Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Globusiku . Ładnie piszesz. Miłego dzionka . Czy grzejniki macie ciepłe ? U nas w blokach już grzeją . Mamka moja się skarży , że oddychać nie ma czym. Dziwi mnie to trochę . Takie ciepłe dni były .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam się do Was do kawy. U mnie wczoraj wieczorem,rozległ sie nawet głośny grzmot. Obwieścił koniec ciepla. jakoś nie mogę w to uwierzyć,sądzę,że ciepełko jeszcze powinno wrócic. Moje włości zasypane gęstym dywanem z kolorowych liści. dzień będzie dla nas miły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wiersze Iłłakowiczówny ech...... Licho Kazimiera Iłłakowiczówna Nie trzeba mnie wyganiać, nie trzeba mnie odpychać! Obejmę jabłoń za szyję, zacznę z jabłonią usychać, zapłaczę nad agrestem, przejdę się malinami, będą skurczone liście, jagody z czarnymi plamami. Nie trzeba mnie wyganiać! Szparagi wyginą suche, do grząd cienistych truskawek namówię ciotkę ropuchę. W stajni rozplotę włosy, zakręcę znów do góry, i przyjdą z ziem indyjskich olbrzymie rogate szczury. Trzeba mnie wziąć do domu, przy stole dębowym posadzić, trzeba mnie długo pieścić, po zimnych stopach gładzić, a kiedy sen mnie zmoże albo zaleję się Izami długo po czole miedzianym ciepłymi wodzić ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dedykacja dla Pomarańczowej Jesiennej Pani - od Pani Kazimiery....... Złote myśli o miłości A więc chcesz być kochany? Śmiałe to żądanie. Ale pomyśl przez chwilę, Czyś zasłużył na nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! zamyśliłam się nad wierszem ...rzeczywistością. Jeżeli prognozy się sprawdzą śnieg z deszczem tuż tuż. Miłego dnia dla wszystkich. Zabieram się za ...kluski ziemniaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! siedzimy w tym samym miejscu:) Już wcześniej pytałam o ilość liści w ogrodzie. Czy na zimę zostają czy trzeba grabić? Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze to A kiedy chwila nadejdzie rozstania, Popatrzmy w oczy sobie długo I bez jednego słowa pożegnania Idźmy! Ja w tę stronę, Ty w drugą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIKU - Jesienne liście oczywiście z podwórka grabimy jesienią. Ognisko jesienne będzie rozpalone - te od orzechów i kasztana spłoną:( Reszta zasili kompostownik. W ogrodzie leżą sobie do wiosny.wiosną zgrabiamy.Zasilają krzewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! nostalgia????? Ognisko to ziemniaki pieczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS,MARYLKO,123,LUNA, - zaproszę Was na ogisko.Kiełbaski jakies do tych ziemniaków kupię.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Co za piękny utwór , nigdy go nie słyszałam. Mnie również ogarnia nostalgia , myślami przygotowuje się do wyjazdu na Święto Zmarłych. Szczęśliwi ci , którzy nie muszą wyjeżdżać. 1 2 3! No właśnie żubrówka , podobno bardzo dobra do drinków. W ogóle nie znam się na alkoholach , na ognisku wybór będzie należał do Ciebie. Czy się zgodzisz????? LUNA! Wczoraj też byłam ospała zasypiałam gdzie usiadłam:) podkusiło mnie weszłam na Planete , filmu nie obejrzałam ale rozbudziłam się na dobre. ... zdobienie ciała ..... nie sposób było oglądać. MARYLKO! Płaszczyk się przydaje:) chłodno szczególnie rano. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która ma CZRNE PIĘKNE OCZY ??? Moje są koloru pięknego wyblakłego błękitu..już do kitu:),,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie ma sprawy , jestem na topie , dziewczyna mojego starszego S jest barmanką .Podpowie jak mieszać drinki. Ale żubrówkę to chyba z sokiem jabłkowym się miesza. Livio piękna piosenka.Zawsze wyszperasz coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! takie piękne oczy przecież mamy wszystkie:) Syzyfy wykonuję z przerwami, wczoraj oszalałam , prawie padłam ze zmęczenia. 1 2 3! No to super:) drinki będą profesjonalne. Tak naprawdę nigdy nie piłam drinka zrobionego przez osobę do tego przygotowaną . Osiągnąć kunszt w tym fachu podobno nie jest wcale łatwo. O dziwo u mnie dalej świeci słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja już mam fajrant,pogodę mamy do kitu,na zmianę leje jak z cebra i słonko świeci. Livio dzięki za zaproszenie na ognisko,przywołałaś mi wspomnienia. W tamtym roku w sierpniu , byliśmy na urlopie w Polsce,zrobiliśmy ognisko dzieciaki miały frajdę,towarzyszyła nam wtedy jeszcze, moja kochana mama,pamiętam jak otulałam ją kocem.... Łezka mi popłynęła,czy ja kiedyś się z tym pogodzę że jej już nie ma??? Globusiku ja tym razem zostaję w domu na święto zmarłych,nie mogę sobie pozwolić na następny wyjazd. 123 wracam do tej żubrówki,smakuje dobrze z sokiem jabłkowym!Piłam,ale kac po tym jest że dekiel wywala! Marylko jak ci dzionek minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień był pracowity. Dzieci na zmianę pogody głośne i marudne. A Wy planujecie ognisko? Jestem za! Żubrówka z sokiem jabłkowym i lodem pyszna. Dwa drinki, więcej szkodzi:D Globusik płaszcz ubiorę dziś pierwszy raz. Bardzo zimno a ja wybieram się na dansing z rodzinką do nowo otwartej restauracji. Będę bez pary, trudno ale siedzieć w domu nie zamierzam. Napiszę jutro jak było.. A żebym się nie nudziła rano :D pilnuję trójkę wnucząt. Córka jedzie na studia i nagle mój zięć ma szkolenie. Raz mu ten numer przejdzie . cha , cha.. ale niech nie myśli , że będę w każdy wekend pilnować dzieci. Na razie kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Nie wiem jak napisać , trudno się pogodzić z odejściem Mamy tym bardziej,że była jeszcze młodą kobietą. Powiem tak , z czasem bardziej się oswoisz z tą myślą i w pewnym sensie pogodzisz. Ja pogodziłam się , ale tęsknota mnie nie opuszcza. Każdego roku staramy się osobiście zapalić światło i każdego roku w ten sam sposób przeżywamy wyjazd. Tłok na jezdniach, korki itd do tego duży wpływa ma pogoda. Mamy nadzieję,że nic nie pokrzyżuje planów. MARYLKO! Bardzo fajnie ,że wychodzisz.Nowa restauracja , nowy płaszczyk będzie miło. Więc baw się wesoło. 1 2 3! LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Witam wieczorową porą. Marylko , baw się dobrze. Fajnie , że lubisz , potrafisz się odstresować . Ze mnie to już taka kura domowa się zrobiła. Znajomi mówią ,że to jakaś nie ja . No trudno może kiedyś wrócę do siebie? Na razie siedzę i wysłuchuję dżwięków maszyny do cięcia płytek.Pan jest , wykańcza , bliżej niż dalej. Będzie pięknie , to o czym marzyłam. Luna , jutro też pracujesz? Pozdrawiam. Nie smuć się kochana . Strata najbliższej osoby będzie zawsze bolała . Łzy jeśli mają ujście niech kapią. Niech zostaną najpiękniejsze wspomnienia Pozdrawiam serdecznie. Globusiku masz cieplutko w domku? Livio ,a czy ty też walczysz już z piecem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Efekt końcowy się liczy. Wszystko co się zaczyna też i kończy. Jesteś zadowolona już teraz , a jeżeli posprzątasz dopiero będziesz widziała smak wszystkiego. W domu mam ciepło , dzisiaj rano włączyli ogrzewanie. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 DOWODÓW NA TO,ŻE ŻYJESZ W XXI WIEKU . Właśnie próbowałeś wprowadzić swój PIN do mikrofalówki. 2. W swoim notesie masz listę piętnastu numerów telefonów swojej najbliższej trzyosobowej rodziny. 3. Wysyłasz swojemu synowi SMS-a z informacją o tym, że już pora na kolację, a on odsyła Ci e-maila z odpowiedzią, że zaraz przyjdzie do kuchni. 4. Twoja córka sprzedaje lizaki przez swoją witrynę internetową. 5. Kilka razy dziennie gawędzisz z nieznajomym z Południowej Afryki, ale w tym miesiącu nie rozmawiałeś jeszcze ze swoim sąsiadem zza ściany. 6. Twoja matka prosi Cię o wysłanie zdjęcia Twego nowonarodzonego dziecka w jotpegu by móc z niego zrobić wygaszacz ekranu. 7. Wracając z pracy zatrzymujesz samochód na podjeździe do swojego garażu i dzwonisz z komórki by sprawdzić czy ktoś jest w domu. 8. Każda reklama w telewizji posiada adres WWW na dole ekranu. 9. Kupujesz komputer, a po sześciu miesiącach jest on przestarzały i wart połowę ceny za którą go kupiłeś. 10. Wyjście z domu bez telefonu komórkowego, którego nie miałeś przez dotychczasowe 20-50 lat swojego życia, spowoduje panikę i to, że po telefon wrócisz do domu. 11. Zapłacenie za coś żywą gotówką, zamiast karty kredytowej czy debetowej, to przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. 12. Sprzątanie pokoju stołowego oznacza wyrzucenie torebek po fastfudach z tylnego siedzenia samochodu. 13. Przyczyną braku kontaktu z rodziną jest to, że nie posiadają oni adresu e-mailowego. 14. Jeśli masz na ścianie/lodówce poprzyczepianych mnóstwo kolorowych karteczek to znaczy, że jesteś człowiekiem zorganizowanym. 15. Większość dowcipów poznajesz po raz pierwszy przez Internet. 16. W domu zakładasz sobie drugą linię telefoniczną by w ogóle móc rozmawiać przez telefon. 17. Wychodzisz z Internetu i masz paskudne uczucie, że właśnie rozstałeś się z ukochaną. 18. Wstajesz rano i wchodzisz do Internetu zanim jeszcze zdążysz wypić kawę. 19. Budzisz się o drugiej nad ranem by pójść do łazienki, a w powrotnej drodze do łóżka sprawdzasz jeszcze czy ktoś nie przysłał Ci e-maila. 20. Gdy się uśmiechasz, albo robisz inne miny przekrzywiasz odruchowo głowę na bok 21. Czytasz ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Wszystkim życzę . Idę na górę . Ciemnica straszna . Jeszcze syzyfa odrobię , właśnie pan wyszedł. Śpijcie spokojnie , pa . Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zajrze do Was kochane. Wrocilam wczoraJ do domku jakas taka rozchorowana...jestem ciagkle zmeczona i mam stan podgoraczkowy... Mezus wrocil do domku wiec cesze sie dwoma dniami, ktore bedziemy mogli spedzic razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany Z dzisiaj rozpalił z kominku,przywiózł kolację i dla mnie winko które uwielbiam. Dziękuję że mnie rozumiecie,kochane jesteście! Marylko dobrej zabawy! 123 jutro muszę wcześnie zacząć pracę.Mam sporo więc chcę trochę wcześniej być w domku i syzyfy odrobić! Pozostałym koleżankom,miłych senków życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA! Pobrykałaś i znowu nas rozweseliłaś. Wiesz co wstyd się przyznać ale w niektórych punktach widzę siebie. PRINZESSKA ! Dwa dni wolnego wylecz się dziewczyno żeby Cię nie rozłożyło zupełnie. Trzymaj się ciepło , życzę zdrowia. LUNA! Przyjemnie się czyta o uczuciu między dwojga ludźmi. KOZA! Nie rób ...skoku w bok :D prosimy MARYLKO! Jeszcze raz ...baw się dobrze:) LIVIO! Czy na ognisko upieczesz chlebek:) Ja szukam ścieżki do SPA:D Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×