Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LUNA! hej. U mnie też bardzo ciepły poranek 14 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki . Miłego dnia. Livio znam dobrze ten kwiat. jest przecudny , szkoda że nie potrafiłam go nigdy utrzymać w donicy . Datura zdobi wiele ogrodów w moim mieście . Bywajcie , narka. Troszkę się spieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spieszyć się, miła, godzi Spieszyć się, miła, godzi, Gdy na to czas, A zwłoka równie szkodzi Każdemu z nas. Szlachetny blask swój straci Uroda twa, Wszystko, w cośmy bogaci, Niedługo trwa. Twarz zblednie, na warkoczach Osiądzie szadź, Zastygnie płomień w oczach W lodową gładź. Ust koralowych dwoje Oszpeci wiek I zniszczy ręce twoje Białe jak śnieg. Więc cieszmy się, gdy wabi Młodości kwiat, Nim czucia w nas osłabi Ucieczka lat. Gdy siebie kochasz prawie, Kochaj i mnie. Daj to, bez czego trawię Na darmo dnie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Kwiat kwitł u sąsiada - kwitnie i u mnie.Poczytałam,żeby kwitł,musi mieć bardzo dobre nawożenie. zobaczymy,jak będzie pod moją opieką:) Ambitne plany mam na dzisiaj - większość z nas w pracy,a na mnie wkoło praca czeka. Marii - mojemu psu nigdy nie daję kości.Weterynarz uświadomił mnie - to jak cukierek dla dziecka - tyle,że bardzo ciężko strawny. Jak znajdziesz na klamce - rzuc nimi w ofiarodawcę - KOŚCI I TAK ZOSTAŁY RZUCONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Dzień dobry. To prawda ...kości zostały rzucone.... na ciebie czeka praca na mnie tyż. Mam zamiar kupić śliwek i choć troszkę usmażyć. Więc do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Ale byłam dziś zalatana. Tak właśnie lubię . szybciej czas leci w pracy. Jeszcze pół godzinki i niech żyje wolność i swoboda. Luna Ty też dziś pracujesz w pracy? Pozdrówki. Livia porządkuje pewnie ogród. Globusiku jak Ci wyszły powidła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Dotarłam do domku! Wykończona jak koń po westernie.Wysprzątałam 3 domy piętrowe. Posilam się akurat,muszę coś do gara wrzucić,i syzyfy na mnie czekają! Pani pralka już się kręci. Zajrzę póżniej pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Ty zalatana , a ja zapracowana. Tobie M przywiózł 10 kg wiśni , mnie 10 kg śliwek. Postawił i wybył:) Wypestkowałam wszystkie , są w garnkach smażą się. Coś dziwnego dzieje się z owocami. Śliwki niby słodkie , a nie słodkie. Mają w sobie sporo wody więc dłużej muszę je smażyć. Dla mnie ...dzisiaj ...jest trochę trudne. Myślę ,że powodem jest zmiana ciśnienia , oby!! LUNA! LIVIO ! MARYLKO! jak minął wtorek. Aby do soboty:) prawda???? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA!!! ha ha ubawiłaś mnie ...jak koń po westernie:) Okazuje się , że wszystkie nie miałyśmy lekko. MARYLKO , a Ty też zmęczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BABKI :) Jako kobiety pracujące musimy znać regulamin pracy. Oto dwa paragrafy:) "Regulamin Pracy" 1. UBIÓR Radzimy ubierać się zgodnie z wynagrodzeniem, jeżeli pracownik jest widziany w butach za 1.500 zł i teczką za 5.000 zł. Pracodawca zakłada, że pracownikowi bardzo dobrze się powodzi i nie potrzebuje podwyżki. 2. DNI CHOROBOWE Pracodawca nie będzie dłużej tolerował zwolnienia lekarskiego jako dowodu choroby pracownika. Jeżeli pracownik jest w stanie iść do lekarza, jest też w stanie iść do pracy. Ciąg dalszy nastąpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany , jak zwykle rozweseliłaś mnie . Luna Ty też. No to dałaś po robocie . Najedz się i odpoczywaj. Jutro dużo tego westernu? Matko kochana , ja tu jednego nie mogę ogarnąć. Globusiku , na pewno są słodkie , wydaje Ci się, że nie . Spokojnie . A że tak musisz to wszystko produkować? Porozdajesz , zatrzymaj coś dla siebie . Tyle pracy . Ja to mam wymówkę , nie mam piwnicy . Mrożę . Wiśnie zrobiłam i nie wiem czy jakaś krzywda się im nie dzieje. Trzymam część w lodówce , a reszta u mamy w piwnicy. Marysiu jak Twoje zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jakieś niedzisiejsze :D Wszystkie coś zaprawiamy:) Ja dziś w pracy przedszkole, w domu też. Wrócilam do domu a tam pod drzwiami wnuk z psem. Idę do Ciebie babciu.Dobra ale babcia jest zmęczona. A czemu? Masz babo placek:) Za 5min.: mamo jestes w domu? Córka: jadę do Ciebie po garnek. No dobrze.... Babcia zrobiła kawę i domowe przedszkole w ogrodzie. Cztery wnuczęta dwa psy córka i synowa. Ale po godzinie zostawiłam je i poszłam na basen. Dziś wtorek. Właśnie wróciłam ale tak przyjemnie zmęczona. 123 moje zdrówko chyba dobrze.Dzięki. Livio tak zrobię jak radzisz . Globus dzięki za wytłumaczenie Kaji, że nie może jeść kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna kobieto... Ty masz parę! Trzy domy i jeszcze masz siły na swój.Jestem pełna podziwu ! A tekst o koniu super:) Dobrej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wieczorkiem. Zaliczyłam SPA, zmęczenie popłynęło do Wisły:) a ja coraz bardziej szukam miejsca do spania:) ale przecież to takie normalne........ czyż nie???? wiec mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Piję kawkę i myślę,że przydałby się dzień urlopu:D Życzę dobrego dnia kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Zapraszam na kawę! Globusiku jak twoje powidła śliwkowe? Marylko zapytaj szefową o dzień urlopu,może coś da się w tej sprawie zrobić. 123 miłej pracy i szybkiego fajrantu! Życzę wam miłego dnia,ja już wybywam! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Ponieważ się spóźniłam na kawę wsiadłam do pociągu aby szybciej dotrzeć na spotkanie. Lokomotywa trochę dymi , nie szkodzi :) http://youtu.be/5vZEkkc7NnY Jestem i piję kawę 1 2 3 dziękuję za towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dołączam do Was. kawa czarna jak ten dym z lokomotywy. Gwizdu jeszcze nie wysłuchałam. Będzie miły dzień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS ta lokomotywa to coś wspaniaego. Młodość do mne przyleciała. Takim pociągiem ruszyłam w ŚWIAT z domu. Przeciez to zaledwie wczoraj było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. LIVIO! Ja też takim pociągiem wyjechałam . Wszystko mam przed oczami. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zbieram swoje rozluźnione kości i wychodzę po zakupy. Tak szybko pustoszeje lodówka. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny chyba mnie szlag trafi. Opowiadałam Wam , że zostaliśmy oszukani Otóż dostałam pismo z Prokuratury , która postanawia o odmowie wszczęcia śledztwa wobec stwierdzenia , iż czyn nie zawiera znamion czynu zabronionego. Kradnijmy więc aby żyło się nam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No szlag może trafić to fakt. Ten czyn nie jest zabroniony czy ja dobrze rozumiem??? Spróbuję ukraść kostkę masła. Jestem pechowa nie uda się i posadzą mnie. Jestem też słabym złodziejem , co to kostka masła jak ukraść to chociaż tonę. Samo życie. Tobie humor się zepsuł , mnie to czeka idę do dentystki. Kombinowałam żeby może nie iść ale co to da:) wyleci ząb i tyle zyskam. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A oto kolejne dwa paragrafy ..regulaminu pracy:) 3. OPERACJE CHIRURGICZNE Operacje są zakazane. Jak długo pracownik pozostaje zatrudniony, pracodawca potrzebuje wszystkich jego organów. Pracownik nie powinien nic usuwać. Pracodawca zatrudnił pracownika nietkniętego. Usunięcie jakiegokolwiek organu będzie stanowiło naruszenie warunków umowy o pracę. 4. DNI WOLNE Każdy pracownik otrzyma od Pracodawcy 104 dni wolne od pracy rocznie. Dni te są nazywane sobota i niedziela. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki wieczorową porą. Globusiku mam nadzieję ,że wizyta u dentysty zaliczona. Przykre te wizyty są , czasami bolesne , chociaż teraz znieczulenia są takie , że nie czujemy nic. Cierpliwości. Nocka ciemna zapadła. Muszę okrężną drogą chodzić obok swojej otomany , bo jak się przyłożę teraz , to wiadomo co będzie. M przeżywa . Jutro trzeba podjąć jakieś decyzje. Tak się stanie. SAMO ŻYCIE . Wam życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wizyta poza mną. Rzeczywiście nic w nich przyjemnego ale są konieczne. Wstawiłam sobie dzisiaj w kość , noc pozwoli zregenerować siły. Takie to życie, zmusza nas do podejmowania decyzji prawie każdego dnia. Jeżeli są trafne to wszystko OK. Bywa,że chce się jak najlepiej a nie zawsze wyjdzie dobrze , tez trzeba to przetrawić. Dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×