Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Wróciłam z pracy i wstawiłam pościel do prania. Dzieci w przedszkolu 10 sztuk. 21 chorych, 1 szkarlatyna, kilka zapaleń oskrzeli a tu jutro Mikołaj w przedszkolu. My też przeziębione.. Przydałby się mróz, przegoniłby zarazki. Na razie, pa.Idę ubierać czystą pościel. Proza życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Papilociku zdrówka życzę. Marylko ostatnie porządki? 123 ty to już wszystko gotowe masz,podrzuć trochę dla mnie. Globusiku co ty tak pracujesz? Livio ciebie również pytam co porabiałaś? Łoj u mnie ciężki dzień był,siedzę i odpoczywam. Ja już mam wszystko posprzątane ,tylko w piątek będę rządzić w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjscy naukowcy po wielu latach badań ustalili, że gdyby całą wodę ze wszystkich oceanów, mórz, jezior, rzek, stawów, strumyków i wodę zawartą w atmosferze wpuścić do rurki o średnicy 1 cm, to ta rurka musiałaby mieć taką długość, że ja pie**olę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dżuma Od początku dziejów świata, Gdy nas wywalili z raju, Z chorobami człek się bratał, Chorowanie jest w zwyczaju. Były dżumy i cholera I owsiki co skręcają. Raz coś luźno, raz zapiera, Wiele chorób ludzie mają. Wpieprzaj czosnek, wypij mleko, Zimną wodą umyj pachę. Idź piechotą, hen daleko, I na grypę połóż lachę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Paniusie! Otóż na święta mamy gości , Synowa i Wnuki. Syn hen daleko❤️ Dlatego mało jeżdżę pociągiem. No cóż wszystko zrozumiałe. Do tego byłam na wyjeździe poza moim miastem. Szczerze piszę,że nawet nie przeczytałam jeszcze listów. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no przeziębiona jestem, bóle głowy, mięśni, katar, gorączka, gardło.. Na szczęście już trochę lepiej. Dziś kupiłam mamie książkę Cejrowskiego, którego bardzo lubi, napiszę dedykację, zapakuje i na pewno się ucieszy :) A ja tak o tych Świętach.. :D Mam do zrobienia grzybową i rybę po grecku, myślę, że nie będzie problemu. Na pewno upiekę też kruche ciasteczka, ktore piekła moja babcia. Wiecie co zrobiłam? Spapugowałam pomysł teściówki. W pomarańcze wbiłam goździki, ozdobiłam tym mieszkanie, pachnie Świętami! :) Co u Was kochane? Widziałam, że lunka i livcia troche ostatnio pobalowały :D Globusiku, 123, marylko, lunko i livciu, zyczę Wam dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dzisiaj jako solenizantka. Właśnie dziś obchodzę urodziny. Telefon obudził mnie o 5.54 ,sms z życzeniami. Zapraszam na kawkę i na kawałek ciasta, śniegu napadało. Dziś do pracy na 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna :-) Wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i jeszcze raz pieniędzy:-) Buziaczki. Pijmy więc razem kawkę. A któż to tak rano dzwonił? Jak tam wnusio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! Koleżanka ta co zjechała do Polski,siostra,C,siostrzeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnisio ma się dobrze,tęsknię za nimi wszystkimi. Ciągle woła jeść,apetyt mu dopisuje. Czekamy na wizytę w klinice hematologii po świętach,jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dołączam do kawy i do życzeń dla Luny. Luna życzę Ci dużo uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu. Globusiku, miła niespodzianka. Święta z rodziną. Pozdrawiam. Papilociku , jak ten zapach robisz? pomarańcza z goździkami, ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuje za kawę. Witam. LUNKA! Wszystkiego najlepszego , zdrowia i szczęścia w życiu. Jestem połamana. Nie wiem czy chwyta mnie przeziębienie???? Oby nie. Muszę poczłapać na bazarek. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję. Zrób sobie za wczasu mleko z czosnkiem i masłem. Trochę czuć potem czoskiem ,ale co tam, zdrowie najważniejsze. Marylko tobie też dziękuję za życzenia,pisałaś że łapie cię przeziębienie,zastosuj kurację jak napisałam,pomaga. Wszystkie jesteśmy przemęczone. 123 jak mama się czuje? Papilociku kuruj się,żebyś wyzdrowiała do świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. 123 masz rację,chyba dobrze czujesz,że nasza Gospodyni potrzebuje wsparcia. GLOBUSIK - nie przeneczaj się.Zagoń nas do roboty. W kupie łatwiej. Miłego dnia wtorkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu serdecznie dziękuję,za życzenia i piosenkę,wzruszyłam się. Miłego dnia,lecę do pracy. Buziaczki dla was koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio.:-) Właśnie czekałam na muzyczny akcent od Ciebie :-) Zapowiadam się na pigwę, ale wieczorkiem, teraz praca. Dzisiaj luzik, szefunio wyjechał w delegację:-D Słoneczko, lekki mrozik. Całkiem przyjemnie. Livio, robisz na wigilię łazanki z kapustą i grzybami? Taż szybko i smacznie. Zamiast łazanków można do kapusty pod koniec gotowania dodać jakiś dobry makaron, pyszne. Ja robię łazanki z makiem . Globusiku, czego Ci jeszcze brakuje. Jeśli możemy pomóc, mówisz i masz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie co do kapusty, jakoś u mnie nie jest przyjęty zwyczaj. dlaczego?-nie wiem. Za to mam inny wielki obowiązek.GRZYBY W CIEŚCIE :) Wyjezdżam,ale mam obowiązek wcześniej zrobic je M, no i przyrządzić je u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Livio przeczytałam bardzo smutne opowiadanie z życia wzięte. Zezłościłam się. Ileż to w ludziach kołtuniarstwa siedzi? Livio jak Ci się sprawdza czyścik parowy? Mam wielką ochotę na niego:-) Znalazłam też Twój przepis na chlebek. Wypróbuję po świętach. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/imgres?q=gozdziki+pomarancza&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=530&tbm=isch&tbnid=R_gO8ri3ZlGW7M:&imgrefurl=http://www.wielkiezarcie.com/article48883.html&docid=uyHqQHjPzzrnlM&imgurl=http://www.wielkiezarcie.com/zdjecia/pomaranczazgozdzikami/SG102658.jpg&w=320&h=316&ei=BpPwTrrSL-KC4gTF0LjWAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=493&vpy=150&dur=590&hovh=223&hovw=226&tx=155&ty=90&sig=104596903622694700657&page=1&tbnh=164&tbnw=168&start=0&ndsp=11&ved=1t:429,r:2,s:0 mniej więcej tak wyglądają moje pomarańcze :) przepraszam, że tyle miejsca to zajeło. Lunko duuużo duuużo zdrówka, bo to najwazniejsze i wszystkiego czego sobie zyczysz :) Czemu u mnie nie ma śniegu? Tęsknię za nim. Idę pichcić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie zajęło tak dużo miejsca (to apropo mojego linku) pomarańcze wyglądają świętnie i naprawde nadają świąteczny zapach. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku, to jest cudne. Ależ się cieszę. Dziękuję Ci bardzo. Zaskoczę swoich:-) Bardzo ładne na upominek. Idę sprawdzić czy mam goździki. Dzięki. Jak się czujesz? Zrób grzańca piwo z goździkami. Rozgrzeje na maksa i pod pierzynkę wskakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu , na herbatkę proszę. Wyszłam po małe uzupełniające zakupy. Resztę dnia krzątam się w kuchni ...wiadomo:) Poczytałam Was....super. PAPILOCIKU! pomarańcze śliczne, spadłaś mi z nieba. LUNA! Ja już teraz pije nalewkę z pigwy , muszę się wykurować. LIVIO, MARYLKO,1 2 3 buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×