Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globus - u mnie wsio ok.Co do miasta - nie widziałam jeszcze wiadomości. Ale chyba stoi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Uspokoiłaś mnie , nad centrum było chyba okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latamtrochę po cytatach,złotych myślach... powklejam trochę: Właściwe jest ludzkiej naturze nienawidzić tego, kogo się skrzywdziło. Tacyt Jedynym sposobem zachowania zdrowia jest jedzenie tego, czego nie chcesz jeść, picie tego, czego nie lubisz, i robienie tego, na co niemasz ochoty. Mark Twain "Może w każdym zyciorysie, obok działajacych w nim osób musi uczestniczyć nieznana tajemnicza siła, postać niemal symboliczna, która przybywa na pomoc nie wzywana(...)" Borys Pasternak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Przeczytałam zacytowane myśli , zamyśliłam się. Człowiek jest bardzo mądry i jednocześnie bezradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo, to
nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie sama praca człowiek żyje wychodzę więc. MARYLKO! U mnie burzy na szczęście nie było , deszczu też nie. Teraz widzę zachmurzone niebo chyba będzie deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! ja już po pracy:) w domu. Pogoda niezdecydowana , ciepło chłodno tak różniście:) na spacerze dotleniłam płuca i jestem śnięta. Obserwowałam wczoraj pełnie księżyca , Pan Twardowski tak na mnie podziałał,że nie mogłam zasnąć. Do tego nad ranem obudziło mnie szeptanie do ucha moje kotka. Baaaardzo dużo mi naopowiadał w sposób ....mruczący co prawda ale znam jego myśli i rozumiem o co mu chodzi. Powiedział,że :D MARYLKA była w pięknym miejscu na wypoczynku,że Luna jest radosna i ściska Wnusia , że LIVIA szczęśliwie przeżyła burzę , że 1 2 3 będzie miała dużo pracy w pracy:) to chyba jakiś wróżbita:D Powiedział mi jeszcze,że dzisiejszy wieczór będzie miły dla wszystkich koleżanek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany . Ty to wiesz czego nam potrzeba. Czytałam , wszystko wiem . Po pierwsze cieszę się Globusiku , że koszmar remontu masz już za sobą .( u mnie tak w połowie) Gotujesz i dopieszczasz . Lunka szczęśliwie dojechała , bardzo ważne . Niech nacieszy się rodzinką i te inne sprawy , niech będą jak najlepsze. Livio , cieszę się , że psiunio się odnalazł. Pojęcia nie miałam , że z niego taki WĘDROWNICZEK. Pozdrawiam i pomagam się spakować.Już niebawem swojego królewicza zobaczysz. Marylko , piękny weekend . Życzę Ci kolejnych takich. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dlaczego nie ma starych znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
gdzie jest lonia, dorcia anula.......???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie! Dzisiaj miałam dzień pełen wrażeń,Wnusiu jowejek dostał cieszył się ale robotę skręcania zostawiłam DZIADKOWI, a co niech też coś zrobi. Dzieci radosne bo mama jest ,ja również bo je widzę i mam koło siebie. Pogoda dopisuje. Podróż miałam w miarę dobrą,wyjeżdżałam z domu księżyc cudnie na niebie w pełnej krasie świecił,dojechałam do celu i znowu księżyc pięknie świecił,mijałam cudnie ubarwione liście na drzewach.Jesień nastraja mnie nostalgicznie. Jutro idę do mamy w odwiedziny,kupię światełko i kwiaty. Życzę wam spokojnej nocy,jutro wieczorem zdam wam relację z minionego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna jak miło , ciesz się każda chwilą . Jesteśmy z Tobą . Jowelek pewnie już na wybiegu ? Dziadek postarał się? Całuski . Fajnie że się odzywasz . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Bardzo serdecznie Cię witam przez miedzę:D To znaczy,że uszczęśliwiłaś dwóch mężczyzn WNUSIA I DZIADKA , obaj się cieszą:) nie mówiąc już o pozostałej Rodzinie i TOBIE. Spędzaj czas jak najmilej. Jutro zapalisz światełko , które pomknie do nieba❤️ ja też tak ZAWSZE ROBIĘ i razem ze światełkiem lecę tez do nieba🌻 ten kwiat to symbol. Wczoraj obserwowałam księżyc w pełni , chyba jestem wilkołakiem bo wybudza mnie ze snu. Aha...jeszcze coś Ci napiszę , ponieważ nie musisz rano wstawać koguta wsadziłam ...do saka....nie będzie Cię budził:) Pozdrawiam Cię jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Powiadasz remont w połowie zrobiony. Niebawem będziesz liczyć dni i nastąpi koniec. U mnie zostało dużo drobiazgów,którymi zajmie się M. Znając jego dokładność ......chłop żywemu nie przepuści..... to trochę czasu mu zajmie. W kuchni zrobiło mi się luźniej.Jak mówiłam tak zrobiłam. Pełen karton ....skorup:D .... miał być do wyrzucenia , zainteresował się tym nasz Pan D , powiedział,że chętnie zabierze. Nie śmiałam mu proponować żeby go nie urazić , a jeżeli sam tak zdecydował to bardzo fajnie. Prac syzyfowych mam jeszcze bardzo dużo , ale nie szaleję , nikt mnie nie goni , w tej sytuacji to ja dla siebie jestem SZEFOWĄ :D:D Życzę Ci spokojnej i dobrej nocy. LIVIO! Czuję,że przed wyjazdem dzisiaj biegałaś po mieście przecież Królewiczowi babcia oprócz uścisków suwenir zawiezie:) MARYLKO! Jak minął dzień w pracy???? czy zauważyłaś ,że dzieciaczki akceptują przedszkole???? czy dalej chcą do mamy????? Ja jestem już w piżamce , szykuję się do łóżeczka :) DOBREJ NOCY WSZYSTKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powoli spacer nasz się kończy, nad miastem cicho noc się toczy. Zza siódmej góry wyszedł księżyc, by słońce mogło zmrużyć oczy. Zniknęły z ulic samochody, latarnie jasnym światłem świecą. Ptaki umilkły: może śpią już, może się zamyśliły nieco? Wiaterek także przysnął sobie, cicho po dachach kot się skrada i tylko zegar swoim tik - tak do snu nam bajki opowiada. Jeszcze raz dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus samą prawdę kotek poszeptał Ci do ucha :) Livio najbardziej podoba mi się cytat Tacyta- adekwatny do wielu sytuacji . Luna sama radość u Ciebie. Fajnie , że znajdujesz czas, żeby do nas zajrzeć. Napisz kiedy trzymać kciuki. 123 wysyłam Ci worek cierpliwości .:) Po pracy poszłam do Mamy.Kupiłam jej truskawki, bardzo je lubi.Potem na zakupy bo w lodówce miałam tylko światło :D I jestem padnięta. Miłego wieczoru i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już z Wami się żegnam . Dobrej nocki . Księżyc świeci mi w oczy . Nie chcę być wilkołakiem... Młodszy S zrobił mi niespodziankę. Poszedł do fryzjera. Z długich do ramion włosów , zostało wspomnienie. Było ok. ale cieszę się bardzo . Nareszcie wygląda...Zaskoczył nie tylko mnie. Jest zadowolony . Bunt mija. Wrócił do kolegów do swojej klasy .Radzi sobie. Cieszę się . Śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie bardzo rano. Ostatnimi dniami budzę się rano i jestem wyspana więc wstaję by wydłużyć dzień. Na początek poranna... przebieżka.... do Pociągu. Widzę pogodne niebo trochę chmur pierzastych i zieleń. U mnie drzewa jeszcze zielone , wczoraj były sianokosy, po trawie pozostał charakterystyczny zapach. Ja gadu gadu , a w między czasie parzę kawę. O jej ale też mam skojarzenie ... poparzyłam kawę :D jeśli na przykład oparzę sobie palec jestem niezadowolona , a kawa ??????? 1 2 3! Znaczy się:D masz w domu "nowego" Syna:) mój wnuk walczy dalej z długimi włosami :) Pozdrowionka hej. LUNA! Przyjemnego dnia:) MARYLKO! Uzupełniaj lodówkę , tak sobie myślę ,że kiedyś nie uprzedzając semafor podniosę w górę , tory przestawię na Twój kierunek i wpadnę na podwieczorek:) LIVIO! Przyjemnego dnia. Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny :) Globus zapraszam na podwieczorek kiedy masz ochotę. Chodzi za mną drożdżówka ze śliwkami. Widziałam węgierki , może upiekę ciasto. Dzisiaj świeci słonko - będzie dobry dzień dla nas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. MARII - oby się spełniło!! dla mnie 13-y zaczął się nerwówką - słyszę jadącą śmieciarę - dzsiaj wtorek,dzien zabierania śmieci u mnie. a mój pojemnik stoi sobie na podwórku.Zapomnieliśmy wczoraj wystawić.:( Dla mnie nie powód do paniki,ale paikuję na myśl o reakcji M,gdysię obudzi. dzisiaj też ma wizytę u jednego ze specjalistów w szpitalu. Widzę ponadto,że kardiolog się kłania. mimo wszystko..dobrego dnia 13 -go.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Kobietki! Zapomniałam,że dzisiaj 13-ty. przecież nie zawsze musi być zły:) MARYLKO! Muszę się zainteresować czy u mnie tez już są węgierki. Każdego roku je smażę , robię dżem i powidła. LIVIO! Ale się narobiło:) czyżby ten 13ty dał znać. Pogadaj z Panami może sami wyniosą pojemnik. 1 2 3! Powodzenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzień zaczął się szczęśliwie. Pan majster przyszedł o 7 . Wczoraj był o 14 , także mam powód do radości. Słoneczko świeci , lekki wiaterek jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piątek trzynastego to szczęśliwa data. Choć szczęście podobno na pstrym koniu lata. Lecz jeśli oswoisz kopytnego stwora. Czeka Cię szczęścia porcja całkiem spora. Dzisiaj nie piątek tym bardziej będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny kawał słyszałam ; Mąż do żony ; - słuchaj , co byś zrobiła gdybym wygrał w totka? żona ; - wzięła bym połowę i odeszła. mąż; - to bierz 8,50 i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dobry kawał :) Livio ze śmietnikiem nie problem :D. U mnie przyjezdżają w środy- podeslij śmieci :) Dostałam dziś umowę na 3 miesiące- okres próbny :D Najniższa krajowa pensja- 400 zł mniej niż zarabiałam 3 lata temu przed pójściem na emeryturę w panstwowym przedszkolu. Ale lepszy rydz niż nic ... Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Stawiam dobre wino i kawę za kawał:D a właściwie ostrzeżenie!!! będę wiedziała co odpowiedzieć i jak się zachować jeżeli zapyta mnie o to M. Uchachałaś mnie równo:D Dzień mi minął na umiarkowanej pracy. Nie chcę dopuścić totalnego zmęczenia , po co???? Za oknem były dalsze sianokosy , co za piękny zapach! Wiatr kołysze drzewami, liście rozsiewają wici ,że świat dzisiaj wygląda pięknie. Rozweselił nawet wierzbę płaczącą , odwrócone liście dają srebrzystą poświatę ..... mam to wszystko za oknem. Co znaczą dla mnie takie słoneczne bezdeszczowe dni ? inne spojrzenie na życie. Tak właśnie czuję się dzisiaj. Praca syzyfowa nie jest straszy, poważne rodzinne problemy zdrowotne też dają nadzieję❤️ Życzę Wam Panie miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! witaj. 400 zł mniej to dużo , ALE LEPSZY RYDZ tak jak piszesz. Teraz chyba umowy o pracę zawsze są na okres próbny, ważne ,że masz ją w ręku. Po jakimś czasie i dotarciu się wszystkiego może być szansa na awans. Ważne,że pracujesz z ukochanymi dziećmi. A co na to Twoje wnuczęta???? nie są zazdrosne????? Więc wszystko Marylko zaczyna się klarować:) Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×