Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
OOOO MATKO! Poczytałam Was , co Wy nie wyprawiacie na te święta. Ja tez padam na nosek:) Jutro będę miała Dzieci. Sadzę,że w porze poobiedniej powinni być. Na kuchni jeszcze przygotowuje wywar na zupę grzybową. I ja na tym kończę krzątanie w kuchni , przekażę pałeczkę synowej. LUNKA i LIVIA wyjeżdżacie , czy już jutro???? reszta Pań ...cały babski wyż:D ...zostaje w domu:) Pozdrawiam wieczorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na Wigilię Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały. Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda, Jakby tego wieczoru też świętować chciały. Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła, Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy, By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła, A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży". Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości, Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze. Daj nam więcej dni takich, spragnionych miłości, Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze. Drogie Koleżanki jutro wigilia WIGILII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana jestem. lodówka zapełniona :) Wyruszam jutro rano o 6. MOJE DROGIE. WSPANIAŁYCH RADOSNYCH ŚWIĄT. Zgłoszę się po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio, szczęśliwej drogi i miłych wrażeń. Szczęśliwych i zdrowych Świąt. Wszystkim Twoim najbliższym, życzę dużo zdrowia, i wszystkiego co najlepsze. Buziaczki. Globusiku , jesteś, tobie życzę na dzień dzisiejszy spokojnej nocki. Pośpij i odpocznij. Do jutra. Dobrze,że rodzinka zjeżdża.Fakt brakować Ci pewnie będzie syna, ale cóż... Ja tu przelotem:-) Zrobiłam szyszki i podpiwek stygnie. Kochane dobrej nocki dla wszystkich. Livio, dorwij się tam do kompa, i daj znać jak Ci tam w Wielkim mieście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z tym Czrusiem spędzam czas w Ameryce Płd. O Was Kobity pamiętam. http://www.youtube.com/watch?v=zetA9r1p-sQ&feature=related Na flecie Pana gra on dla Was przecudnie na te Święta. Skladam życzenia Wesołych Świąt. Piękna jest radość lecz nie każdy ją zna Piękne są święta i każdy z nas je ma. Jedni w oddali inni przy jednym stole Nieważne kto, gdzie, lecz ważne byśmy zawsze pamiętali o sobie. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku my wyruszamy w sobotę rano. Na dziś już zakończyłam dyżur w kuchni,jutro ciąg dalszy nastąpi. Bigos zawsze gotuję na raty,tak mnie mama nauczyła,farsz do pierogów gotowy,spody do ciasta upieczone. Jutro dokończę bigos,ulepię pierogi,dokończę ciasto,usmażę rybki. No i muszę ostrzyc Z jutro, bo mi chłopina zarósł,poza tym muszę popakować ubrania,aha no i mojego piesa też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Livia i Luna życzę Wam szczęśliwej podróży. A na te święta spokoju, zgody, dobrych wrażeń w gronie najbliższych. Wszystkim dziewczynom dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ przy dźwiękach kolęd witam Was wszystkie Koleżanki❤️ wypijam kawę. Dzieci wyjechały o 9tej. niedługo będę siedzieć w oknie:) LIVIO, LUNA szczęśliwej drogi. Najserdeczniejsze życzenia ode mnie i M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie Koleżanki dziele się z Wami opłatkiem i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS I WASZYCH RODZIN. Wigilia to nie jest czas, gdy jest prezentów moc Wigilia to nie jest czas, gdy potraw sto na stole Wigilia to przepiękny czas, Bożonarodzeniowy czas, Gdy siedzimy wszyscy w kole... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Ja dziś już buszuję w kuchni od 5 rano. W tej chwili już widać koniec moich kulinarnych przygotowań. Zajrzę do was jeszcze wieczorkiem,by złożyć wam życzenia. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunko, Livciu ja równiez zyczę Wam powodzenia i Wesolych Świąt :) Od rana w kuchni, w swoim żywiole :) został mi do zrobienia śledź po cygańsku, kruche ciasteczka, sałatka jarzynowa, więc nie stresuje się, wszystko na spokojnie. Mój w domu, był już dwa razy w sklepie, bo ciągle mi się przypominało, że czegoś nie mam, chyba bardziej by odpoczął w pracy, ale okres przedświąteczny niestety nie jest do odpoczywania :D U Was praca wrze? :) Wszystko dopięte na ostatni guzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane. To miał być mój dzień wolny:-( Zeszłam do pracy, żeby odpocząć.Matko kochana, ale naginam. Pozdrawiam Was.Zapachy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki! Zdrowia ,szczęścia,spełnienia marzeń,jak najmniej kłopotów i słońca w każdym dniu życia, życzę wam wraz z Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wróciłam z pracy o 16.30 i nadrabiam w kuchni. Ugotowałam warzywa na sałatkę, kończę barszcz. Poszlam na łatwiznę, uszka i pierogi kupiłam. W piecu piecze się sernik. Gotuję też na galaretkę z kurczaka. Mięso popiekę jutro rano. Najważniejszy jest dobry nastrój na Wigilię i śpiewanie kolęd razem z dziecmi i wnukami. Dziewczyny życzę Wam spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie darowała bym sobie, żeby tu jeszcze nie zajrzeć. Do Was oczywiście moje Miłe. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia w niepowtarzalnej atmosferze bliskości i spokoju. Dużo zdrowia, to najważniejsze. Niech gwiazdka betlejemska, oznaczająca radość wigilijnej nocy, świeciła dla Was Kochane przez cały Nowy Rok. Wszystkiego co najlepsze...A. z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ten wyjątkowy dzień , niech będzie radością. Zaparzyłam kawę i jak macie ochotę, zapraszam na kruche ciasteczka i sernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, życzę Wam, aby te Święta były wyjątkowe i magiczne, aby Wasza rodzina żyła w zdrowiu, zeby nigdy Wam niczego nie brakowało. Pozdrawiam Was mocno i każdą z Was będę widziec przy moim wigilijnym stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje Kochane witam w ten wyjątkowy dzień👄. Wypijamy razem kawę. Życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane zycze Wam i Waszym Rodzinom . Zdrowych i wesolych Swiat Bozego Narodzenia, ciepla rodzinnego przy wigilijnej Wieczerzy a w nadchodzacym Nowym Roku samych radosci . 👄 Dziele sie z Wami oplatkiem i myslami jestem z Wami.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulaczarnula - Tobie tez, wszystkiego co najlepsze :) Drogie Panie, tak jak i pewnie Wy, od rana nie miałam chwili odpoczynku. Teraz dopiero usiadłam, zapaliłam papieroska i piszę. Będę musiała dobrze przewietrzyc, bo znow naslucham się od mamy, że marnuje sobie zdrowie. Cóz - racja. U mnie wszystko gotowe, goście będą o 17. Trzeba tylko nakryc stół i oczekiwac. Doszlismy do wniosku, ze Barni będzie spędzał Wigilię z nami w domu, mój dobrze go wyczyści, aby nie nabrudził i mamy nadzieje, ze wszystko będzie w porządku. Uciekam na drobne SPA, jeszcze raz Wesołych Świąt, dla moich dobrych duszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilociku cieszę się, że jesteś z nami. Magicznej Wigilii i niech wszystko się uda:) Anuloczarnulo fajnie, że zawitałaś do nas. Życzę Ci zdrówka dużo , dużo radości moc miłości i spełnienia marzeń. Byłam u Mamy z opłatkiem. Teraz nakrycie stołu, ładny ubiór i czekam na rodzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia, wewnętrznego spokoju,wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego dla Was wszystkich kochane dziewczyny.Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uroczysty Świąteczny Poranek ...witam bardzo serdecznie. ANULKO , DORA składam serdeczne podziękowania za życzenia i pamięć. Dla Was i Waszych Rodzin przesyłam dużo serdeczności i wszystkiego najlepszego. Również myślami jestem z Wami. LIVIO , MARYLKO, 1 2 3 , PAPILOCIKU, LUNKA wszystkiego dobrego , smacznego świątecznego obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziekuję Doro za życzenia. Dla Ciebie też wiele radości przy świątecznym stole. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO:) Tobie dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, mam nadzieje, że mile spędzacie czas, w tym najważniejszym bo rodzinnym gronie. Rano pojechaliśmy na świąteczne śniadanie do moich rodziców, zostaliśmy na obiad i niedawno wróciliśmy. Myślę, że wczorajsza Wigilia wypadła dobrze, wszyscy byli zadowoleni, rozmawialiśmy, siedzieliśmy do późna i oczywiście mieliśmy wielką frajdę z prezentów. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam, cieszcie się najbliższymi jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie w Świąteczny wieczór. Anulo, Dora, Wam również życzę wszystkiego co najlepsze, szczęścia dla Was i waszych najbliższych, dużo zdrowia. Bardzo to miłe, że chociaż na chwilkę wróciłyście. Przesyłam wiele serdeczności. U mnie Święta przebiegają bardzo sympatycznie:-) każdy robi co chce i odpoczywa na swój sposób. Świętujmy więc, wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×