Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Kobietki nie tylko remontem się. Wklejam pierwszą lekcję z życia:) Lekcja 1: Pewna wrona siedziała na drzewie i przez cały dzień nic nie robiła. Mały zajączek zobaczył wronę i spytał: Czy mogę rownież sobie tak usiąść i cały dzień nic nie robić? Wrona odpowiedziała: Ależ oczywiście, czemóż nie. Więc zajączek usiadł sobie na ziemi pod wroną i odpoczywał. Nagle nadbiegł lis, skoczył na małego zajączka i go pożarł. Wniosek: Żeby sobie siedzieć i nic nie robić, musisz siedziec bardzo, bardzo wysoko. Szkoda,że tak wysoko nie mogę się wdrapać:) a kto może to czemu nie?????? skorzystać:):D Lekcja druga będzie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pomalutku ogarniają mnie nerwy przed podróżą. Na jutro zaplanowałam miły wieczór,to niespodzianka dla Z. Szkoda bo Z nie jedzie ze mną. Globusiku mądre słowa, trzeba wysoko siedzieć,żeby móc nic nie robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Kiedy planujesz wyjazd???? Dobrej nocy wszystkim Koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie koleżanki! Ja już nie śpię,zaparzam kawkę i po cichutku czekam na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Cie serdecznie LUNA! Piję z Tobą kawę, kogut dzisiaj dostał wolne.Nie chciałam Was budzić, a Ty widzę już na nogach. LUNKA w niedzielę to znaczy jutro????? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. No to już jutro,taki głupi charakter mam że jak gdzieś jadę to już dzień przed mam nerwy. Dziś mam dużo na głowie,ale najpierw muszę na 2 godz do pracy,potem jakieś małe zakupy bo mama ,ciocia i babcia nie może bez słodyczy przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do pracy,studio kosmetyczne puste więc mogę wcześnie zacząć i wcześniej skończyć. Pa zajrzę póżniej. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Zawsze jeżeli gdzieś jadę noc mam z głowy. Daleka droga przed Tobą, czy zamierzasz ja pokonać jednego dnia, czy planujesz nocleg w trasie?? Jak to przed wyjazdem , jeszcze drobne zakupy, jeszcze coś się przypomni ,że trzeba spakować taki dzień organizacyjny przed Tobą. :D pozwól,że Ci przypomnę:D NIE ZAPOMNIJ O ROWERKU!!!!! Staraj się panować nad emocjami będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Czasu być może nie będziesz miała za wiele, jeśli do nas wpadniesz przeczytaj wiersz dedykuję go dla Ciebie❤️ Wiersze z podróży Wiersze z podróży wiją się między szynami, Zrywając zioła i wonne rymy. Tęsknią za Tobą, za mną za nami Puszczając z komina tęsknoty dymy. Wiersze z podróży malują pejzaże Czy to mozaiką pól, miast, czy lasów I mają różne w podróży twarze I z różnych epok, i z różnych czasów Wiersze z podróży mkną gdzieś daleko Czy to po szosie, czy srebrnym traktem, A kufer ich wspomnień wypchany po wieko Każdym najmniejszym podróży aktem. Wiersze z podróży są zakochane, Albo też tęsknią smutkiem cichutkim. Czasem są stanem świata stroskane I płaczą w duszy łkaniem malutkim Wiersze z podróży raz jadą do domu Raz turkocząc mkną szybko do Ciebie I tajemnicy słodkiej nie mówią nikomu, Że tylko z Tobą jest im jak w niebie Moja Droga już teraz przesyłam Ci najlepsze moje myśli. Przede wszystkim życzę Ci SZEROKIEJ I SZCZĘŚLIWEJ DROGI. Wspaniałych serdecznych rodzinnych powitań , niech Ci się czas zatrzyma na cały pobyt wśród ukochanych istot. Życzę Ci szybkiego powrotu ze szpitala w jak najlepszym zdrowiu. Życzę Ci też szybkiego powrotu do Z i do nas. Każdego dnia będę myślami przy Tobie. To nie jest pic LUNA , zżywam się bardzo z ludźmi. Pójdę do stołu wypić łyk kawy , muszę rozwiązać węzeł :( w gardle. Do szybkiego zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Teledysk obejrzałam dzisiaj , dziękuję ...ryczę:( i nie wstydzę się tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziwny ranek sobotni. Mój pies na randce.Nie wrócił na noc :( Niemalże po nocy,chodziłam i szukałam zalotnika, nic nie zwojowałam.Liczę na listonosza.. miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj. Za godzinę będę przy stole i przy garach..NARESZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Witaj. Ale to zalotnik :D jak poczuje listonosza wróci. Listonosz oczywiście bez rachunków ma prawo przyjść. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety.....
dojrzałe, wszystko o życiu!!!!!! MIAŁO BYĆ!!!!! A wy tu piszecie to, co dzieje się dzień za dniem- prozaiczne!! To jest inny temat, bo , to, co piszecie to - nie na temat! Z języka polskiego, z TEMATU- stawiam 1 (pałę!!) To wszystko nie na TEMAT!!!! Mam 65 lat i jestem (byłam) nauczycielką. Evita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Nie wpadłaś dzisiaj do nas:( czy pracujesz???? Odzyskałam już swoje miejsce w kuchni:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety dojrzale,,,,,,,,,
ten top wyglada jak jakis pamietnik, czy kronika wypadkow:D kazda opisuje co robila,,,,,,zero przemyslen, refleksji dojrzale,,,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Opustoszał mój balkon, niektóre kwiaty wyrzuciłam. Po bardzo długim czasie pojawiły się jaskółki. Podobno przynoszą wiadomości , szkoda,że nie zawsze dobre:( ale tak to w życiu bywa. Miłego wieczoru wszystkim Koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety....
wszystko o życiu.... tzn- przemyślenia a nie, gadanie co dziś miałam na obiad o remontach, wizytach u dentysty!!!:( Tu powinno się pisać o ŻYCIU!- o przemyśleniach ....a nie o o tym co zrobiłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety......
racja,tak to wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co..........
powiecie na temat....samotności?????? która tak nas "łapie" w życiu w swoje okowy??? Samotność!! tu są kobiety dojrzałe, więc coś na ten temat wiedzą- mogą się wypowiedzieć! Co tam remonty, ból zęba! Chodzi o rzeczy ponadczasowe , o to, co nas dręczy! Zacznijcie o tym pisać!!!! Jak potraficie :O PROSZĘ!!! NIE O BZDURACH!!! Evita! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoruję i nie czytam tego co komuś nie odpowiada!!!!!!! Globusiku piękny wiersz,dziękuję Ci bardzo! Rowerek zapakowany. Napewno będę do was pisała,siostrzenica już cioci udostępni kompa. Dziewczynki wszystko gotowe,ruszam nad ranem.Długość mojego pobytu zależeć bedzie od tego jak będę się czuła po operacji. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniewomir kuśka
Czy są tu jakieś ropuchy po czterdziestce ???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku jeżeli dobrze pójdzie jutro na wieczór dojadę do celu.Muszę liczyć że,podróż potrwa ok 20 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alternatywna rzeczywistość
"luna33 Ignoruję i nie czytam tego co komuś nie odpowiada!!!!!!! Globusiku piękny wiersz,dziękuję Ci bardzo! Rowerek zapakowany." A kupeczka zrobiona? Seksik był? Idziesz jutro do kościółka? Może zobaczysz jakiś pogrzebik :O Stara baba, a zdrabnia jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×