Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry! U nas dziś słoneczka nie ma,ale ciepło 14 stopni. Globusiku wiersz wiele daje do myślenia,napewno przeczytam po raz kolejny. A wyobrażcie sobie jak ja byłam zszokowana jak Z zadzwonił do mnie że auto mu skonfiskowali i stoi na granicy z bagazami jak cygan. Było minęło,mam nadzieję że w krótce coś usłyszymy o aucie. Pozdrowionka Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna . Dobrze , żeś jeszcze na wolnym. Co tam planujesz na dzisiaj? Bratki posadzone ? U mnie niebo pochmurne , siąpi deszczyk. Ciemno . Za to jutro ma być ponad 20 stopni. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) Jestem trochę spóżniona więc tylko miłego dnia życzę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Wiem,że wszystko trzeba przeżyć. Jednak niektóre sytuacje pozostawią ślad na długo. Bardzo często aż za często w życiu jesteśmy bezsilni.Oboje z M jesteśmy wstrząśnięci tym co przeżywacie. 1 2 3 MARYLKO Jeszcze raz miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BABKI! dłuższą chwilę obserwowałam sejmik ptaków to chyba żurawie. Spore stadko krążyło dość długo , co chwila dolatywał następny i następny. Szefa nie wybrano:) grupą odleciały. Natura kieruje wszystkim. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku i ta bezsilność czasem jest nie do wytrzymania.Trzeba to zaakceptować bo nie ma rady na to! Dobrze że jesteście! 123 bratki ślicznie się prezentują ,zroiłam fajną kompozycję w doniczkach.Lubię jak mam ładne kwiaty i czysto koło, i w domu. Dziś muszę odkurzyć i obiadek ugotować,a wymyśliłam, pulpeciki w sosie , makaron do tego, oraz sałatę lodową. Pozdrawiam i całuski wam ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Luna . Wiesz pyszny zestaw przygotowałaś. Zrobię to samo. Nawet lodową mam w lodówce. Dziewczynki coś tak czuję , że Livia do nas dziś dołączy . Livio pozdrawiam . Mam nadzieję ,ze Twój M czuje się już lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! Kobieta zmienną jest ...ja też , nigdzie nie wychodzę. Zakupy będą jutro. Ja mam pulpety i kaszę jęczmienną. Ale się zapulpecilo. Co będę dziś robić??? na pewno słuchać muzyki i zaglądać w kąty, najbardziej kochane bo własne. Syn na dalsze 5 dni ma antybiotyk. Mówi,że zwala go z nóg. Znowu mam o czym myśleć. Tylko myśleć , jestem bezsilna by zrobić coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie martw się tak. Antybiotyk zadziała , pomoże . Zatoki to paskudztwo. Życzę zdrowia dla syna . Jak wydobrzeje to przyjedzie do Was? Czy też , przez chorobę wszystkie plany się zmieniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Tak cały czas mamy nadzieję. Oni też. Wyobraź sobie,że po pierwszej serii antybiotyku , jeszcze zalega ropa. Wczoraj robił zdjęcie zatok. Lekarz zlecił antybiotyk dalej. Widzisz gdybym mogła przełożyła bym go prze kolano i przylała solidnie. Zatoki dawały znać już baaardzo dawno. Ale co tam , głupota silniejsza , poszedł do apteki kupił... Gripex zatoki... i tym się leczył aż doszło do stanu ropnego. Są to zatoki nosowe , z dwojga złego podobno mniej groźne niż czołowe. My dzwonimy zaniepokojeni , a On niby żartuje,że my martwimy się bardziej niż on. Wcześniej napisałaś ...małe dzieci spać nie dają , duże żyć. Przez to wszystko jestem trochę na ..NIE... nie chce mi się nawet wychodzić z domu. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wypogodziło, się pójdę na spacer z piesem ,zobaczymy jak jesień koloruje liście w lesie. Globusiku nie martw się,dobrze że syn zaczął leczenie.Pomalutku wyzdrowieje.Ja mam zatoki czołowo szczękowe,paskudna sprawa,ciągle mi ropa ścieka,doktor mi mówił, że dobrze że ścieka a nie robi się zator. Bądż dobrej myśli.A powiedz jak twoja siostra się miewa? Jak wizyta w instytucie onkologii? Ja czekam na wynik z histopatologii,trochę nerw mnie ogarnia. Ciekawe co Marylka dziś zaserwuje na obiadek? Czy też pulpety? Ha ha ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to jest przewlekłe , antybiotyk maże przyjmować jeszcze przez dłuższy czas. Zapytaj go czy bierze coś osłonowo. Będzie dobrze , silny , młody człowiek . Szczęście w nieszczęściu , że jest w domu. Globusiku jeśli masz ładną pogodę , idż na spacerek , odpręż się . Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mam dzisiaj lenia . Zero skupienia . Siedzę i myślę o niebieskich migdałach. Wczoraj mój młodszy S przy obiedzie mówi ; - zapomniałem ci powiedzieć mamo , że koleżanka z klasy zaprosiła mnie na wesele . No to idę w tą sobotę. Rozmowa skończyła się dla mnie pomyślnie - nie idzie. Nie wiem co to za zwyczaje. Że też rodzice pozwalają na takie zapraszanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny jesteście kochane. Już nie chciałam pisać o kłopotach, których mi nie brakuje. Moja siostra wczoraj była na konsultacji w Instytucie. Decyzja lekarzy była jednoznaczna. Od razu wczoraj miała pierwsze naświetlanie. Dzisiaj córka zawiozła ją na drugie iiiii poczytajcie , nie wraca do domu tylko do szpitala w Chorzowie , tam mieszka i leżała ostatnio. Na pozostałe naświetlania będzie dowożona ze szpitala do Instytutu w Gliwicach. Pierwsza seria 5 , co dalej , decyzja zapadnie. LUNA! Moja siostra cioteczna , to starsza Pani , dotychczas nie miała żadnych dolegliwości . Pierwsze objawy pojawiły się dwa miesiące temu dlatego nigdy nie była leczona. Obie z jej córką mamy takie chwiejne nadzieje . Ja również w tym miesiącu byłam pogoniona na mammografię, też czekałam na wynik , na szczęście w porządku. LUNA tak wyczekiwanie to nerwówka , ale bądź dobrej myśli. Jesteś pod kontrolą lekarzy to jest bardzo ważne. Nie dopuszczam innej myśli musi być dobrze. 1 2 3! OJ tak dobrze,że jest w domu. Musiało mu solidnie dokuczyć,że poszedł do lekarza. Teraz potrzebna konsekwencja leczenia i wtedy była by szansa na wyleczenie. U mnie pogoda piękna. Ale ...jeżeli mam jakieś problemy zamykam się w domu. Chce być sama. Przyznam się Wam,że czekałam nawet żeby M wyszedł do pracy i nie gadał do mnie. Wiem to nie jest dobre, ale potrzebuje się oswoić z tym co się dzieje. Dziękuje Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! OOOO Matko:) w tym wszystkim się uśmiałam:D. Dzięki. Takie dni też są potrzebne , to rodzaj odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po spacerku! Pogoda przecudna,do kolorów jesieni jeszcze daleko,troszkę widać ale to nie to samo,bo najpiękniejsza jesień to Polska jesień. Globusiku prześlij siostrze pozdrowionka i powiedz że my tu wszystkie trzymamy kciuki za nią.Nie wolno jej sie poddawać. Aha jak by co to wyciągam ręce do ciebie,gdybyś do jakiegoś dołka wpadła, no i łopata też już stoi! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Globusiku ,masz prawo być smutna. Przykra sytuacja . Człowiek tak by chciał pomóc , a nie morze . BEZRADNOŚĆ. Przynajmniej Cię uściskam . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS JA I MÓJ KOMPUTER! Jeszcze Was nie poczytałam - melduję sie. Własnie odebrałam kompa z narawy. Cuuś wraca do normy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O JEJ LIVIA jest z nami:D Witamy Ciebie i Komputer Babki ❤️ Wasze ciepłe słowa są dla mnie balsamem. BARDZO DZIĘKUJĘ. Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam Was ❤️. Poruszyłyście wiele spraw. Najpierw do Globusa... nie zamykaj się w domu. Zrób raz na odwrót- wyjdz, popatrz na ludzi, na przyrodę. Zaraz zrobi się milej. Zawsze trzeba mieć nadzieję i odganiać natrętne myśli. Co miałam na obiad- marchwiankę i pierogi z mięsem.Jem to co dzieci w przedszkolu. To gratyfikacja od szefowej. Gotuje tylko w sobotę i niedzielę. Luna wynik będzie dobry-tak czuję. :) Moja piesa chorowała jeszcze całą noc. Nie mam pojęcia co jej zaszkodziło. Macie pojęcie , że otworzyła sobie piwnicę i drzwi od garażu - nie słyszałam . Rano słucham - pies szczeka na dworzu- drzwi otwarte- pani śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio bardzo się cieszę, że w końcu jesteś z nami :) Napisz co tam u Ciebie , jak Twój M. ze zdrowiem, lepiej już? Jest w domu? Spadam do bankomatu i po chlebek odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem czarownica , a nie mówiłam dzisiaj rano , że dzisiaj Livia się odezwie? Ma się tego nosa . Kochana Livio , super że jesteś. Mam nadzieję , że nie wyrywacie sobie kompa z M? Teraz pisz , pisz i jeszcze raz pisz. Cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super dziewczyny , jesteśmy w komplecie. Luna masz rację jesień jest u nas piękna . U mnie widać ją i czuć . Na moim tarasiku winobluszcz mieni się jesiennymi barwami . Przeważają barwy czerwieni. Cudne , szkoda tylko że opadają. Ja to zawsze mówię oby do maja . Mój ulubiony miesiąc. Czy Wy wiecie, że właśnie od maja jestem z Wami? Pozdrawiam Was Wszystkie gorąco. Marysiu jutro piątek , a potem laba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy zrobione w tempie błyskawicy. Teraz ide do sąsiadki na kawę.Już się cieszę 123 że jutro piątek. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Poczytaj nas. Przekazujemy Ci gęsie pióro do ręki , odrabiaj zaległości pisz o wszystkim. 1 2 3! BINGO ... trafiłaś w sedno sprawy LIVIA przybyła. MARYLKO! Obiad super. Teraz kawusia , miły dzień. LUNKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku . jak się czujesz? Bądżmy dobrej myśli. Wszystko się ułoży czy tak , czy siak jak to mówią . Dbaj kochana o siebie i nie zamartwiaj się . Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś wrócił jakiś czas temu z kursu na prawko . Pytam ; - co tam synuś? - spoko , luzik. Dziś teoria była. - a jak tam lekcje ? Odrabiasz mam nadzieję? - czadzę mamuś . Jakieś , nowe nie znane mi wyrażenie , ale ogarniam. Dobrej nocki miłe koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×