetów do tego zajęcia. Pytam C."Jaki jutro dzieN" - co Ty Mamo,od kiedy taka małostkowa jesteś - dzień matki cię rusza?:D:D Od razu mi fajnie - moja krew!!:) Taak ... w naszym zyciu,priorytety były zupełnie inne. W końcu mi powiedziała,że mam ruszyć dupsko i w końcu ich odwiedzić. Ta rozmowa była dla mnie najpiękniejszym prezentem na Dzień Matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Fakt dla nas priorytety były zupełne inne, ale w jakiś sensie rozumię młodych ludzi , cz to dobrze ,że mają inne spojrzenie na życie? nie wiem. Ja jestem ZA! wyruszaj w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio , Globusiku 👄 no to zostajemy nad morzem :D w sierpniu zabieram Livie, czy jeszcze ktos dolaczy do nas ? :D A tak na powaznie Dziewczyny propozycja nie do odrzucenia moze zrobimy zlot nad morzem....... na Helu, co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Jestem pierwsza , dolecę,dojadę, przyfrunę obojętnie jak ale jestem gotowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie chcesz mojego prasowania?..... no coz musze sama to zrobic i ide dokonczyc ale jeszcze wpadne ...... przemyslcie moja propozycje :D napewno bedzie wesolo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! Właśnie Ci pomagam, może troszkę zwilżę prasowanie, co prawda żelazka robią to same ale ja choć troszkę pokropię:D Ja na Twoją propozycje mówię huuuuuuraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze prababcie kazaly dziadkom siadac na wypranych rzeczach i sie prasowalo....... moze posadze mojego M .... zobaczymy jak to wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×