Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
No własnie MARYLKO:) cóż z tego,że dwie pary rajstop i do tego cienkich założyłaś:) a gdzie grube ... majtale????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Rzeczywiście :-) schaby mi się przepalały:-D Jemy dziś takie same obiadki. Ja dzielę się swoją surówką: kiszona kapusta z dużą ilością marchewki, i czerwonej cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! A ja wiem , LIVIA założyła pilotkę i poszła na spacer. Jej to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
Hej Dziewczynki, globusiku -> dzieki za mile slowa odnosnie moich staran kulinarnych. Sprawia mi to w istocie ogromna satysfakcje...a tipsy nie przeszkadzaja :) Byc moze chodzi o to, ze moj M. wcina to co przygotuje z taka radoscia i nie szczedzi slow pochwaly :) Roladki z indyka i z marchewka beda dopiero jutro, bo zaniemoglam. Sparalizowalo mnie :/ wczoraj w nocy obudzilam sie z ogromnym bolem kregoslupa w odcinku piersiowym. Nie poszlam dzis do pracy i przelezalam caly dzien w lozku. Za raz jedziemy do lekarza na dyzur ortopedyczny :/ pewnie znowu powiedza, ze trzeba sie rehabilitowac i tyle ;/ no wiec skoro tak tutaj lezalam, to moj M. wzial sie za prostszy przepis niz roladki-> strogonov z kurczaka na bialym winie. Polecam. Troche jestem nie nabiezaco z tym, co tutaj piszecie, ale sila wyzsza :/ Wszystkim zycze spokojnej nocy i mnostwo zdrowia! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sprawdziłamto, współczuję. Ja mam podobnie:-( to nie pierwszy raz . Jakoś tam sobie radzę. Puki co, robię masaże wodne:-) Życzę dużo zdrowia. Luna, co tam? Wpadaj na gorący napiwek:-) Jak się czujesz dzisiaj? Kobietki? Nie zamarzajcie:-) wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór.M kompa odpuścił. cieszę się,bo po wizycie u dohtoruff dobrze i wyniki ma dobre. Co do tego sosu,to przepis dała mi C.przypadł nam do gust. składniki - por serek topiony - są takie podłużne, śmietana (lub nie). Por ten odcinek dolny,drobno pokrojony,podduszam na oleju (oleju ciut),dodaje serek. Jak się roztopi - i wymiesza,adaje się do nalesników, a na sos - dodaję smietany i jest super np z makaronem na gęsto. Proste,szybkie i smaczne. Dziewczyny - dzisiaj zrobiłam po raz pierwszy zupę gulaszową. BOSZESZTYMÓJ - ale się obżarłam - wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, ulubiona zupa mojego M:-) Często ją robię. To takie jego ulubione danie. Jak bywa w trasie to tylko tą zupę zamawia. Fajny ten Twój przepisik, wypróbuję. Super , że wyniki dobre, Twojego M. No niestety muszę uciekać. Dobrej nocki. Moja dzisiejsza nocka znowu była do kitu:-( Znowu ta fatalna 3 nad ranem. Sen, koszmarny: Pani z ministerstwa zadzwoniła do mojej mamy, z wiadomością , że mój brat zginą w Afganistanie:-( We śnie rozpacz...Dzisiaj rano dzwoni mój braciszek:-) Okazuje się, że był w Orzyszu na jakimś tam pokazie poligonu.? Nie zrozumiałam dokładnie, cieszyłam się, że słyszę jego głos. Ostatnio dzwonił do mnie jakieś pół roku temu:-( Śpijcie spokojnie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie, mój internet ciągle zawodzi, nie wiem co jest grane.. Póki co wszystko w porzadku, wiec mogę do Was napisac :) W sobotę spotkalismy sie ze znajomymi, było miło, w niedziele obiadek u rodzicow - przykra wiadomosc. Moja daleka kuzynka (którą tak na prawdę kojarze przez mgłe), zmarła w wieku 40 lat, zostawiła 3 córki. Straszna tragedia. Mój telewizor prawie 24/h włączony, cały czas szukam co raz to nowszych informacji o Madzi. Co się dzieje u Was? :) Dołączam przepis na naleśniki po meksykańsku :) papryka mięsko mielone pieczarki cebula puszka fasoli czerwonej puszka kukurydzy mięsko podsmażamy na oleju, po około 10 minutach dodajmy paprykę pokrojoną w kostkę, pieczarki i cebulkę (juz wczesniej podsmazone), puszkę fasoli i puszkę kukurydzy. I mamy farsz :) zawijamy go w naleśniki dowolnym sposobem (ja zazwyczaj zawijam tak, jak krokiety). Polewam sosikiem pomidorowym (jak chce mi się robic :D) Proporcji nie podawałam, bo nie wiem, na ile potrzeba osob. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa ! przyprawiamy solą, papryką ostrą i dużą iloscia pieprzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Chyba kupię barchany :D Albo pożyczę od Ciebie Livio... Jak masz zapas. Papilocik Twoje nadzienie do nalesników wypróbuję.Brzmi smakowicie. Sprawdziłamto trzymaj się:) Wszystkie bóle kręgosłupa są straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę:) Kózko miałaś romantyczną podróż. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Same smakowitości w naszym klubiku. MARYLKO dzięki za przywitanie i kawę. RUDA! trzymaj się, kręgosłup ...znam ten ból. PAPILOCIKU! naleśniki smakowite będą , od RUDEJ i CIEBIE wiele się można nauczyć. LIVIO! wypróbuje sos, dzięki. 1 2 3. Mam również koszmarne sny:( LUNKA! Pozdrawiam Cię , skryłaś się w kąciku?? KOZA! Jak dobrze,że się pojawiłaś, zwiastujesz wiosnę:) Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dzięki za kawę, przyda się na przebudzenie jak zwykle. Dzisiaj cudowna nocka była, same kolorowe sny, przygodowe:-) Kozunia, dzięki za pozdrowienia . Jest o wiele cieplej. Sypie śnieg, sporo go spadło w nocy. No to biorę się za łopatę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Nie musisz, podsyłam Ci Zenka do odśnieżania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik,123 - dziewczyny - ja dzisiaj nieco pózniej.Wspomnienia jakieś mnie prześladują:( Fajne sny to dla mnie jakaś rzadkość obecnie. Snicie kolorowo? Bo moje to chyba czarno-białe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Obrałam 3 DUŻE POMARAŃCZE . Jak pięknie pachnie. Globusiku, Livio, częstujcie się:-) Livciu, czasami miewam kolorowe. Dzisiejszej nocy, byłam w pomarańczowym namiocie:-) Globus, dzięki za Zenka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 ale ta pomarańczka soczysta.Dziękuję. Moja klawiatura jakos się zacina:)zamarza? czekam na tą wiosnę - może złapię "wiatr w żagle"? W sklepie: Cy są gacie na wacie? Nie ma, No to wychodzimy Wacia!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livjo:-D Wacia:-) Dzisiaj wszystko na pomarańczowo. Nastawiłam pomidorową. Papilociku, dziękuję za przepis. Bardzo syte te naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
nie no rozwalia mnie ta Wacia:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a ja sie w sumie nie moge smiac, bo wtedy szyja bardziej boli :) Mam zwolnienie do jutra wlacznie. Strach sie bac tego, jak bede musiala nadganiac z robota po powrocie, ale poki co odpoczywam :) Dzieki za mile slowa :) Duzo ciepelka przesylam :) --- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta Wacia:) Ale dłużył mi się dzień w pracy. Dzieci rozrabiały niesamowicie. Dobrze , że jutro mam wolne. Wzięłam dzień urlopu za stary rok. Będę odpoczywać.Żadnego sprzątania ani prania.Planuję wypad z domu. Chyba się zmienia pogoda, jest teraz minus 10. Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Czytam was codziennie i fajnie ,że jesteście U mnie jakoś wszystko sie poukładało, dalej chodze do pracy i przez ostatnie pół roku przybyło mi dwóch wnuków [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9379fbd8e22aee23]http://images43.fotosik.pl/1354/9379fbd8e22aee23m.jpg [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9379fbd8e22aee23]http://images43.fotosik.pl/1354/9379fbd8e22aee23m.jpg Pozdrawiam was bardzo bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s.dalilda Witam Cię :) Bobaski cudowne. Ja niebawem skończe 28 lat, dzidziusia jeszcze nie planujemy, chociaz bardzo chcemy miec gromadkę, to nie śpieszymy się. Po ślubie przyjdzie na to czas. 123 - a robiłaś już? Jak wyszły? Smaczne? Syte syte! Ich smak (moim zdaniem) w większosci zalezy od przypraw, do mięsa mielonego, papryczki, czasem troszkę tabasco. Wróciliśmy z zakupów. Trafiliśmy na przeceny w sieciówce kosmetycznej, także papieru toaletowego mamy na cały rok :D a balsamów do ciała to mam łoo i jeszcze troche. Zawsze kosztowały 11,99zł, dzis kupiłam za 5,39 :) Która kobieta by sobie tego odmówiła? Pozdrawiam i zapraszam na pogaduszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×