Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Liviuo, mam to samo pytanie. Dosłownie, myślę , że mój przechodzi to samo. Myślałam , że kobiety mają pierwszeństwo. Całkowita szajba. Czasami nie radzę sobie. Są chwile, że boję się własnego M . Matko kochana , a do tej pory myślałam, że ja tu żądzę. To fajny facet. Przez chorobę teścia wszystko się zmieniło . Stał się nerwowy nieprzewidywalny. Coś tam poczuł. Ja mam wiele takich przeżyć. Dorastałam wśród chorób i cierpieniu swoich najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - no własnie -co robić? Czuja się zupełnie bezkarnie.To nie to,żeby przemoć fizyczna, - niby nic się nie dzieje, wg niego.To ja mam urojenia,bo on tylko nerwowy i mruczy klątwy pod nosem. Tylko - czy ja właśnie muszę stać przy kuchence,lub przy zlewie? Czy muszę właśnie robić to co robię? Czy muszę mu pomagać wnosić zakupy? ON NIENAWIDZI LITOŚCI !! TO mi dzisiaj wykrzyczał. Jakiej litości? Jak on rozumuje - nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często się zastanawiam - w imię czego? Tutaj piszę o sobie. Jestem niby wolna - dzieci na swoim,praca nas nie dotyczy. W każdej chwili mogę zrobić zwrot w zyciu. Wuystarczy wyjść z domu na dworzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Przeczytałam co napisałyscie.Same ciekawe tematy. Są trudności z połączeniem, ale może uda mi się wysłac. Co w pracy u mnie? Byłam na spacerze z maluchami pomimo braku słonca.Globus masz rację z przedszkolnymi sympatiami:) już jest jedna para.Siedzą razem podczas posiłków. Głaszczą się po głowie.To takie sympatyczne. Moje maluchy zaczynają mówić po angielsku. Czasami podrzucam im odpowiednik po włosku. Dzieci szybko chwytają obcy język, oczywiście nie wszystkie, chłopiec "gryzacy " powtarza polskie słowa po mnie ale nie wiem czy wie co znaczą. Jak coś chce bierze mnie za rękę i pokazuje palcem o co chodzi. Normalny dzień w pracy:) Życzę dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio kochana parz Twojemu Cieniowi melisę. Może coś pomoże. Jutro będzie nowy dzień... może lepszy ? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii -nie mam już takiej nadzieii. A ciągle przez zycie szukamy..nawet Twoje przedszkolaki wiedzą,że tędy droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Hura właśnie wstaje slonko. Szron na trawie ,będzie piękny dzień. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Dzisiaj masz na póżniejszą godz? Jak to dobrze, że jutro wolny dzień. Chociaż cały już sobie zaplanowałam. Trzeba doczyścić kąty po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry . W taką mgłę Wagonik nie wyrusza w podróż. Zostajemy na miejscu będzie bezpieczniej. Zapraszam na kawę. Jeszcze raz przeczytam to co napisałyście. LIVIO! Przecież my wszystkie piszemy tylko o sobie , a Twoje miejsce nie jest na dworcu. Muszę wszystko przemyśleć , sytuacja jest bardzo trudna. Muszę to wszystko przemyśleć żeby coś sensownego napisać. 1 2 3! Twój teść jest "toksyczny" daj M wolną rękę. Stój z boku , rób tyle ile możesz. Resztę odpuść. Wychodzę po zakupy. Babki trzymajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie 1 2 3! MARYLKO! U mnie za oknem szaro , mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - rozkręcam się... rozkręcam ,aż mi się w głowie kręci. Dzień szary za oknem...szarość widzę,szarość:D GLOBUSIK - co tu mysleć,nic chyba nie wymyslimy wszystkie. zapewne taka KARMA - wytrzymać do końca!! Wiara w KARMĘ, poniekąd tłumaczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy macie kwadransik na oddech??? zapraszam. LIVIO! prawda trzeba przeczekać. Taka KARMA ...... jeśli nawet ciężkostrawna trzeba sobie radzić. Chciałaś pomóc i uraziłaś męskie EGO! następnym razem nie czyń tego. Na bazarze kupowałam paprykę. Pani za mną zaczęła rozmowę,że ma apetyt na faszerowaną i też kupi. i usłyszała od M , nic nie będziesz kupować!! Próbowała dalej uzasadniać , na nic się zdało .... Pan powiedział ..... mówiłem nic nie będziesz kupować!!! Jaki był finisz nie wiem.Przez chwilę myślałam jak bym się zachowała w takiej sytuacji? Samo życie. 1 2 3! Jak Ci się spało po wodnym masażu we własnym SPA???:) LUNKA! Czy dzisiaj zaspałaś??? chyba nie wypiłaś kawy. MARYLKO! Przed Tobą tyle dni wolnych już widzę jak się cieszysz:) Kawę wypiłam idę będę dalej mieszać w garnkach:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Moi chłopcy wybywają. Starszy jedzie do Krakowa, młodszy na połowinki do '' większego miasta'' Zostajemy sami z M. Może się nie pozabijamy. Chociaż już zgoda. Po pracy ja żądzę. Wieczorkiem wpadnę .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Globusiku nie zaspałam,tylko Z sobie czytał wiadomości z opola. Póżniej nie było już czasu,żeby zasiąśc do kompa i wam miłego dnia życzyć. Jej, czytałam to co podsłuchałaś na bazarku,od razu przypomniał mi się mój EX. Z moim kochanym Z nigdy nie miałam problemu ,jak coś chcę kupic to kupuję. Livio nie wiem co mam napisać na ten temat,nigdy nie miałam do czynienia z czymś takim. 123 może romantyczny wieczór przygotujesz. Marylko fajnie obserwować maluchy. Są takie niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Babki! 1 2 3! Co za wieczór❤️ zostały dwa gołąbki w domu i będą sobie gruchać👄 tak trzymajcie:D Nie zapomnij o świecach na stół:D Miluśkiego wieczoru! LUNKA! Dla Ciebie też miłego wieczoru. Opisałam sytuację , która dała mi dużo do przemyślenia. WIEM:D przestanę narzekać na Cienia:D MARYLKO! Czy już dotarłaś do domu??? :D miłego wieczoru. LIVIO! Na herbatę zapraszamy. Oczywiście dla Ciebie tez miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję kawkę już na spokojnie w domu. Dzieci dziś odebrano wczesniej pół godziny, zamknęłam przedszkole i do domku. Globus jasne , cieszę się :D Trzy dni wolne. Jutro jadę pociągiem do siostry na pogaduszki. To niedaleko ale zostaję na noc. W sobotę zaplanowałam mycie okien. 123 obserwowanie dzieci to fajna sprawa. Mówią to co myślą, cieszy ich każdy drobiazg. Powinnyśmy brać z nich przykład:) Livio wracając do facetów. Ekspertem nie jestem.Ale może odpocznijcie od siebie, Wyjedż w gości do córki.Jak Twój Cień pobędzie sam może zacznie szanować Ciebie i zauważać Twoją pracę w domu. Jak się wtrącam niepotrzebnie, przepraszam:) Luna masz wolne czy pracujesz? Podaj proszę dobry sposób na mycie okien bo mam 14 w domu do umycia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, świece? Zapytał by mnie czy ktoś umarł. Żartowałam. Podejrzewam że już będę spała jak wróci. Facet sam w sobie nie jest zły. Wredny i humorzasty się zrobił. Oczekuje, że będziemy czytać mu w myślach. Poniekąd tak jest, ja czytam. Najwięcej nieporozumień i sprzeczek z powodu dzieci. Wszelkie informacje do nich przekazuje moimi ustami. Od rana pytanie: gdzie K ? Co on robi? powiedz mu to i to... Kłótnia gotowa. Pytam- a Ty co, masz ograniczone prawa rodzicielskie? Ot takie tam. Jak ochłonie potulny jak baranek, ale nerw już po mnie cały dzień chodzi. To zdarzenie, które opisałaś, straszne. Sponiewierał kobietę publicznie, co musi się dziać w domu? Nie dajmy się babki. Chłopaki już wybyli. Odwiozłam ich na dworzec. Cicho i ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! O jej ....OKNA..... moje są super czyste:D może jednak za Twoim przykładem chwycę się za mycie. Teraz nogi w górę , kawa i odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No i wprawiłaś mnie w super humor:D wszystkie sprzeczki są o drobiazgi, przecież to jasna sprawa:) Ale co tam , mój Cień paprykę pozwolił mi kupić :D tobie nie dość ,że pozwoli to jeszcze kupi i przywiezie. Noooo chyba ,że nie lubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ja do wody w której myję okna dodaje tylko parę kropelek płynu do naczyń a i woda zimna nie ciepła bo porobią się mazaje.Używam ściągaczki. Cak cak i okna wymyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryki nie lubi, za to ja uwielbiam. Zresztą tak już jest, ja lubię to on nie lubi. Masz rację Globusiku, to wszystko tylko sprzeczki, bez których nie dało by się żyć. Rozpieściłam domowników, mam za swoje. Nawet jak gdzieś wychodzę wszyscy chórem pytają - gdzie idziesz mamo? - Na podwórko, odpowiadam. Droga Livio, myślę, że Marylka ma rację. Zostaw, wyjedż na tydzień, jak sobie radzi sam to ok. Myśl o sobie, nie wyręczaj. Pokaż mu się raz dziennie, masz gdzie się skryć. Stanowczo wyznacz godziny korzystania z kompa. Postaw się. Na atak najlepszy jest atak. Działaj. Buziaczki. Lunka, no tak, Ty nie masz wolnego. Solidaryzuję się więc z Tobą. Ja też pracuję. Ściągaczki do mycia okien, rewelacja, niedawno to odkryłam. Myję dokładnie tak jak ty. Zaoszczędzony czas, okna błyszczą. Tylko ta ściągaczka musi być porządna, nie jakaś tam do mycia szyb w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Ponieważ jutro pracujesz a my świętujemy myślami będziemy Cię wspierać. Praca będzie lżejsza i czas śmignie:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Okropnie życie było by nudne bez sprzeczek:D Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 zgadza się ściągaczka musi być dobra,guma ma być miękka.Sukces zapewniony. Globusiku cudny Anioł,tobie tez niech się przyśnią Aniołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Poszłyście odpoczywać,a napisałyście tyle,że od pół godziny czytam. Głupio mi,że się wyżalam.W końcu ciągnie się tak u mnie od dawna i nieprzerwanie. Wyjazdów próbowałam - a jakże:( , Duma nie pozwoli mu się przyznać,że fajnie,już jesteś.. A takie zakupy jak piszesz Globus - to u mnie normalka,teraz już od dawna z nim nie jeżdzę,chyba,że mus.. Przecież CHŁOP musi czymś się zając!!Została mu w domu do kontroli baba. Ech.. dzisiaj myłam moje okno,a z allagro przysłali mi ceramiczne noże :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×