Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć Globusiku. Ja jeszcze 4 min. w pracy i zamykam. Lecę po pomarańcze, goździki mam. Dobry pomysł podsunęła nam Papilocik. Potem na pigwę wpadnę, :-) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na podwieczorku z URODZINAMI i nalewką,dobrą na wszelkie smutki. cos jestem w środku straszliwie roztrzęsiona:( Dziewczyny,oderwijcie się od pracy i obowiązków. wpadnijcie do Wagoniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki no to świętujemy. Zakupiłam Malibu,uwielbiam,popijamy z Z. Świeczuszki zapalone,nastrojowo. Dostałam piękne róże. Zapraszam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Malibu, jak zwał tak zwał:-) Polewaj Lunka, za Twoje zdrowie.Dobrze,że już w domku jesteś. Z pozdrawiam :-) Myślę,że nie masz nic przeciwko naszym te , ta te , dzisiaj? Oblewamy urodziny. Livia z nalewka idzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dlaczego mam mieć coś przeciwko,lubię jak piszecie. 123 Malibu to likier kokosowy,jest też dostępny w PL,warto go popróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka pewnie, że dostępny , no co ty:-) Kokosowego nie piłam, ale to moje smaki, pyszny, polewaj:-) Po całym dniu w pracy, i przy okazji delektujmy się smakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - ja wogóle o nim zapominam. Chodzi o wykonanie PSA ... obejrzałyście/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta w ramach równouprawnienia może robić co zechce - byle było smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik już kupiłam pomarańcze i gozdziki. Pachnie w kuchni i pokoju. Z 4 letnim wnukiem pieklam kruche ciastka przez maszynkę.Nie wiedzialam że z niego taki pomocnik. Krecił maszynką, jak dorosły facet. Już upieczone:) Smakowaliśmy tez:D Teraz mały poszedł do kąpieli a ja zrobiłam sobie drinka. Wypiłam zdrowie solenizantki.:) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio u mnie świeca pali się równym ogniem. chyba drink za słaby:D Lunka polej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×