Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! Zgoda trzeba bardzo dużo pić aby wypłukiwać piasek. Ja wykonałam 300% normy. Pogoda dzisiejsza trochę mnie przytłacza. Nie poddałam się jednak ...... jestem silna:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lvio to jest cudne. Witam słonecznie i cieplutko. Bóle rodzenia są niczym w porównaniu z tym co niesie życie -to dopiero boli - oczywiście UGOTUJEMY życze szczęścia ,krótkiego porodu i cudownego maluszka , a imiona bardzo ładne. Kolka nerkowa to dopiero ból - miałam ją dwa razy i nie życze nikomu. Ech mam dziś troche dołka - M mnie wkurzył i mam coraz mniejszą ochote na wyjazd z nim na urlop - o matko boje sie że przyjade jeszcze bardziej zmeczona niż dzis jestem - on jest czasem taki wkurzający - ja pier...ole Rzadko można mnie wyprowadzić z równowagi ale dziś przegiął.Dobrze że ide do pracy . Kochane dziewczyny jak my wytrzymujemy z takimi jemiołami i bluszczami - tak nazywam facetów- owiną sie dookoła ciebie i wysysają wszystkie soki. No cóż idę sie szykować do wyjścia - jaka ulga - odpocznę. Do juterka i miłego wieczorka. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UGOTUJĘMU! Jeszcze jedno zdanie do Ciebie. Jeżeli jesteś aż tak przerażona porodem to może uzgodnij z lekarzem,że chcesz być znieczulona. Nie wiem nic więcej , czy i w jakich przypadkach są przeciw wskazania ale taka możliwość istnieje. Mam nadzieję,że po powrocie do domu z maluszkiem napiszesz nam o Waszym szczęściu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA ! hej. Nie przejmuj się aż tak. Na urlop jedź, odpoczniecie wspólnie obojgu się wam przyda zmiana otoczenia. Ale fajnie napisałaś ....bluszcz....... psia krew , mam w domu bluszcze, jednego wystawiłam na balkon :D nie dam się owinąć:D DAKLIDA wiesz ,że trzeba wyluzować!!!!!:D Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM KOCHANY GLOBUSIKU ALE CZASEM NERW MNIE PONOSI DO JUTRA POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA ja też pozdrawiam i do jutra. 1 2 3! Napisze Ci jeszcze coś o żurawinie. Jeśli chcę dostarczać dużo i często żurawiny do organizmu , wtedy większą ilość zalewam wodą / tak jak pisałam wcześniej/ i kiedy już napęcznieje wszystko miksuję. Co jakiś czas wkładam do kubka dolewam wody i piję. Pozdrawiam Cię. Dziewczyny znowu wychodzimy:( wcale się nie cieszę , ale co tam muszę robić dobrą minę do złej gry ...nie mogę zawieść Cienia:D Więc chyba do jutra i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zrobilam dziś na obiad bigos ze Swieżej kapusty z koperkiem.Sporo zostało mogę Was poczęstować.:) Dalido życzę wypoczynku w pracy:) 1 2 3 pozdrawiam , widać ,że doszłaś już do siebie.Uspokoiłaś się to dobrze. Livio dzięki za liścik. Globusik wspaniałych wrażeń podczas kabaretu. Dla wszystkich Pań miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario przy Was się uspokajam.Ale miałam niespodziankę.S zszedł do mnie na taras.Nic nikomu nie mówiąc, wreszcie.Pokonał 22 schodki o kulach oczywiście,będzie ok.Zadzwoniłam do M z dobrą wiadomością,przybył z prędkością błyskawicy.Z powrotem trochę go asekurowaliśmy,dał radę.Teraz będę go namawiała na częstrze takie wycieczki.Chyba przełamał strach.Ale się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - jak na huśtawce.Strach i smutek przeplatany wielką radościa! nie wiem,czy napisać to,co przychodzi mi na myśl. to jak z tym z kawałem - chcesz kogoś uradowac? zabierz mu coś cennego,co kocha, a potem mu oddaj.Radość będzie wielka. Tak mi w tym moim zyciu się kojarzy. A DLACZEGO?? Wpadam w swój ulubiony ponury nastrój..ech zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka syna 123
no super 123....super i brawo dla syna!!! tylko ty sie naucz pisac - kĄpot ?!!?1?1 częstrze?!?!?! wstyd mu przynosisz a tu jego kolezanki czytaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida - wypoczywaj psychicznie w pracy. Jak ja to znam ., nigdy nie wiadomo z której strony zły humorek bluszczowego ludzika mnie dopadnie i za co,nieraz za jakieś słowo tylko,za jego jakieś pokraczne skojarzenia w łepetynie -pewnie się przyzwyczaiłam.W końcu to tyle lat. staram się już tym nie przejmować...ale, no właś nie ALE,w imię czego to znoszę? Sama siebie podziwiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Livio.Jak na huśtawce.Pisz ,tyle mądrości od Ciebie czerpię.Kąpot,a kompot,jakie to ma znaczenie dla mnie w dniu dzisiejszym? Wczorajszym??Pozdrawiam Cię.Wybieram się tak bez zapowiedzi na dzisiejszą nockę do Twojego ogrodu.No właśnie w te paprocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- Dziki Ogród czynny całą dobę. Smieć jakiś tu znowu się pęta. Zapewne wierzy,że jest czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,wracam powoli do zycia ,ale koszmar nie minal wciaz boli mnie gardlo i wraca stan podgoraczkowy 4 dni bylam w niebycie .Mario u mnie juz bzy przekwitly dawno,zostaly tylko brazowe badyle!A ja je kocham podeslij mi jedna galazeczke.W ogole wszystkim dzieki za pamiec ,ale z was zwarjowane,albo zakrecone pozytywnie babki .Ja tez dzisiaj gotowalam 1 od tyg obiad :kalafiorowa imrozone pierogi z serem i jagodami najwazniejsze ze z polski-apetyt wraca ,ale ten mlody bigisik brzmi apetycznie pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczejednazniemiec:) Podeślę Ci i bigosik i bez biały i fioletowy.🌻 Poszłam sobie na spacer bo jeszcze jest ładnie.Byłam w parku , małe dzieci bawiły się w piaskownicy , kosy(ptaki) chodziły po trawie .. Pachną stokrotki, śpiewają ptaki..Maj to chyba najpiękniejszy miesiąc w roku. 1 2 3 cieszę się razem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczejednazniemiec,już jest dobrze.Pij dużo płynów,tylko nie soków ,podrażniają.Będzie dobrze,wpadnij do nas w paprocie jak będziesz się czuła na siłach.U Liwi tak pięknie w dzikim ogrodzie , a i nasz wagonik wysprzątany.Tylko kucharka się biesi ,że nie będzie już gotowała,bo to każdy rozleniwiony,nikt po świeże warzywka nie chce skoczyć.Ja jutro mogę omlet zrobić na.przykł.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello - jest tu jeszcze ktoś w wagonie? ciemno - zaraz świecę zapalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy już gadania,do myci i do spania:-) ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Chętnie zjem omlecik i wypije kawę. Nie wiem jak mogłam tak długo spać:D Wczorajszy wieczór to prawie dwie godziny śmiechu:D nie miałam chęci wychodzić, ale co się źle zaczyna to dobrze kończy. Dzisiaj idę pożegnać sąsiada , odszedł :( Przy każdym spotkaniu pogadaliśmy jak sąsiad z sąsiadką:( Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kucharka dzisiaj bardzo się postarała. Częstuję się i kawą i omletem. Globusik -❤️ Dokąd dzisiaj skierować nasz pociąg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Pielęgnuj w ogrodzie paprocie. Zobacz ile jest chętnych do posiedzenia przy nich.Śmiecia nie tykaj , szkoda buta. Coś się dzisiaj spóźniasz:) przecież pogotowie już musi być w pełnej obsadzie. Trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jedziemy prosto przed siebie. Zatrzymujemy się z polu pięknie kwitną i pachną rzepaki. Warto popatrzeć na przyrodę. Podobno pszczoły uwijają się z robota:D tez warto popatrzeć. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obok paproci,zakwitły przepięknie moje ulubione kwiaty - piwonie - z bólem serca ścięłam 2 wczoraj i wstawiłam w pokoju -dzisiaj przenoszę je z ich pięknym zapacham dla Was do wagonu. Wyręczyłam Marii. Nooo,nie wspomniałam,że u mnie wzdż płota rosną malwy. Staroświecka jestem. Posiałam je rok temu - może w tym już zakwitną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć) Częstuję się kawką . Livio też lubię piwonie i mam je w ogrodzie.Szkoda że tym wczesnym prędko opadają płatki. Do s.przyleciała dziewczyna.Przwiozła mi prezent.Mydełko w kształcie serca a w środku różyczki. Wrzuca się je do wanny, mydełko się rozpuszcza i po wodzie pływają różyczki.A jak pachnie.To taka mała radosć a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co kobiety dojżałe
powiedzą o życiu duchowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pognałam do kiosku , a le już przygnałam. LIVIO! Bądź staroświecka. Malwy stały się niemodne, nie szkodzi są piękne i bardzo nasze polskie. Przy robocie będę wąchać piwonie , może nabiorę apetytu na życie. Posmutniałam dzisiaj, no cóż takie życie. Pocałuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Witaj. Piękny prezencik. Zawsze takie drobiazgi zatrzymuję jeśli dostanę od Wnuków. Pocałuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzuć nam trochę śmiechu Globusiku. Jakie wrażenia z kabaretu? Livio dzięki za piosenkę, już dawno nie słuchałam Orbisona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×