Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Idę powoli przez życie Raz biegnę, Raz ciągnę,noga za nogą, Mijam ludzi,jedni stają się bliscy Inni przechodzą obok, Jedni zostają na zawsze Inni zaznaczają swój ślad, I odchodzą.. Zyskuję i tracę Uczę się i zapominam , Ale ciągle idę do przodu Raz z radością Raz ze smutkiem , Codziennie dalej Codziennie inaczej, Patrzę na świat Choć te same oczy Choć to samo serce A jednak każdy dzień inny To one składają się Na moje życie. Ludzie, czas i myśli*^*^*^* A kysz dołki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Koleżanki! Ubieram się i wychodzę spoglądać na to co piękne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecne rachunki wcale to a wcale,nie zależą od ZUZYCIA!! Wczytajcie się w nie - przesyły..podattki i jakieś jeszcze pierdy!! O zużycie w nich jak najmniej chodzi. CHODZI O KASĘ !! GLOBUSIK - na nic obecnie sposób Twojego Taty by się nie zdał.:D W mieście P.usłyszałam od jednej Pani skargę.. córki mnie odwiedzają...tylko co one sobie myślą,będą praly majtki w mojej wodzie!!:D A propo - bie3daczka niedawno poważnie zachorowała - roślinka,córki w jej mieszkaniu zapewne robią te przepierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
...dzięki za uwagę! Teraz mogę spać. Niema nic upiorniejszego od starania naszego, aby i tak zostać w cieniu człowieka "malutkiego." Jak już głowę z pod pachy wyciągnę to przeczytam upiorności wasze z upiorną rozkoszą. A teraz pozdro. Więc myk, myk... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
Livio, jak Ci jest dobrze, nie przejmuj się! Przejdzie Ci. ...., ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny kochasiu :P....
livia, powinna cię polubić ;) bo ileż ona tu upiornych rzeczy pisze:P, choćby i dziś a nie każdemu dane jest przeżywać takie rzeczy i mieć doczynienia z taki ludźmi, jak ma upiorna livia chyba też zrobię myk, myk życzę aby wasza upiorna przyjaźń się rozwijała livia 👄 Alter ego Upiornego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:0 Wróciłam od mamy.Zjadłam już obiad , niedługo do pracy.Ale jeszcze wpadłam do Was.Posłucham muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Alter ego Upiorny! Myk myk i wpadłam znowu , taka jestem zakręcona:) Upiorny :) atak nastąpił zgodnie z przewidywaniami. A ja Ciebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! A ja wróciłam ze spaceru , zgłodniałam , zupa już się grzeje, fasolka ugotowana. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Powiem Ci,że u mnie pogoda do przyjęcia. Jest słonecznie , do tego odczuwalny wiatr , reasumując ..pogoda do przyjęcia:) Na mojej łące:) pod dużą wierzbą płaczącą postawiono dwie duuuuże ławki. Mam do nich 150 m nie więcej. Dla mnie to super sprawa , .... siedzę sobie i gra ...... jak w piosence Budki Suflera:D. Jednocześnie można zawrzeć dużo znajomości , właścicieli piesków:) a takie znajomości są bardzo miłe. Przerażona wczorajszymi burzami , śledzę prognozy pogody. Niestety oby się nie sprawdziły, ale Twoje rejony dzisiaj jeszcze mogą być zagrożone. Trzymaj się , pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa kto tu pisze ?!
klimat sztucznie miły taki w sam raz na zdołowanie a maturzyści dadzą sobie rade bo większość z nich już teraz dobrze wie że w życiu liczy się przede wszystkim kasa bez kasy jesteś śmieciem z którym nikt się nie liczy no może poza tymi którzy jeszcze mogą w jakiś sposób na tobie zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA!!! Witaj też w naszym Pociągu. Napisz króciutko coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA33 Tak jak w Twojej stopce , my się właśnie wzmacniamy jak tylko potrafimy. W jakim rejonie kraju mieszkasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ile liczę wiosen widać.Jestem po przejściach obecnie w szczęśliwym związku.Mieszkam w Niemczech i tu pracuję.Mam 2 dzieci i wnusia też już mam.Lubię czytać książki i dobre rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA33 Tym bardziej serdecznie Cię witamy. Wiosny:) nie są ważne by można było się porozumieć. Fajnie ,że nas zaakceptowałaś :) zapewne poczytałaś troszkę , piszemy o wszystkim .O radości, smutku o przeszłości, najmniej chyba o przyszłości , to przecież ogromna zagadka? Mówiąc tak ogólnie piszemy to .... co nam w duszy gra:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu u was tak normalnie i na luzie podoba mi się. Pytałaś skąd pochodzę, jestem z lubelskiego choć urodzona w Bydgoszczy.A ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to jesteśmy krajankami :) mieszkam w Toruniu kuuuupę lat. Staramy się pisać normalnie , szczerze i jak trzeba podtrzymywać się na duchu. Znamy się już dość długo, nasza zasada to zrozumienie i tolerancja. Kiedy która ma potrzebę i czas pisze. Odpowiadamy sobie , na postawione pytania , ale żadna z nas nie wchodzi w życie drugiej z butami. Proszę byś czuła się z nami dobrze na powitanie dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA33 Zapomniałam dodać ,że ja urodziłam się w lubelskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niebawem pojawią się koleżanki , przywitają Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka miła niespodzianka w Toruniu mam rodzinę, większość w Bydgoszczy mieszka, a ci najukochańsi w lubelskim. No popatrz jak to mówią góra z górą.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Prawda , góra z górą się nie zejdzie ...wiesz już zaczynam wierzyć:) że góry też się zejdą:) przecież świat jest taki mały. Moi Ci najukochańsi mieszkali w lubelskim , niestety ...mieszkali:( ale cóż takie jest życie. Jeszcze bardziej fajnie,że jesteś ...tu i teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja fajowa Ciocia - całe życie bydgoszczanka. Moii Rodzice - bygoszczanie - to pewnie i ja? Noo ...to dołączam do Was. PODOBNO BYDGOSZCZANIE TO BAAARDZO DOBRZY LUDZIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Porozmawiałam z LUNĄ , teraz kolej na przywitanie przez Ciebie:) Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku moja najukochańsza mama też mieszkała odeszła....... we wrześniu minie rok a ja dalej nie moge się pogodzić ztym. To tak BOLI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNA - witaj u nas, witaj w Wagonie,jadącym gdzięs tam............. http://www.youtube.com/watch?v=VqqLfBDBOOw&feature=related Dosiadają się do nas ludziska,nieraz wysiadają - Wagonik choć z odzysku,żwawy jeszcze:D Pomieścić może bardzo wiele.Nie tylko nas - ale naszych wspomnień,przemyśleń, rozmów,nie zawsze wesołych. Czuj się z nami dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam LIVIO napewno będzie mi tu dobrze z wami,jak już czytałaś zapewne, trochę pogawędziłam z GLBUSEM. No nie ma co zlot bydgoszczanek,super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁY CIENIU CIENIA! Wypocząłeś? Nie śnisz chyba UPIORNIE? Jak na razie Twój słabiutki Cień,rzuca dziwne kolory. Dziewczyny - do rozgryzienia!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×