Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Podsłuchałam dzisiaj roznowę jednej z naszych koleżanek w sklepie.:D ) Rozmowa w sklepie. Para wybiera laptopa: (Żona) Dell? No nie wiem... To chyba nie jest jakaś znana firma... (Sprzedawca) Nie, to jest naprawdę bardzo dobry sprzęt. (Mąż) Wie Pan, bo żona tylko na Elektroluxie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zielonym gaju... Maryś się cieszy, ja też mój w delegacji, jutro go przywitam, w zielonym gaju.... Nastrojowo i fajnie. Luna polewaj. Swierzbiła Was dziś może ręka ?:-) bo mnie bardzo do południa:-) powstrzymałam się, a byłam już taka bliska żeby komuś przyłożyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucam Wam ciasteczka , jeszcze ciepłe:) Jem kanapkę bo po tym karniaku bez kolacji się upiję:) Nic to jak mawiał Zagłoba:) Jutro wzięłam dzień urlopu:) A przynajmniej będę wiedziała od czego boli głowa :D Nie od zatok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo,nie rozmarzać się dziewczyny :):) Ognisko rozpalamy.Macie kiełbaski? Bo ja nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio a przed drinkiem jaki był ? Znasz ten kawał? Mówi facet do faceta.. Jak wchodzę do knajpy , patrzę , która kobieta jest najbrzydsza w lokalu. Jak po kilku kielichach zaczyna mi się podobać , czas do domu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisz wymaluj mój stary, ten cygan (z włosów) Nad klatą musiał by troszkę popracować :-) Ciasteczka pyszne Marysiu. Z tymi pomarańczami to u mnie niewypał. Manualnie do niczego jestem. Tylko sierpowy wychodzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki - jak najbardziej! Ja wyciągam moją nalewkę pigwową. POOOOlewam Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y ,CHLOPCOM TEŻ,TEZ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio u mnie też wszystko widać. A co tam ! Niech chłopstwo widzi jak się szlachta bawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierniczę takie ciacha , a ja bez makijażu;-( Chodźcie chłopaki, w sumie czemu nie? M w delegacji, co tam popatrzeć nie można? Do CPN nie dojadę po Malibu, nalewka Livi, przednia. Wczoraj przywieźli mi 2 worki ziemniaków. Ładuję ile wlezie i biegnę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Mamo! Livio jedyny Mietek , którego znam to szwagier eksa, niestety pasuje... A w radiu Rmefki tak grają, że za chwilę ruszę do tańca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×