Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj MARYLKO! Mamy dzień odpoczynku:) Na cichej ulicy, pudełka po papierosach z sobotniej nocy, Kule z gazet po rybie z frytkami, butelki Ustawione równo na parapetach, obok kotów. Ulica pełna plam po oleju i zaparkowanych motocykli, Mokrych opakowań po słodyczach, które zmieniają się w papkę, Rzeczy bez przydziału, skończonych, porzuconych. Imprezowicze wracają bez krawatów, z potarganymi Dziewczynami, płacąc na mrozie za taksówkę, Bez uśmiechu, w oparach opadłej wesołości. Sąsiedzi w piżamach obserwują ich ze schodów, Podskubując coś jeszcze przed śniadaniem, Czekając aż zagotuje się woda, żona zwolni łazienkę. Mężczyźni wychodzą z łóżek, żeby się umyć i coś zjeść, Przejrzeć niedzielne gazety i pogmerać przy radiu odpoczywać..... Samo życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na drugą kawę. Może teraz przejaśni mi się w głowie:D Muszę napisac plan pracy dydaktycznej na najbliższy tydzień i wysłać meilem do szefowej. Na razie "nici" z niedzielnego wypoczynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Jednym słowem masz pracę domową do odrobienia:) Ja ruszam się jak mucha w smole:D Pozdrowionka hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , przywitałaś nas dziś pyszną kawą w filiżankach takich jak lubię . Dzięki . Mam nadzieję, że dzień dzisiejszy spędzacie miło. Świeci słonko , ale wiatr urywa głowy. U mnie niedziela jakaś taka pracowita. Może raczej zabiegana. Szpital - odwiedziny u teścia. Potem odwiedziny u mamuni , bardzo się o nią martwię , walczy z nadciśnieniem . Drobne zakupy , obiad itp. Ot takie tam. M wyjechał do Poznania , będzie jutro . Ja jutro muszę odebrać teścia ze szpitala . Remont w martwym punkcie. Jutro demolujemy to , co przez moje szybkie nieprzemyślane decyzje zepsułam. M , pociesza mnie , że lepiej teraz bo jeszcze można. Człowiek się uczy na błędach .Święta prawda. Pozdrawiam Was moje kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko wyparz nogi w gorącej wodzie z solą . Pomoże . Musi. Dużo zdrowia Ci życzę. Lunka , mam nadzieję że jeszcze przed wtorkiem odezwiesz się do nas. Pozdrawiam i przesyłam pozytywne emocje. Livio pozdrawiam serdecznie . Globusiku z Tobą to pewnie się jeszcze dziś zobaczę . Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) 123 wypróbuję i Twój sposób i Globusa. Musi pomóc bo inaczej nie wstanę jutro o 5.30. Byłam dziś na obiedzie u siostry,Zaprosiła mnie na gołąbki z kapustą Nie chciałam jej sprawić zawodu. dlatego chociaż kiepsko się czuję - poszłam. 123 Ty też jesteś zapracowaną kobietą nawet w niedzielę.Który facet poradziłby sobie z obowiązkami w domu, w pracy i jeszcze zadbał o rodziców? Luna pomyślności :) Jeżeli do nas nie zajrzysz- wiedz ,że jesteśmy z Tobą. Livio pozdrawiam serdecznie:) Globus dziękuję za wiersz.Pracę domową odrobiłam. Uściski dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Jestem i zagladam tu do was,czytam a komentarze napiszę jak będę w domu.Siostrzenica olka udostępnia kompa. Byłam dziś w kościele na mszy,w środę jest rocznica śmierci mamusi mojej,Msza zamówiona na 6.30.Więc dziś byłam za środę,bo w tym czasie będę w szpitalu. Posiedziałam sobie z nią i pogadałyśmy. Wnusio uczy się jazdy na rowerku,dobrze mu idzie ,babcie całuje na zawolanie. Jutro jadę na badania. Dziękuję za wsparcie dziewczyny. Jutro się odezwię do was. Trzymajcie się ciepło.Pozdrawiam was wszystkie.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 i mówię dobra noc. Dopiero dotarłam do domu. Oglądaliśmy jesienne róże u znajomych.Jutro napiszę ...co i jak! LUNA! Trzymam mocno kciuki za jutrzejsze badania❤️ Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter ego Upiornego
HAaa! Witam was upiorne @@. Upiorności nastaje czas. Jak zwykle: Jestem ja, nie ma was. Z upiornym wstydem się przyznaję, że podgladam was... ale od tyłu. Choć to upiorne, ale jednak. Wstydliwy jestem. Hmm... Łod tylca tyż pikne jesteśta. Chociaż takie upiorne. Jak na upiorzystki przystało. Na upiorny dowód przytoczę... LIVIO! WRÓĆ. Z Tobą żyje się upiorniej... Jasnowidząca upiornistka jakaś, czycóś? ,,Przyszła do mnie Samotność, choć myślałem, że przycichła w niebie. Mówię do niej: -Co chcesz jeszcze idiotko? A ona -Kocham Ciebie.,, A wy niewiasty upiornie Upiornego upiorną erotyką witacie? O, wy... Upiorzyce... Upiorne to jak zwykle :) więc upiorne Pozdro i myk, myk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Der Apfel fllt nicht weit vom
...LIWJO, mam upiorną, ale jednak nadzieję, że to co najupiorniejsze w Twoim upiornym życiu Cię teraz spotkało to właśnie upiorna awaria upiornego kompa nieprzewidywalnego;) A nadzieja to czekać powoludku, upiorne dwa... :) :) :) Ty + de, upiorna jakaś Jesteś. Takie Upiorzyce jak Ty to powinno się w klatce trzymać i z upiorem Niemcom pokazywać. Niech nam zazdroszczą, że u nich nie ma takich Pieknych upiorzyc tylko same Upiorzyce! Przez takie niewiasty jak Ty - nowe Niemce na ludzi będą wyglądać. Shreki jedne. Nicht bei der Sache sein. Upiornie nie kumam de. Przetłumacz drugie zdanie. Te, po Iś binie. Doszły mnie upiorne słuchy, że Upiorni mężowie de. są upiornie chętni do pomocy swym upiorzystką... Jak by Cię za upiornie wykorzystywał nie tylko seksualnie... daj namiar, a my z upiorzystkami, skopiemy mu upiorną dupę i bratków nasadzimy. Ale... bedzie upiornie wyglądał NIECH WAM SIĘ KOCHANI UPIORZYŚCI DARZY NA NOWEJ DRODZE DO SZCZĘŚCIA RODZINNEGO. Czy jakość tak. Upiornie, także musi być. Więc teraz na mykanie już czas. Bo mykania nam trzeba. Myk, myk. ...Upiornego, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) W nocy była burza, jeszcze pada deszcz. Piję kawę i szykuję się do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Dziewczyny zaspałam ale mi wstyd.Chwytam za kawę piję szybko co by poprawiło mi się samopoczucie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://img51.imageshack.us/img51/4825/zzdsc7201.jpg MARYLKO:) LUNA:) 1 2 3:) LIVIO:) PRINZESSKA :) Dla każdej z Was przywiozłam bukiet róż / jak wyżej/ wręczam go dzisiaj z życzeniami pomyślności na cały tydzień. MARYLKO oby opuścił Cię katar , LUNKA zdrowia , LIVIO szybkiego powrotu do nas , 1 2 3 pomyślnego zakończenia prac PRINZESSKA uśmiechów. Podziwialiśmy wczoraj jesienne róże w ogrodzie u znajomych. Niby zagląda jesień , a róże nie kwitły tak pięknie jak teraz. Szopen, Charles de Gaulle mają kwiaty wielkości deserowych talerzyków. Co prawda w grubszych swetrach ale do wieczora siedzieliśmy na tarasie i nie było zimno. Nasyciłam oczy pięknem i dotleniłam płucka, mimo tego długo nie mogłam zasnąć.Tyle na dzisiaj zaplanowałam do zrobienia i co????:D czas ucieka , a ja mam lenia. Nic to robota nie zając:D do zobaczenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY!!! Ogarnęła mnie wczoraj upiorna bezsenność .Wiem dlaczego upiornie bazgrałeś do nas , nie dawałeś spać:D Jesteśmy cholernie upiorne pewnie dlatego zagląda do nas tyle upiornych. Myślałam,że nie wstawiłeś okna i wypadłeś za burtę:D a tu proszę wieczorem ...myk myk i jesteś. Podglądasz nas od tyłu ....feeeeeeeeeeeeeeee Cuuuuś tak czuję ,że przez czas podglądania nas rozbisurmaniłeś się , chyba byłeś grzeczniejszy i zabawniejszy. Ale cóż człowiek jest omylny i może ja upiornie się mylę ....OBY. Wyjątkowo upiorna życzy Ci przyjemności , ale nie w podglądaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! O co ja widzę nasz ALTER EGO odwiedził upiorzyce,przyznał się upiornie , że podgladał.....i to od tylca........ łoj nie ładnie ale upiorna chwała ,że się przyznal. Gdzie się podziewałeś? Wnioskując z twoich pytań o sieć tel byłeś poza granicami. Globusiku co ty tam porabiasz?Mieszkanie wysprzątałaś więc co jeszcze pozostało? 123 odebrałaś teścia ze szpitala?Mam nadzieję że podleczyli zdrówko! Marylko zdrówka ci życzę,ja również jestem pociągajaca! Livio smutno bez ciebie......Wracaj szybko! Pozdrowionka odezwę się wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
NIE CHCEM, ALE MUSZĘ. Oj, upiorny Globusie! Typowa Upiorzystka. Mówić jej, że pięknie wygląda, a ona: Znowu będzie coś chciał -Dzisiaj boli mnie głowa! Oczywiście, że Panna Młoda jest szałowa i wystrzałowa:-) Polki takie są! Będąc w Niemczech na robotach... podzieliłem się z chłopakami upiornym odkryciem, iż widziałem, jak na Niemkę-piękną dziewczynę. Jakaś inna, chyba upiornie zmutowana. W nowoczesny sposób. Po dwóch dniach okazało się, że to:) Rosjanka. Upiornych komentarzy na temat urody Niemek c d n n! Podglądanie kobiety od tyłu, piękne jest. Zresztą kobieta z każdej strony urocza jest. Nawet upiorna. Jeden woli od tyłu, drugi od stóp. Trzeci od przodu, a ją bym całą ją zjadł;) Upiorne podglądanie me, polega na tym, że ,,czytam was,, od... początku. I fajnie jest.:-) Upiorny głupkowaty i grzeczny jest, ale czasami wychodzi z niego... ego. Prawdziwe ego Upiornego. Jeszcze raz (drugi) napiszę, że upiornie obrażać kogoś na forum to za mało upiorne jest dla Upiornego. Lecz jego Ego,... LIVIA, babcia jedna, upiorna, a co? Ta to ma riposty, aż uszy w pięty wciska. Grzecznie, spokojnie i kulturalnie, ale upiornie. Przy niej,upiorny to jak bród pod paznokciem. Może dlatego coś mnie upiornie do niej zachęcało. Piecze z upiorem chleb. Kiedyś poproszę ją o przepis. No i ten Chuck Noris... Itd, itd. Och, Livio upiorna młoda kozo już babcią Jesteś. Ją Upiorny... opóźniony w rozwoju w stosunku do Ciebie jestem, ale chłopcy później się rozwijają. A, nie! Przepraszam! Nigdy babcią nie będę! O Globusie Wielki! Upiornie dziękuję za uwagę. Upiorny to pomięszany z poplątanym. Może nie na forum tylko w szpitalu powinienem być? UPIORNE to: złe,- niedobre,- brzydkie,- śmierdzce... dobre, wspaniałe, piękne, pachnące... Po prostu Upiorzyce, możecie mnie ignorować, a ja i tak tu coś skrobnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA Witaj Kochanieńka👄 Widzisz ja to taki ...domowy robot:D:D zawsze muszę coś dłubać:D /tylko nie w nosie ha ha/ dzisiaj porządek w szufladach zrobiłam:D przypadkiem znalazłam tam Upiornego:D:D LUNKA DZIĘKUJEMY SIOSTRZENICY 👄 ,że umożliwia Ci pisać do nas. Superoska Dziewczyna. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
UPIORNYCH skrobanek ciąg dalszy nastaje. Globi, właśnie dlatego, że jesteście upiorne to ośmielam się do was zaglądać! Dzięki wam postanowiłem, że już nigdy do młodego Upiornego swego nie powiem ''Po osiemnastce wypad z domu.'' Chociaż młody i upiorny, upiornie się wyprowadza od jakiegoś czasu:-) bo z mocherem nie da się żyć! Ja, choć Upiorny, dzięki wam wiem już, że dom to upiorne, ale jednak - przystań, oaza spokoju dla dziecka jest! Która zawsze dla niego otworem stoi. Dziękuję upiorne Upiorzyska. Okno wstawione w trzy dni. Tak jak zaplanowałem z przeróbkami i schnięciem, ale po tygodniowym, pierwszym montażu nowych drzwi. Pierwszy raz prawie zawsze jest upiorny. Dzięki pracy przy drzwiach, poznałem wszystkich sąsiadów i dowiedziałem się dlaczego Pan stworzył kobietę! Mimo upiornego:)wprawienia okna, jednak wypadłem za burtę... upiorna choroba, (mam zestaw emeryta) strata dobrej pracy:-( Dobrze, że pływać umiem;) Więc Pozdro Globie i pisz zawsze co siedzi w Tobie. Upiorna szczerość niszczy miłość, lecz cementuje przyjaźń. Ignorancja jest tylko z pozoru dobra. Dzięki Tobie wiem, że Cisza nie zawsze jest ciszą. Cisza to... (Chyba pierwsze strony topiku?):-) A teraz,... na dłużej,... bo piszę z telefonu i na emigracji. Upiornie mi was,... mit, was? Do upiorności następnych. Z upiorem pędzę od tyłu was... jak Laskowik za komuny. Pamiętacie dziewuchy, co oznaczał skrót: SKLEP? Więc myk, myk:-) Luna, teraz jestem na Twoich włościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY Witaj SZCZERZE?????? OK szczerze!!! Odkurzałam szuflady , coś zobaczyłam .PATRZĘ moim ...starym mętnym oczom .....nie wierzę :D to chyba Upiorny , to nie wszystko jeszcze!!!! myślę i myślę , czy to ten sam Upiorny????? Jakoś takoś dzisiaj upiornie długo myślę:D w końcu mówię jasne ten sam UPIORNY. Wiec witaj. Prawda nasza LIVIA jest kochana i nie dziwie się ,że Cię do niej upiornie ciągnie. A ripostuje ,że hej ha :D No bo wiesz my upiorne nad upiornymi, ale co tam ....lejemy na wszystko:D Upiorny tylko mi nie pisz,że Cię ignorujemy:( na podstawie czego tak upiornie nas osadziłeś:(:( toć my BABY /nie mylić z Wielkanocnymi/ do tańca i różańca ..... No i mam Cię, podglądasz nas od tyłu i takie wnioski wyciągasz!!!! Upiorny nie wszystko widzę na ...NIE ..... przecież tak pięknie piszesz o POLKACH znaczy się o nas też. Upiornie Ci dziękujemy:) Myk myk biegnę do kuchni ....chyba jestem głodna. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
UPIORNY! A co tam przecież z upiornego głodu nie ...zemrę:) ..... przeczytałam to co naskrobałeś i na gorąco muszę Ci odpisać. Znalazłeś się za burtą ale umiesz pływać i jesteś na wierzchu , jak sprawiedliwa oliwa. Gorzej bywa ze mną pływać nie umiem , a za burtę wypadam. Na szczęście mam upiorne przyjaciółki , które podają mi rękę.Wody upiornie słonej się nałykam , z czasem przetrawię i dalej trwam. Bo tak trzeba. Przyjaźń ...cenię sobie nade wszystko i wcale nie musi być na dotyk żeby była wspaniała.Wirtualna jest super , dla mnie taka trochę zagadkowa? Co ja widzę , jesteś upiornie światowy facet ....bywasz tu i tam WŁADASZ językiem obcym. Okno wstawiłeś i przez jakiś czas nie możesz podziwiać jak jest pięknie:( Najbardziej na świecie lubię swoje cztery kąty , tylko w nich czuję bezpieczeństwo, a spokój bywa pozorny. Pozwolę sobie zapytać czy jesteś smakoszem kawy???? Nie ładnie było by nie poczęstować Cię:D jeżeli do nas wpadniesz:) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i Upiorny :) Wróciłam z pracy a tu w piwnicy drzewo przywiezione do kominka. Nie sądziłam , że eks dotrzyma słowa. Coś za miły od miesiąca. Zachodzę w głowę, czego chce. Może Upiorny jako facet mi podpowie. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Jak nie wiadomo o co chodzi ??? to chodzi o pieniądze :) mówi przysłowie:) a może jak pisałam wcześniej , Barbi zmienia kolor z rożowego naaaaaa jędzowaty!!! ha ha Ale co tam jak go zwał tak go zwał ważne ,że masz drewno i kominek nie zamarznie i Ty się ogrzejesz. Czy katar już minął????? Miłego wieczoru. 1 2 3! Jeszcze po południu nie odwiedziłaś nas:) ....PRACUSIU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już palę w kominku - zapraszam na kawę albo herbatkę z miodem. Ważne ,że mam czym palić, nie będę myśleć co za tym się kryje... Globus kataru nie mam- za to chyba zatoki i gardło. Szkoda , że nie mam nalewki , na pewno by pomogła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane wieczorową porą . U mnie jakoś tam , na pewno nie upiornie . Daje radę , jak nie ja to kto? Teścia dziś nie odebrałam ze szpitala. Założyli mu holtera. Pogoda przecudna. Cieplutko na zewnątrz , ale w domu chłodek . Lunka mam nadzieję że nic się nie zmieniło . Trzymam jutro kciuki. Spokojnej nocki Ci życzę . Wam też miłe koleżanki. Marylko wiśnióweczkę na rozgrzanie Ci przesyłam. Globusiku śpij spokojnie. Koguta nastaw na 6 . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziś trzymajmy kciuki za Lunkę. Niech szybko zdrowieje i wraca do nas. Piję szybką kawę i spadam do pracy. Miłego wtorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kogut spisał się na medal , ja też już wstałam. Piję kawę i zaciskam kciuki. LINKA! Kciuki za pomyślność, wracaj szybko do zdrowia i do domu👄 MARYLKO! Wygrzałaś się przy kominku i samopoczucie pewnie inne:) Miłego dnia. 1 2 3! LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz co jest mądty
Jestem dystrybutorem mongolskich koniobijek automatycznych , może zechcesz zakupić ? moze dla waszych mężów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×