Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Luna33.............
trochę pokory!!!!! nie wiesz, co jest za "zamkniętymi drzwiami" :( i z pewnością globusik ręki ci nie poda!!! Jeśli już to tylko ON!!!!!! Trochę POKORY!!!! I piszcie na temat!!!! a nie o tym co się każdego dnia, godziny wydarzyło!!! Piszcie o ŻYCIU,!!!!! Evita! pała!!!!- taką ocenę wam stawiam!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna333 i....
nikt tu się tobą nie interesuje!!:( :( Chodzi o to aby topik się KRĘCIŁ!!!:P Czy będziesz, czy nie- mają to koło dupy! Ważna jest twoja historia!!:D A ty ją dajesz1- bo piszesz!!! A gdzie MASKOTKA?????? :D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D Globusik- przerost formy nad treścią!:P W końcu- piszcie na temat!!!!! jakieś prawdy życiowe!!!! a nie o remontach w mieszkaniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia!!!Tak!!!!!
Tu piszą bzdury! TAK!!!! nad rozlewiskiem jest fajne życie! TAK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 59
ja pierdolę!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 59....
chyba ciebie ktoś!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szymborska Wisława Fotografia z 11 września Skoczyli z płonących pięter w dół - jeden, dwóch, jeszcze kilku wyżej, niżej. Fotografia powstrzymała ich przy życiu, a teraz przechowuje nad ziemią ku ziemi. Każdy to jeszcze całość z osobistą twarzą i krwią dobrze ukrytą. Jest dosyć czasu, żeby rozwiały się włosy, a z kieszeni wypadły klucze, drobne pieniądze. Są ciągle jeszcze w zasięgu powietrza, w obrębie miejsc, które się właśnie otwarły. Tylko dwie rzeczy mogę dla nich zrobić - opisać ten lot i nie dodawać ostatniego zdania. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Szerokiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już oczami wyobrażni widzę,jak z pomarańczy,cieknie sok ...fuj.. Dziękuję za poprawienie porannego astroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO witaj! Niedziela , a u mnie dzień pracy. Rano była szybka kawa. Kto może niech odpoczywa:) milej dla Was niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Pawlikowska - Jasnorzewska "Gwiazdy spadające" Z twoich ramion widzę niebo drżące rozkoszą... Spadła gwiazda. I druga, i trzecia. Prawdziwa to epidemia! Widać dzisiaj niebem jest ziemia, dlatego się gwiazdy przenoszą. Jakaś nostalgia mnie ogarnęła. Marii - sprzęt padł? 123 - u Ciebie ciągle brak łącza:( Luna - pomyślności, Globus - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szybko przybiegłam żeby przekazać wiadomość od MARYLKI:) Dziewczynka się denerwuje,że nie zdążyła nas powiadomić ...wyjechała z siostrą , wieczorem już powinna być . Przesyła pozdrowienia dla wszystkich. No to wywiązałam się z ...telefonu pantoflowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w niedzielne popołudnie. Livio , jesteś WIELKA. Pani cenzor , schizofreniczka , jak co tydzień odzywa się . Życzę jej miłego popołudnia na przepustce. Co tam ? Brakuje czerwonego długopisu ? Współczuję młodzieży , którą uczyłaś . Jak oni Ciebie wspominają ? Wredna despotko . Nie jedno życie zmarnowałaś. Co ciebie to obchodzi? Jesteś sama i tak to zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123..........
z tobą też COŚ nie tak! Czemu tak nienawidzisz nauczycieli :P???? COŚ NIE TAK Z ORTOGRAFIĄ????? KAŻDY MA TO, NA CO ZASŁUGUJE!:D Miłych snów! bez ortograficznych koszmarów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasługuje ? Na Co? Znam prawdziwych nauczycieli , ludzi których cenię i szanuję. Błędy ortograficzne można poprawić.WYMAZAĆ . Ty swoich nigdy nie wymażesz. Koniec tematu pani polonistko od siedmiu boleści. Żal Ci dupę ściska, że już nie gnębisz młodzieży? Biegaj więc po topikach i poprawiaj błędy. Takie twoje przeznaczenie. Ha , ha. Żegnaj nieszczęśliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj! Otóż jak widzisz nastąpił zmasowany atak myśliwców :D na nas ze szczególnym celem na mnie. Walą na oślep. Ja na razie żyję , mam się zupełnie dobrze:) remoncik prawie na ukończeniu , kuchnia super przedpokój też. Jutro drobne sprawy wykończeniowe i FINISZ!!!! Więc żyje i leję na wszystko. Jak na panią nauczycielkę to kultura wysoka , gratuluję ale mam wielką nadzieję ,że nie uczyła nikogo w mojej rodzinie. U mnie dzień piękny , jutro będę miała pełne ręce roboty , ale to już będzie robota inna. Mam nadzieję,że u Ciebie podłoga wyschła. Ja w kuchence nawet upiekłam koguta , ale nie tego co nas budzi:) nigdy :) Mam nadzieję,że Luna dojechała szczęśliwie, Marylka wypoczęła i Ty też. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Globusiku , humor mi się poprawił , czytając Cię . Dobrze , że jesteś. Ja też myślałam o Lunce. Obiecała ,że się odezwie. Myślę jeszcze o Livi. Psiuńka odnalazł się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak obiecała,że się odezwie. Dzisiaj ściska swoje dzieci❤️ Napisz jak u Ciebie postępują prace. Oczywiście pozdrowienia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i dobry wieczór ❤️ Przepraszam , że nie dałam znaku życia. W piątek zadzwoniła do mnie siostra. Szykuj się po pracy do wyjazdu.Wracamy w niedzielę. Miałam pół godziny po pracy na spakowanie się i załatwienie opieki dla psa. Byłyśmy nad Zalewem Koronowskim.Wkoło same sosnowe lasy. Pięknie i cudna pogoda.Byłam wczoraj nad wodą- mnóstwo łodzi, żaglówek.Patrzyłam i podziwiałam.Zrobiłam zdjęcia- dla Ciebie Globus i dla Cienia. Łowiłam płotki ze szwagrem i siostrą :D Rano dzisiaj byliśmy na grzybach.Nie dużo ale nazbierałam. Widziałyśmy z bliska pana dzięcioła.Kolorowy i śliczny. Niestety nie było w domku internetu a może i dobrze. Wróciłam do domu szczęśliwie i pełna wrażeń. Pozdrawiam Was cieplutko i uśmiecham się do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Bardzo dziękuję za zdjęcia. Byłaś faktycznie w pięknym miejscu. Odpoczęłaś to najważniejsze. Więc chyba do jutra paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! Boszesztymój - co za duchota. W powietrzu wisi jakaś zawiesina,a w oddali straszliwe błyski. Dziewczyny - Marii nam się znalazła,dlaczego nie zabrałaś mnie ze sobą do lasu i nad wodę? Globusik - po remoncie masz fajnie, 123 - będzie niedługo też w takiej sytuacji. Wszystko więc ok. Mój piesek - zalotnik,leży teraz koło mnie potulnie.zapewne dzisiejsza noc spędzi w chacie. nie wyobrażacie sobie,jak bestia potrafi być sprytny i nam zwiewać. PRAWDZIWY MEN. a ten mój M.zdrowieje mi w oczach - wyjazd do dzieci zaplanowałam na środę -obiecująco się zapowiada. Cięzkie powietrze..ufffffff dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam i się melduję,dojechałam szczęśliwie i już mamy pogaduchy z siostrą .Do jutra koleżanki,padam z nóg!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kogut pieje , kto powinien niech wstaje z łóżka ....tylko nie lewa nogą:) Zapraszam na kawę. LUNA! Bardzo Ci dziękuję ,że wpadłaś . Cieszę się,że dojechałaś szczęśliwie❤️ Bardzo dużo myślałam , jesteś bardzo DZIELNĄ KOBIETKĄ. Pozdrawiam serdecznie. BABKI! Semafor w górze , pociąg uruchomiony bo przecież nowy tydzień życie musi się toczyć. Na rozruch dnia tyle , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W nocy burza a teraz leje jak z cebra. Luna cieszę się , że dojechałaś szczęśliwie.Spędzaj miło czas z rodzinką:) Livio na zew natury u Pedra nic nie poradzisz:) Globus pomożemy Ci posprzątać po remoncie. 123 jak u Ciebie? Jesteś na półmetku? Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Lunka fajnie, że się odezwałaś. Dzisiaj wnusio dostanie JOWEJEK? Śpij jeszcze , wypoczywaj po podróży. Pozdrawiam Was Wszystkie. Potem wpadnę. Muszę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem dopadła nas burza. Najważniejsze - duchota jak na razie sobie poszła. Ranne z Was ptaszki. Fajnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kumpelki. LIVIO! Siadłam żeby do Ciebie napisać, widziałam skutki nawałnicy nad Twoim miastem. Czy u Ciebie wszystko w porządku, wszystkie drzewa stoją. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze dzisiaj będzie nasz D. Prace wykończeniowe i jutro pełny luz. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×