Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim! Tak na chwilkę się melduję i wybywam. Miłego poranku przy kawusi dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. Mam większą chwilę:) ale wpadam na chwilę nie będę Was budzić. Jestem z kawą.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio. Mój pieso jest bardzo samodzielny:),pomaszerował sobie na spacer sam,a ja chwilę pokręciłam się po dzikim ogrodzie. Smutek - brzoza tak niedawno przepiękna,stoi bez liści,gałęzie rozrzucone we wszystkich kierunkach,takie gołe,jakby wołały o zgrozo,co się stało? Niektóre kwiaty gwałtownie położone przy ziemi - Temp 8 st.Ale wczoraj padał u mnie grad. Właśnie puka mój piesek - idę otworzyć mu drzwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Prins,Witaj Globus - jakoś trudno pogodzic mi się z tym co się dzieje w ogrodzie. Datura trzyma się dobrze i kwiaty ma nadal,pogłaskałam jej liście. W Wagoniku ciepło -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MAŁA:) witaj LIVIO! PRINZESSKA już się krzątasz , a jak ze zdrowiem? LIVIO! Drzewa wołają NIE!!! , wokół mnie jest jeszcze trochę zieleni, liście żółkną ale dzielnie trzymają się na drzewach. Temperatura też 8 st. Z Cieniem musimy wyjść , nie chce mi się. LUNA w pracy, PRINZESSKA krząta się po mieszkaniu , 1 2 3 otwiera biurko , a MARYLKA??????? Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Zmarzłam w nocy. M nie włączył ogrzewania zresztą na moją prośbę , a było 3 stopnie . Ja też obserwuję przyrodę z niedowierzanie . Wszystko co piękne tak szybko przemija. Mój winobluszcz po nocy został całkowicie ogołocony z liści. Dziś pracuję do 13 , potem umówiona jestem z prawnikiem. Miłego dnia , życzę Wam Wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Miło było, nogi bolą od tańca. Wróciłam nad ranem , za chwilkę idę na dyżur do wnuków:) Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! A więc każda idzie w swoja stronę , ja też wychodzę. Dobrego dnia. MARYLKO! Nogi bolały by jeszcze gorzej gdyby nie basen. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiły mi się cytaty o NIENAWIŚCI - mogę powklejac? Ech..pewnie,żo mogę Aleksander Świętochowski Miłość stworzyła wiele cudów, nienawiść - ani jednego dobrego czynu. Romain Rolland Nienawiść jest gorszym wrogiem niż wróg. Jerzy Zawieyski Nienawiść jest słabością wyrosłą z rozpaczy i buntu. Ma ona niewielkie miejsce w sercu świata i ma ona krótkie życie. Elie Wiesel Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, lecz obojętność. A przeciwieństwem życia nie jest śmierć, lecz nie czułość. arel apek Walkę stworzyła przyroda, nienawiść wynalazł człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawiść jest gorszym wrogiem niż wróg. Szczególnie to jest największą prawdą. Livio świetny kawałek wkleiłaś. Pięknie zaśpiewane, nigdy tego wcześniej nie słyszałam . Umilasz mi mój czas pracy . Dziś jest taki dzień , że w pracy nie ma nic do roboty. Pan remontownik jest na górze. Oj synuś się dziś nie wyśpi.Zaraz zejdzie tu pewnie z pretensjami.O już jest. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilhelm Mller Naga prawda nie pasuje już do naszego świata, odkąd ojciec Adam sprawił sobie pierwsze ubranie. Sens życia?? lbert Camus Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- PRACUJĄCA DOBRA KOBIETO - wklejam takie tam coś od filozofów. Tak mi się zdaje,że ta wypowiedż Camus faktycznie wyjasnia bardzo dobrze CAŁY SENS TEGO BEZSENSU :D. Co tam my,Dziewczyny - Lunka,Globusik,Marii,123 ,- najważniejsze jest rozjaśniona twarz,najbardziej naszych najbkiższych.Nawet - kiedy niechby działo się,co chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam. Od garów dzisiaj odpoczywam. Pochodziła z "B" po sklepach. Wszędzie jesiennie. SWETRY chyba na dobre nigdy z mody nie wyszły , a w tym roku jest ich bardzo dużo. Grube ozdabiane futerkami , aplikacjami są śliczne . Grube długie szale też. Jednym słowem moda praktyczna. Myślę,że zostawię szydełko , a zrobię sobie szal. Długie wieczory przede mną. LIVIO! szukaczko:) Za Ładysza dziękuję , myśli też. Ładysza wcześniej odbierałam jakoś inaczej, z wiekiem gust się zmienia. 1 2 3! Czy dzisiaj będzie ....finisz ..... z Panem remoncikiem????:) Ja po remonciku jeszcze mam zapomnianą lampę w przedpokoju do umycia, ale co tam bywa i tak. LUNA! Czy po pracy szykujesz obiad?????? Smacznego. MARYLKO! Wczoraj bawiło Cię towarzystwo , a dzisiaj Wnusie. Zabieram się za resztki sysyfów , jutro odpoczynek. U mnie jest chłodno , ale słonecznie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , pan remoncik , ładnie go nazwałaś , jeszcze walczy z kafelkami. Myślę ,że dzisiaj skończy układanie. Potem fugi i instalowanie tronu itp... Martwi mnie jego zdrowie . Dziś słyszę jak prycha i kicha. Tańczę przy garach . Może nie odmówi gorącego rosołku. Nie mogę zająć się porządkami , bo nie chcę wypłoszyć pana remoncika.Jak zobaczy, że latam z mopem to może powiedzieć ; -a to ja nie będę przeszkadzał. Także siedzę sobie cichutko od czasu do czasu zaglądam do garów. Obiad dzisiaj póżno. Śniadanie było o jedenastej. No to narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Z mopem ja polatałam za Ciebie. Tak trzymaj i nie pesz Pana remoncika. Zostało niewiele , no i niech postawi TRON! , fajnie to nazwałaś. Już widzę jak będziesz z tronu korzystać:) Więc miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku podjęłaś wstydliwy temat. Tron porcelanowy . Królowa jest jedna . Nie będę zanudzała , chociaż język mi świerzbi . Buziaczki . Muszę się do do czegoś przyznać. Globusiku , taka już jestem. Poznałam Was miłe panie tu . Poczytałam też sobie i tam . Cieszę się , że z Wami jestem . Właśnie tu. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Byłam z dziećmi w parku, chociaż dość chłodno ale kolorowo.Zbierały liście i żołędzie. Potem wnusia poszła spać, reszta obiadek. No i wrócił zięć o 14 tej poszłam do domu. Odkurzanie, zerwałam jabłka w ogrodzie. Póżniej w odwiedziny do mamy. Jestem padnięta. Miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Bardzo serdecznie Ci dziękuję. Za zrozumienie , za wytrwałość. W życiu bywa różnie i ten topik też kiedyś się skończy. Przez pisanie od kilku lat poznałam dużo ludzi , różnych ludzi. To duże doświadczenie. Wiesz jestem już ...STARUCHĄ .... niebawem przyjdzie czas powiedzieć do widzenia. Ale na razie mam pomysłów na pisanie sporo. Jeżeli los pozwoli jeszcze ...poklaftujemy .... to znaczy poplotkujemy ale tak niegroźnie. Dal wszystkich koleżanek dobrej nocy. PS Jasna sprawa ...KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Wierzę ,że jesteś padnięta ale BARDZO CIĘ PROSZĘ, zrób z wnusią konika z żołędzi dla mnie:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po sobocie -? U mnie w Gorzowie żużel - pada,zimno - jakos nie odwołany. Dziewczyny - fajny program na plnet oglądałam o głupocie!! Właściwie jeszcze nikt nie stworzył jej definicji, a ponadto,fajnie stwierdzenie padło - w każdym z nas siedzi. I TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA!! Chyba nie obrazicie się za to cp wypisuję? ale któż z nas,nie zrobił nigdyczegoś głupie3go. Bo ja to już na pewno przoduję:) Facio napisał książkę,jak pozbyc się głupoty - jest tam 7 zasad.Zapamiętałsam kika -JEŻELI CZŁOWIEK O CZYMŚ MYŚLI, ROBI SOBIE KRZYWDĘ. - RYBY PŁYWAJĄ,NIE MYŚLĄ I CAŁKIEM DOBRZE IM TO WYCHODZI. -gDY UWOLNISZ SIĘ OD MYŚLI, CZAS NA ODRZUCENIE UCZUĆ! - JEŻELI OSIĄGNIESZ STAN CZYSTEJ GŁUPOTY, NAWET NIE BĘDZIESZ TEGO WIEDZIAŁ. :D:D:D:D strasznie to mi się podoba. Wszystkich nie zapamiętałam - Dobrej nocy! Snić możecie,ale tylko fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry:) Po intensywnym tygodniu Wagonik rozruszać będzie trudno. Nie ma tego złego żeby na dobre nie wyszło , Wagonik potrzebuje konserwacji. Ja już zaczęłam przegląd co trzeba zrobić. Chodzę opukuję koła , jedno zardzewiało trzeba naoliwić. Zrobię to:D musi być bezpiecznie. W między czasie zagwizdał czajnik , kawa zaparzona. Spokojnie nie musicie się śpieszyć:D wszystko będzie czekało. LIVIO! Za mądre myśli jak można się obrażać:) szkoda,że nie przeczytałam wczoraj i ,że nie oglądałam Planete. LUNA! Czuję,że sobotę miałaś pracowitą. Nie zawsze można powiedzieć ...przy sobocie po robocie:) Miłego dnia dla wszystkich. Każdego dnia słyszę ,że ma padać deszcz. U mnie nie pada , jest susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No tak jak pisałaś Globusiku sobota była pracowita,ale za to w domku aż lśni wszystko! No i miałam problemy z internetem,jakoś nie mogłam się połączyć. Pogodę mamy bardzo mglistą,bij, zabij du... nic nie widać! Przegląd wagoniku ważna sprawa,bezpiecznie musi być. Robię śniadanko,świeże bułeczki dostarczone,kto ma ochotę może się dosiąść do nas. Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dosiadam do kawy i bułeczek.Dziękuję za przygotowanie śniadanka. Na dworzu leje deszcz. Pogoda zachęca do leżenia pod kocykiem :) Czeka mnie napisanie planu według wzoru szefowej:D Miłej niedzieli dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Witam , mamy coś wspólnego ...lubimy sprzątać:) Bardzo chętnie usiądę do wspólnego śniadania, świeże bułeczki lubię bardzo tylko z masłem. MARYLKO! Aż trudno uwierzyć , że u Ciebie pada deszcz. U mnie słońce. Nawet chciała bym żeby popadało , podobno jest bardzo sucho. Z rana napisz plan będzie z głowy. Dalej nieśmiało proszę o konika z żołędzi:D Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam dzisiaj pózno! Za godzinę mam Gościa,siostrę M. Muszę więc co nieco popracować - Jakoś dziwnie pieką mi oczy - zapewne od dymu i smiechu. Dzień zaczął się wesoło,mam nadzieję,że taki będzie cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×