Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry:) W trakcie rozmów słyszę to samo ...dobrze,że już po świętach. Nareszcie będzie normalne jedzenie. Piszecie o zupach , otóż Krzyś ugotował wczoraj zupę meksykańska. Bardzo smaczna choć troszkę pikantna. Mamy jeszcze na dzisiaj dla gości wystarczy również więc zapraszam. U mnie dzisiaj bardzo mglisto. Wczoraj było 7 st na plusie ,a dzisiaj rano 0. Na szczęście przeziębienie minęło , a zresztą nie mam czasu na choroby:) Dopadłam do kompa :) mogę przesłać pozdrowienia co tez czynię. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochany Globusiku. Widzę ,że odrobinkę jesteś weselsza. Taki wnuk to skarb. Trzymajcie go przy sobie jak najdłużej. Pozdrawiam go serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie :) Wagonik się wyludnił , a czemu to???? Praca i przygotowanie do Sylwestra??? już trzeba myśleć , fakt:) Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwestra w tym roku spędzę w swoim dużym pokoju, przy choince. Zapraszam serdecznie.:-) Może nawet dam się namówić i pogram Wam na pianinie:-) Globusiku, Ty dostaniesz- gitarę, Luna - flet, Liwia - mandolinę, Marylka -cymbałki, Papilocik- tamburyno, Koza- kozę:-) Prinsezzka grzechotkę. Anula i Dora będą nam śpiewały:-) Stworzymy świetną kapelę.Pogramy sobie do białego rana popijając Ruskie Igristoje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam jedendwatrzy123.A Fatalnie śpiewam ale chętnie się przyłączę.Uwielbiam domówki,ludzi którzy śpiewają grają na jakimś instrumencie i są z poczuciem humoru. Mam przeczucie,że Anulka fajnie śpiewa.No a Królewicz będzie naszym ukochanym facetem - Livio fajnie nazywasz swojego wnuka.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dobra impreza będzie u Ciebie:D Idę na domówkę, ale może raczej wpadnę do Ciebie. Na tamburynie gram codziennie w pracy, może być na dzwonkach:D A pianino to moje marzenie, zawsze chciałam na nim grać. Jutro mam już kolędę, muszę dziś przygotować wszystko bo jak wrócę z pracy będę miała może 15 min. czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorka. Oczywiście będziemy się wymieniać.:-) Ja chętnie za bałałajkę chwycę :-) KARAOKE w planie. Możecie jeszcze jakiś chórek przyprowadzić:-) Fajnie,że wpadłaś. Co tam słychać? Serdeczne dzięki za życzenia Świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu :-) To już kolędy się zaczynają? U mnie jeszcze nie. Martwię się o Lunę. Toć zapracuje się nam dziewczyna. Lunka, wpadnij na chwilkę, odpocznij. Marysiu jak tam frekwencja? dzieciaki chorują? Globusiku, Livio, na herbatkę zapraszam, parzę dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję małą kawkę , do niej kruche ciastka. Ale towarzyszę Ci przy herbatce. Dzieci12 na 31 to mało. Podobno panuje wirusowe zapalenie oskrzeli. Powód ? Niżowa pogoda, duża wilgoć, pożywka dla bakterii.. Część rodziców pewnie ma urlop. Jutro w nocy przyleci dziewczyna mojego syna. Będą razem spędzać sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Oj nadrobiłam syzyfy,jeszcze 4 pralka się kręci. Dobrze że mam suszarkę do prania,bo nie było by gdzie tego wysuszyć. 123 od razu ci mówię że nie potrafię na żadnym instrumencie grać,mogę pośpiewać. My wyruszamy na Sylwestra do Kolonii,na Altstadt. Globusiku wnuk dotrzymuje wam towarzystwa,fajnie trochę innego rytmu złapiecie. Livciu jak twój M, widzi już wyraźnie? Papilociku wiem ,że ciebie już nie ma,ale mimo tego życze wam udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteście.:-) Ja mam areszt przy kompie. Wprowadzam faktury, i jestem z Wami.:-) Luna wreszcie Cię dorwałam:-) Co to za imprezka? Domówka? Fajna nazwa. U nas to się chyba inaczej nazywa? Luna wokal jak najbardziej:-) Czyli Spiewasz? Marysiu, pyszne te domowe ciasteczka:-) Będę się zbierała. Młodszy wrócił z kursu, oj coś mi się widzi jakieś choróbsko. Zatkany, kaszlący. Dziś od 6 rano jeździł. Pod koniec stycznia ma egzamin na prawko. Uciekam, życząc Wam dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rano miałam kłopoty z netem,więc nie mogłam nic napisać. Pogodę mamy okropną,deszcz,wiatr i zimno. Do wieczorka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna nie tylko Ty miałaś kłopoty. Kafeteria była nieczynna:-) Robili porządki. Jakoś wcześnie dziś skończyłaś.Co tam słychać Luna? Córka odebrała już wyniki małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Też rano pisałam i pokazywało mi błąd. Jestem już po kolędzie. U mnie też padało, mocno wieje. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Zdążyłaś na kolędę. Jak to u Was jest? Ksiądz przychodzi na umówioną godzinę? Rok temu kolędę miałam o 21,30. Nie powiem,że ucieszyła mnie ta wizyta. Marysiu, odrabiam zaległości przedświąteczne. Zostało mi do wprowadzenia kilka faktur. Tak to jest jak nie robi się na bieżąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Otrzymałam gratisowy dostęp do kompa:) Witam Was wieczorem. Wiadomo temat sylwestrowy ....bo taki czas. Fajnie bo wieczór mamy już zaplanowany. Ja zacznę od bardzo nietypowego ....urokliwego miejsca❤️ ...następnie we własnym domu i na tym jeszcze nie koniec, oczywiście dołączę do grona 1 2 3! Choć muzykalna bardzo nie jestem to czymś tam potrząsać będę byle być razem. LUNKA! Powiadasz,że nadrobiłaś syzyfy, jeśli ja taki cel osiągnę jest mi lekko na duszy. Ostatnio nie mogę jednak nadgonić zaległości. Ale co się odwlecze to nie uciecze:) MARYLKO! Bardzo wcześnie miałaś kolędę. Może i dobrze bo wizyta za Tobą. Ja jeszcze nie wiem kiedy będzie u mnie. Mam prośbę podziel siebie na dwie połówki , jedna będzie się na domówce , druga u 1 2 3. Za moich czasów były prywatki , nie domówki. Ale to przecież wszystko jedno byle było miło i wesoło. 1 2 3! Oczywistym jest,że tak energiczna babka ze wszystkim sobie poradzi ...faktury załatwione :) głowa wolna , na zabawę czas. Dziękuję za zaproszenie , będę u Ciebie. PAPILOCIKU! Dużo przyjemności Ci życzę. DORA! Pozdrawiam LIVIO! Gdzie się dziewasz??? szczerze mówiąc zapomniałam którego Sylwestra będzie przeżywał Królewicz? chyba drugiego , czy tak??? jak ten czas leci. Ja mam zapewnienie od swojego Królewicza,że nie będzie brał udziału w zabawach z fajerwerkami. Jestem uspokojona. Fajerwerkowe treningi już się zaczynają. Co jakiś czas wystrzał, moje kocisko biegiem leci pod łóżko. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku moja piesa też się okropnie boi wystrzałów. 123 C była z małym u lekarza,pooglądał i powiedział,że węzły chłonne pomalutku wracają do swoich rozmiarów.W styczniu znowu do kontroli i dalsze badania. Livciu zajrzyj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/fn7JVbIjb3k Wyżej wspominałam o ..urokliwym miejscu ...jest takie na końcu świata❤️ LUNA! Witaj , to znaczy,że Wnusio wraca do zdrowia będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna bardzo Cię przepraszam, chyba wnusia, no właśnie wnusia odczytałam jako dziewczynkę. Pomieszałam, wybacz:-) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Globusiku, witaj. Cieszę się, że wpadniesz na Sylwka do mnie:-) Jak do tej pory to tylko Livia nie zadeklarowała się :-) Livio. gdzieś Ty? Tak Globusiku, zapomniałam, to były przecież prywatki. Gdzie się podziały , tamte prywatki... Lubicie tuńczyka? Mam super przepis, zaserwuję na sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku. piękna piosenka, budzi wiele refleksji, smutno mi jakoś się zrobiło i łezka się zakręciła:-( Luna pyszna herbatka. Zasiadam. Muszę wam coś powiedzieć, przecież nie wytrzymam jak nie powiem:-) Dzisiaj normalnie otarłam się o śmierć. Chciałam spożyć śniadanie. Ugryzłam pierwszy kęsek jeszcze ciepłego chlebka z makiem i zakrztusiłam się tak, że zaczęłam się dusić, nie mogłam złapać oddechu. Byłam sama. Znikąd pomocy. Gwiazdki w oczach, na kolanach doczłapałam się do drzwi wyjściowych, pchnęłam je, i załapałam odrobinę powietrza. To było straszne. Jakoś tam doszłam do siebie, teraz śmieję się z tego, ale co przeszłam? Wszystko ok.Pijmy herbatkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje Miłe! Jak zwykle z rana byłam, "ale teleranka nie było":D Bez Was dzień nijaki :( 123 - ciarki po mnie przeszły.to nie przelewka z zakrztuszeniem. Jakie to wszystko straszliwie kruche.Jakie to szczęście,że poradziłaś sobie. NIE KUPUJ WIĘCEJ CHLEBA Z MAKIEM!! A tak oglnie to MAK I MAKOWINY szkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotykamy się na Sylwestra u 123. Co prawda jestem niegrająca,ale cuuś wymyślę. Jakąs zabawę np z kręceniem butelki??:D - jak już będzie pusta,oczywiście. Ale czas zapie.............. Wydaje się,że wczoraj był nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio, kochana teraz mogę już spokojnie się położyć. Nie kupię go już nigdy.:-) Tylko, że synuś ostatnio chodzi po zakupy. Muszę go uczulić w tej sprawie.:-) No to jako ,że wszystkie tu byłyście dzisiaj, mogę swobodnie oddalić się.:-) Papilocika brakło, no, ale zrozumiałe. Niech żyje młodość:-) Papilociku, baw się dobrze :-D Dobrej nocki kobietki. Śpijcie długo. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u sąsiadki na kawce. Ostatnio 3 czwartki opusciłyśmy albo ona nie mogła albo ja:) 123 kolęda zaczyna się u nas o 15.30, z reguły mam najpóżniej o 16. I tak było dziś. A potem herbatka z najmłodszym, fajna rozmowa i zakończyła się kłótnią. Powód? Przyjeżdza jego dziewczyna, może u nas tydzień pomieszkać? Okej. niech wybierze sobie pokój. Ale ona ma spać ze mną, my się kochamy. Rozumiem, mówię, ale wolałabym , żebyście spali osobno. Dowiedziałam się, że jestem niedzisiejsza. Mam inny światopogląd...Tłumaczyłam mu swoje, on swoje... Obraził się. Pozwoliłybyście swojemu 19 letniemu synowi spać z 18 latką razem pod swoim dachem.? Oficjalnie..? Może jestem zacofana, mam 52 lata, stare zasady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawką . Dziewczyny podajecie waszym zwierzakom jakiś lek w sylwestra? Mój pies bardzo boi się fajerwerków. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Marylko dziękuje za kawę,pytasz czy pozwoliła bym spać synowi ze swoja dziewczyną, nie wiem ale raczej nie. Wszystko zależy od ciebie,to twój dom i syn powinien się dostosować do zasad panujących w twoim domu. Ale z drugiej strony młodzi robią wszystko inaczej, niż my jak byliśmy młodzi. Pozdrawiam was i zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×