Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej wieczorem> Globusik nie widziałam coby Twoje kości były rozlużnione:D Były całkiem okej... Ale się uśmiałam z regulaminu pracy. Gdybym miała drukarkę , tobym wydrukowała dla dziewczyn z pracy. To same małolaty...ale by się śmiały. Poszłam do fryzjera na farbowanie ten zarabia, 200 zł za godzinę. Jutro zgłaszam do szefowej podanie o podwyżkę:D 123 też omijam tapczan z daleka :) Luna może zatrudnisz mnie u siebie w firmie? Niemiecki miałam w szkole, sprzątać umiem.Mogę myć okna.:) Mam praktykę . Miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij spokojnie Globusiku . Do jutra. Pa. Kasa to nie wszystko , tylko taki żal ... Ja . my , mierzymy swoją miarą innych . Uczę swoje dzieci: uczciwość , prawda , bądż dobry dla drugiego człowieka . Tak zostanie i takie wartości będę wpajała .Mam nadzieję ,że to przejmą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 masz rację .To boli Ale Ty masz czyste sumienie. A osoba , która oszukuje nie wzbogaci się cudzym kosztem. Prędzej czy póżniej dostanie zapłacone. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzień minął,jak z bicza strzelił. Dzisiaj znowu jestem koniem po westernie.!!!!!!!!! Potrzebuję czasu żeby dojść do formy. Marylko potrzebne jeszcze prawo jazdy i możesz pracować u mnie. Nie zły duet byśmy stworzyły! Dziewczynki oglądałam reportaz na 2 programie i popłakałam się. Bytom, biedna dzielnica,masa bezrobotnych i pijących.Wśród nich 12 letni Krzyś z lekkim porażeniem mózgowym.Matka i ojciec również pijący,ale bezrobotni.Krzys surowo wychowywany przez ojca, jak jest trzeżwy. Krzyś zarabia pieniądze na utrzymanie rodziny!!!!! Krzyś który jest upośledzony,przynosi ojcu i matce alkohol do domu,pożycza ojcu pieniądze.Ojciec w przypływie normalności nazywa Krzysia HERKULES!!! A on biedny się cieszy. Chłopiec przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej,zrobili kilka pamiątkowych zdjęć i z dumą wkleił je do albumu. Emitowanie takiego reportażu skłania do refleksji, nad tym co nasze dzieci mają a co musza robić dzieci z biednych rodzin żeby zarobić na bułkę chleba. Serce się kroi, jestem wstrząsnięta tym co zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luno pewnie też płakałabym na tym reportażu. A spróbuj zabrać dziecko rodzicom.Przecież on ich kocha. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rano! Marysia już nie śpi,ja też, ale po cichutku siedzimy i czekamy na resztę. Masz rację Marylko,dziecko kocha swoich rodziców,jeszcze tym bardziej jak nie zna innego życia. Miłego dnia dla was dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i buźki przesyłam. LUNA MARYLKO! Mam do Was prośbę , nie siedźcie cicho .Mną czasami trzeba potrząsnąć. Jest mi za dobrze , ściągam się z łóżka przychodzę na gotową kawę:) tak nie może być:D Wstając późnej skracam dzień. Miluśkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Bardzo ciężko dzisiaj było z wyrka wyskoczyć , nie zdążyłam z Wami Lunka , Marylko posiedzieć. Globusiku , wyspałaś się ? Ja spałam za szybko. Pozdrawiam . Gdzieś nam Livia się zagubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przede mną dzień jak lubię. Nie muszę wychodzić z domu. Śliwki dalej na małym gazie się smażą , zapach podrażnia nos. Będę się krzątać i słuchać muzyki. MARYLKO! Dzieciaczki są bardzo spostrzegawczy słuchaj jaka będzie reakcja na nową fryzurę. Regulamin w całości będziesz miała. 1 2 3! Pomimo tego z czym się spotkaliście warto być uczciwym DLA SIEBIE. Dobrze jest patrzeć w lustro bez obawy. W radiowych wiadomościach słyszałam ...bezdomny mężczyzna znalazł teczkę w niej 2 tyś zł. , karty kredytowe , dokumenty zaniósł wszystko na komisariat. Co go motywowało do takiego zachowania ???? ...... odpowiedział, że przecież ktoś bardzo będzie szukał teczki , a ja nie jestem złodziejem. LUNA! W telewizji najchętniej oglądam dokument. ...PRZECIEŻ W ŻYCIU WSZYSTKO MOŻE SIĘ ZDARZYĆ.... film na PLANETE jaki ostatnio obejrzałam. Bohaterem jest 6 letni chłopczyk. Wesoły, beztroski jeździ na hulajnodze w parku. Próbuje łapać motyle. Co jakiś czas podchodzi do starszych ludzi odpoczywających na ławkach. Zadaje im pytania. Rozśmiesza jednocześnie wzrusza do łez. Wszystkich pocieszał , że przecież do końca Pani , Pan nie musi się smucić .... bo życiu wszystko może się zdarzyć. Śledzę program , czekam może film będą powtarzać , bardzo chętnie obejrzę jeszcze raz. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piaty paragraf ..regulaminu pracy .. 5. URLOP Wszyscy pracownicy będą wykorzystywali swój urlop w tym samym czasie. Urlop jest udzielany na dni: 1 stycznia, 25 grudnia i 26 grudnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - listę obecności podpisuję. Tyle się tutaj wydarzyło. 123 - znam to,co przydarzyło Ci się bardzo dobrze...jeszcze słyszę echo okrzyków za mną - "skladka na bankruta" i radosne oczka - wymiar sprawiedliwości? Byliśmy u znajomego adwokata po poradę - Osiągnęliśmy tyle,że następnego dnia ierownictwo naszej spółdzielni,zostało szczegółowo poinformowane - a przed naszymi drzwiami stał komornik. Sprawiedliwość po polsku:( Zapominam powoli tamte czasy.Gdyby nie upór mojego M.dawno sprzedałabym to co mamy i uciekłabym stąd.Zycie jest za krótkie na mieszkanie wsród niby "życzliwych" ludzi - A ONI PAMIĘTAJĄ . TYDZIEŃ SAMOTNOŚCI - kolejne doświadczenie,sąsiedzi dotąd baardzo życzliwi,nagle zaczęli w tym tygodniu bardzo mnie unikać... a przecież niczego JESZCZE !! od nich nie potrzebowałam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK - ja ten film oglądałam kilkakrotnie,dobrze wyreżyserowany - Wczoraj obejrzałam tez na planet -coś,co bardzo do mnie trafiło. Najbardziej rozwinięty przemysł z produkcją różnych robotów,jest obecnie w Japonii. Towarzystwo,dla starych,samotnych ludzi. idę ogądać lalki "reborn".:( Im więcej ludzisk na tej Ziemi,tym większa samotność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Livio . Widzę , że życie Cię nie szczędziło . Wiele przykrych chwil przeżyłaś. Życzę Ci , żeby to wszystko się odwróciło. Pozdrawiam Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - dostawało mi się,oj..dostawało. Z interesami mam spokój - NARESZCIE. mogę tylko Wam zyczyć,jak najlepiej. Własna działalność jest czymś bardzo fajnym - człowiek zalatany,zapracowany,żyje w innym świecie,nawet nie zdaje sobie sprawy,co tak naprawdę dzieje się wkoło. "Przebudzenie" mieliśmy nie z tej ziemi. Jeszcze nieraz kusi mnie -cuuś zacząć :D , ale nie wtym kraju.Chyba,że na czarno i mieć wszystko w d... W polsce najlepiej wychodzi się na czarno hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Nie potrafię nic nie robić, chyba,że jest obok mnie kolega ..leń. Napracowałam się ,a dopiero godzina 15ta. Jednocześnie wkurzyłam się na siebie. Chciałam uprać sweter , miał lekko zmechacone rękawy postanowiłam przystrzyc nożyczkami. Przystrzygłam i wycięłam dziurę, prać już nie było co:) LIVIO! Film rzeczywiście pierwszym razem przeoczyłam. Bardzo mnie zaangażował myślę,że jeszcze uda mi się obejrzeć. Druga sprawa to najciemniej pod latarnią , najciszej wśród sąsiadów. Mam jeszcze przyrządzić żeberka , a tak mi się nie chce. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mielismy dziś kontrolę z urzędu miasta. Szefowa zawołała mnie co tu jeszcze brakuje, czym różni się nasze przedszkole od poprzedniego w którym pracowałam.Nagle obchodzi ją moje zdanie? A w ogóle jestem zmęczona.Muszę jeszcze iść do miasta popłacić rachunki. Dzięki Globus za regulamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Opłacać rachunki, sama przyjemność:). Czy przedszkole jest nowo otwartą placówką, że na początek macie kontrolę? Wiesz to niby nic ale każda taka wizytacja do stres jeszcze bardziej czujesz zmęczenie. Ja również czuję zmęczenie dobrze,że wieczór i sen przed nami. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwilkę,zasnęłam na sofie,szybko zaliczyłam SPA i myk do łózeczka. Dobrej nocki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienne.....
REWOLUCJE:P Co zrobisz źle- zwróci się przeciw tobie:D:P Zostanie oddane! Kombinuj i kłam, to twoja specjalność! Tłumacz, że dwa plus dwa to pięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy jeszcze śpicie? A kto ze mną kawę wypije? Pozdrowionka i miłego dnia! Lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam Was kawką. W nocy padało i ochłodziło się niestety. Idę dziś póżniej , zamieniłam się z koleżanką. Miłego dnia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Ja dołączam spóźniona. W nocy padał deszcz i wiało , spać nie dało:) czekam na zmianę czasu. Brakuje mi godziny rano. Trochę uwolniłam myśli, siostra po pierwszych zabiegach jest w domu, czuje się lepiej ja też. Pije kawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po nocy mamy dzień .... "dzień i noc" przychodzi codziennie lecz zawsze o innej porze jednym ruchem swej ręki okrywa cały świat na niebie zapalają się małke latarenki a księżyc swą piękną pieśń gra jest jednak ktoś kto niepostrzezenie podpala skrawek jej ciemnej szaty rozświetla mrok i w blasku trwa nadając życiu zupełnie inny sens Lecz wystarczy chwila i wszystko znów tonie w ramionach niezwyciężonego mroku jego urok góruje nad blaskiem dnia jego czarny płaszcz pokrywa cały świat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale miłe zaskoczenie , włączone ogrzewanie:D będzie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×