Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Mario , Twoja córka rozpoczęła studia? To super . Tak niedawno przeżywałyśmy razem z Tobą jej maturę . Możesz napisać coś więcej? Jaki kierunek wybrała? Niech jej się wiedzie jak najlepiej . Ja to mam też ważną nowinę do obwieszczenia . Jeśli pozwolicie . Mój synuś wrócił dziś po lekcjach i oznajmił mi , że został przewodniczącym szkoły . Bardzo to miłe , chociaż zatkało mnie przez parę minut. To jest wielkie wyróżnienie , głupio go zapytałam czy zdaje sobie z tego sprawę . ZDAJE - tak mówi , a ja trzymam za niego kciuki . Luna ja kasztany kładę przy tv i kompa. Noszę je też w kieszeni . Dzięki za dobre rady , dzisiaj będą też pod łóżkiem . Teraz zapraszam na zieloną herbatkę z kaktusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. Mówiłam o deszczu więc mam, pada. Nasza koleżanka wywołała temat kasztanów. Otóż też wiem,że mają właściwości przeciwreumatyczne. MARYLKO jeśli leżą pod łóżkiem podobno mają różne działania lecznicze. U mnie jest blisko kilka dużych drzew , kasztanów nie ma. Był czas ,że kasztanowce opanowała choroba. Liście żółte i pozwijane w rulonik. Owoców nie było wcale. W tym roku zauważyłam,że aż tak liche nie były , ale do formy jeszcze nie doszły. LUNA! Przyznasz,że tak zrobione różyczki są bardzo ładne. Jednego roku koleżanka zrobiła mi całą opałkę , w okół włożyłam głóg. Stroik był bardzo ładny. LIVIO! Czy to "Plajta" miał jeden kwiat? Nie wiem jak mam napisać :D Plajta ...miała , czy miał:D przecież to kasztan. Jak go zwał tak go zwał , wiemy o co chodzi:) 1 2 3! Kasztanów za dużo nie ma więc pielęgnuj te , które maja służyć do zajęć:) Jeżeli będzie padał deszcz ...polowanie na liście odłożymy:) Ile lat powtarzamy ten sam cykl ... najdłuższy dzień , najkrótszy dzień. Najkrótszy niebawem będzie , wieczory długie , więc wyciągam z zakamarków robótki ręczne, zdjęcia , książki. W zależności od zapotrzebowania :D będę się zajmować. Nawet jadąc pociągiem można coś dziergać:) To co pomyślałam to napiszę ,ale śmieje się sama z siebie. Pomyślałam ,że wydziergam pokrowiec na wagonik:) O jej dość , życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Gratulacje dla Syna. POWODZENIA! Jest to misja dość odpowiedzialna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Nie zauważyłam zaproszenia na herbatę:) zielona to wiem, bardzo lubię ale co znaczy z kaktusem???? Oczywiście wypiję wszystko co tylko będzie.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 gratulacje:) To wielkie wyróżnienie. Darzą Twojego Syna zaufaniem. Córka podjeła studia w Wyższej Szkole Bankowości na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Jestem z niej dumna:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , pisałam wcześniej , że mam herbaciarnię , tuż za ścianą . Tam mają przeróżne smaki herbat . Ta z kaktusem okazała się bardzo aromatyczna i ponoć bardzo zdrowa . Pan, który tam pracuje , zna się na rzeczy . Co dzień wstępuję tam i próbuję nowe smaki . Akurat ta z kaktusem przypadła mi najbardziej do gustu i chciałam Was poczęstować. Jest smakowita . Taka delikatna , a za razem bardzo wyrazista . Dopiero teraz zrozumiałam , że jakoś tak opacznie mogłyście to zrozumieć. Globusiku , kochany ...... Mają też rurki z kremem , którym nie mogę się opanować , kawy różnego rodzaju , których nie mogę pić , Globusiku . buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu super kierunek . Mój młodszy też myśli o ekonomii , i bankowości . Niech jej się wiedzie jak najlepiej . Trzymam kciuki. Pozdrawiam Was miłe panie , dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór - ze wstydem przyznaję,dzień przeleniuchowany. Deszcz cały dzień daje. 123 - jutro u mnie kapuśniak.Bardzo ci dziękuję. A ja dzisiaj zamiast o dietach - myślę nad menu na koniec tygodnia.W piątek ma byc u mnie mój KRÓLEWICZ.Och - co ja czuję!! Po głowie laytają mi same smakołyki. Ma być cała rodzinka S.z pieskiem włącznie. Luna - widzialam ostatnio reklamy z tą morwą.Muszę nabyć - może choć trochę wspomaga? A mój M.dzisiaj cały dzień na surówkach i sałatkach.Jak zmierzył cukier - już o krowie nie wspomniał. W sumie to warzywa lubi,szczególnie zupy -tyle,że w środku siedzi bunt. Jak na cukrzycę nie bylo jeszcze zadnych leków - nazywana była rakiem krwi. A tak wogóle,to warto zastanowic się nad tym,co zrobila z zarciem cywiizacja - że ta plaga powstala. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio bardzo się ciesze i już z Tobą od dziś wypatruję Królewicza. Super nowina . No to macie miłe koleżanki , Marysiu , Liwio miłe wizyty w tym tygodniu . Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachrypniety kogut u mnie zapiał. Babki,mój pieso,uparvciuch domagał się wyjścia - nooo,a jak już go wypuściłam,to ciągninie mnie do Was. Ubrałam się ciepło:) do kompa - muszę się przyzwyczaić do zmiany temp. Chatę ogrzewamy,tylko,że oszczędznie tak na 19 st. 123 - pytałaś kiedyś jak grzejemy.Gazem,piec centralnego ogrzewania. Fakt - drogo jak diabli,ale .. ie ma bajzlu i roboty z ogrzewaniem na węgiel. a jak widzę u sąsiadów - ile węgla i drewna muszą mieć przez zimę,to na jedno wychodzi. Pracujące nasze Koleżani juz zapewne też na nogach. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Livio . Witajcie , zaspane koleżanki. Ciepłego dnia wam życzę . My jesteśmy podłączeni do miejskiego ogrzewania . Dogrzewamy się kominkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Od rana rozprawiacie o herbatkach, aż nabrałam apetytu na pyszną herbatkę i sernik .Idę po pracy do szewca odebrac buty.Może zahaczę o herbaciarnię.Jest obok.:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam witam. Do każdej Koleżanki napiszę , ale muszę dojść do przytomności:):) 1 2 3! NIE TAK jak myślisz z herbatą. Zainteresowałam się ponieważ myślałam, że kupiłaś ją w sklepie i dodatek był z kwiatów kaktusa. Oczywiście zaraz bym kupiła. Niczego inaczej nie zrozumiałam:) W herbaciarniach herbaty są ..różne różniste .... i bardzo smaczne, dobrze ,że napisałaś ...herbaciarnia ...w zasięgu ręki!!! Drogie Panie !! Mamy punkty zbiorowe na wieczory . Herbaciarnia u MARYLKI i 1 2 3:D Więc do miłych spotkań. LIVIO! Dzisiaj miałam labę , kociuś wybrał pana , dlatego ja jeszcze nie oprzytomniałam , nie łyknęłam zimnego powietrza:) ciąg dalszy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dosiadam się do was z kubełkiem mojej blondi. Mżawka za oknem,dziś do pracy dopiero na 11. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Oj będzie się działo :D Królewicz przyjeżdża , babciu szykuj TRON:) Już jesteś wesoła:) a ja smutasek , Syn 17go wyjeżdża , twierdzi,że jest PRAWIE wyleczony. LUNA! Dzięki blondi się przyda cały dzień przed nami:) MARYLKO! Nasze dzieci razem zdawały maturę i razem rozpoczynają dalszą edukację TRZYMAJMY WIĘC KCIUKI! Kogucik nie dość,że piękny ma jeszcze głos operowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , witaj . Sprawa jasna , miłego dzionka . Livia od rana napuszcza na Ciebie koguta . Muszę przyznać , że przystojniak z niego i jaki muzykalny . Livio takich lubimy. Cześć Lunka masz jeszcze trochę czasu , pij blondi i pogadaj z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się od rana,aby Wasze Buzie były rozjasnione. Taki jest podobno cel naszego żywota. Dziewczyny,ale co zrobić jak u kogoś świński ryjek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Spokojność:) cudna dzięki. 1 2 3! Takiego przystojniaka odrzucić nie można:) LUNA! Ja dzisiaj nie sprzątam:) mam zamiar iść w długą , ale to tylko zamiar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ryjek zaprowadzić pod płot , będzie rył dołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle,coś do zrobienia zawsze mam. Pościel przebrałam i już się pierze,myślę co na obiadokolację przygotować. Czas chyba na śniadanko,coś mi w brzuchu tak pusto! Livio kogucik śliczny,moja piesa aż uszy nastawiła i poszczekała. Wnusio cię odwiedza,fajnie,mój 21 pażdziernika ma swoje 2 urodzinki.Muszę kupić ładną pocztówkę i wysłać mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - Twój Wnusio będzie miał i zapewne już ma bardzo dobry charakter :D podobny do mojego.Urodził się w tym samym dniu co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sprawa jasna ...21 października okazja na balangę. Zapisuję w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam siostrę "bliżniaczkę" tylko o 4 lata starszą :D Podebrała mi imię - bo pewnie ja miałabym Urszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą - mi nie wolno go jeść,ale pić mogę. Kiedyś cukrzyc leczono alkoholem. Jakby co - to ja stawiam.Dziecko już będzie spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×