Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

RUDKA - upieram się przy JOGI. krewniaczka tajemnicza,niezbyt chciała mówić,w końcu wystękała,że na warsztaty jogi uczęśzcza. ale to w niemczech - może cuuś JOGA NIEMIECKA inna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! Livciu to była hipnoza jak nic. Globusiku goście pojechali,cieszę się że moja sałatka zrobiła furorę! Marylko Zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla twoich dziewczyn. Ja moim dzieciom nie broniłam zabaw w śniegu,równo z nimi zjeżdżałam na sankach i lepiliśmy bałwana. 123 znam tą tradycję wychodzenia po księdza,pamiętam jak spędzaliśmy z moim Z Święta Wielkanocne u mojej śp mamy,wtedy Z widział pierwszy raz jak ksiądz święci święconkę na wsi pod kapliczką, Z podszedł do księdza i poprosił o podpisany obrazek! Na pamiątkę. Do tej pory obrazek wisi na godnym miejscu. Papilociku moja S ma dziecko z porażeniem mózgowym,pierwsze, nie chodzi ale na swoje upośledzenie dobrze się uczy i w tym roku kończy liceum,ma nauczanie indywidualne. Potem przyszły na świat zdrowe chłopaki no i teraz S spodziewa się dziecka, ma 39 lat. Ruda na temat sprzątania dobrze trafiłaś,najważniejsze robić wszystko w pomieszczeniu po kolei,ja najpierw myję okna,potem wycieram kurze, odkurzam i na końcu myję podłogę. Ja sprzątam wszystkie pomieszczenia za jednym zamachem,ale to już każdej indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Majówka może być jutro :-) Nasz Papilocik, już też przemarznięty:-) Livciu, u mnie bardzo mroźno tej nocy. Do - 20 Z tymi chodnikami, przegięłaś:-( Od czego mamy Zenka? Z tą Jogą , Ruda , napisz coś więcej. Livciu, ja już wymiękam, uciekam. Śpijcie zdrowo, pomalutku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dopiero zięć przywiózł mnie do domu. Byli u laryngologa, zaraz zrobił badania krwi i wymaz. Podobno u córki to wcale nie angina i na razie nie wiedzą co to ? Okaże się jutro. Po wynikach. Wykąpałam całą trójkę, kolacja , bajka, lekarstwa. paciorek i prawie zasnęłam razem z dziećmi. A teraz w domu mi przeszło. Mam nadzieję, że nie podłapałam żadnego wirusa. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
to Joga to taka amerykanska jest zadnych medytacji itp chociaz nazwy cwiczen sa calkiem inspirujace: pozdrowienie slonca wojownik w tancu skret krokodyla czy jakos tak, nie wiem, tlumacze angielskie nazwy :) Bo ja na konsoli Nintendo te joge cwicze :) Znacie Wii ??? -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mróz! Dzisiaj wielki termos ciepłej herbaty przygotowałam z cytryną oczywiście. Wczoraj po poludniu -3 st. Już trochę radochy - odpuszcza. A teraz -20 !! Piątkowo Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za herbatkę. Cieszę się, że już piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Dziękuję za gorącą herbatkę. LIVIO! ostatnio wstajesz raniutko... a czemu tak?????? Liczyłam na ocieplenie , dzisiaj niespodzianka 1 6 st. MARYLKO nasza jutro już sobota będziesz miała labę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - pies mnie wygania z wyrka i koniec.On chce na mróz :D A teraz szelma sobie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Mnie z wyrka wygania kot. Do wczoraj nazywał się Pusio. Przez syna został przechszczony , od wczoraj nazywa się ...sierściuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ranne ptaszki. Herbatka z cytrynką rozgrzewa,u mnie minus 6,moja piesa też nas budzi. Zmykam do pracy,miłego dzionka wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Dziękuję za gorące napoje. Piję jeden za drugim. Mróz -20. Widzę że u Was taki sam. Dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Herbata mnie rozgrzała. Rękawy mam podwinięte , czekam na werwę do pracy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Dziś na dworku byłam tylko na chwilkę, mrozu tak bardzo nie odczułam, bo szybko uciekłam do domu. Kiedy ta ten mroz wreszcie odpusci? Zaraz będę robic udka w sosie słodko-kwaśnym, z ziemniaczkami i mizerią. Mój nie lubi mizerii, wiec dla niego marcheweczka, której nie lubię ja :) Dzisiaj w kuchni na deserek beda królowały muffinki z nutellą, mój mi już truje dwa tygodnie, wiec pomyslalam, ze zrobię na weekend :) Jutro generalne sprzątanie, dawno go nie robiliśmy.. Aż się myslec nie chce :D Pozdrawiam babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik może wpadniesz do mnie też posprzątać? Przydałby mi się ktoś:D Codziennie po pracy trochę ogarniam, Przez moją sukę na drugi dzień wygląda tak samo.Wszędzie pełno sierści. Otwiera sobie drzwi do pokoju i śpi na kanapach, jak nikogo nie ma w domu. Córka ma antybiotyk z penicyliną. Trzeba go sprowadzić do apteki, jakiś lek nowy.Jak nie pomoże będą przecinać jej ropniak w gardle..brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko. Zapraszam na popołudniową kawę,mam trochę czasu bo dziś jeszcze do pracy muszę jechać. Zabieram ze sobą Z,pomoże mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
a ja robie dzisiaj pieczonego lososia na pierzynce z bobu...przepis zapowiada sie wspaniale, dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Sprawdziłamto, wypróbowałaś te orzechy do prania? Jak tam Twoje zdrowie? Papilociku, ja syzyfy odrobiłam, w sumie wszystkie je odrabiamy na co dzień. Zobacz: Globus jak podwiną rano rękawki, to jeszcze jej nie ma:-) Globusiku, siadaj, odpocznij. Luna, a Ty dalej do roboty:-( Marysiu u Ciebie, druga zmiana jak sądzę:-) Livio, co tam? Musisz pogadać poważnie z Pedro:-) Za koguta teraz robi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob, to taki duże bobki? Po zjedzeniu trzech, pewnie byłabym już syta:-) Łososia uwielbiam, najczęściej w sałatkach. Intrygująco brzmi, Twoja zapowiedź Sporawdziłamto. Mam nadzieję, że o piszesz to nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór.temp.-6 st. ciekawe czy znowuspadie do -20. A ten mój kogut - pies na dworze. Byłam z nim dzisiaj na długim spacerze,wyobrażcie sobie,że nawet zrobiło mi się goraco.cisza,bez wiatru,słońce i sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - dzisiaj piekę mięso z Twojego przepisu. Na razie jeszcze w lodówce w marynacie.Jak zdejmuję pokrywę - zapach zaje... zobaczymy,co po upieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Zdrzemnęłam się .A teraz z chęcią napiję się z Wami kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszło mnie na różne refleksje - oczywiście nad życiem:D Czy mieszkanie lub dom mogą działać żle na ludzi. Z moją C. - od urodzenia szukałam dla niej pomocy,gdzie się dało. Zawitałam do bioenergoterapeuty,lekarza z wykształcenia. Byłyśmy u niego częstymi bywalcami.Tak jak wyznaczał nam terminy. Już po pierwszej z nich C.poczuła się o wiele silniejsza. Ale w sumie - ja nie o tym. Popierwsze stwierdził,że niewiele C.może pomóc - mamy zmienić mieszkanie. Zrobił "wykres" na rysunku naszego mieszkania. Przydepnął moją stopę i zaznaczał zł e miejsca. Na wykresie był bezpieczny kawałek tak 1,5 - 1 m,reszta działała żle energetyzcnie. W miejscu tym postawiliśmy spanie dla C. Zmieńcie mieszkanie !! Latwo powiedzieć za komuny ..hehe Ale w głowie taką obcję już mi zasiał. Znalazłam w końcu taką możliwość.Zamieniłam mieszkanie na ten mój dom,nic cudownego,do wykończenia i generalnego remontu. Decyzja szybka -przeprowadziliśmy sie. Następna wizyta u lekarza. Bada C.i głośno stwierdza.ZMIENILIŚCIE MIESZKANIE. cZY mieszkaniem można wytłumaczyć to zło,które nas gnębiło? Mieszkaliśmy tam 17 lat. 17 LAT CZARNEJ DZIURY. Tak je wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu, ja to jeszcze tak w rękaw do pieczenia wsadzam. Wtedy takie bardziej soczyste. Rano też natarłam mięsko, do pieczenia. Teraz udziec z indyka moczę. Delikatnie, go natrę solą (drób nie lubi za długo) jutro dodam więcej przypraw i na patelnię, albo do piekarnika. Goście jadą. Na jutrzejszy obiad szykuję. U mnie mróz, bez zmian. Dobrze, że w domu ciepełko. Zresztą cały czas coś robię, chłodu nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złe miejsce - TYLKO - 3-cie piętro, co z ludzmi pod nami?Zyły wodne ? Ale jednak - Japończycy budując bloki,stosują zasadę Feng Shui . Często w nich mają dziury,gdzie stwierdzaja przepływy energetyczne. Mogło to być i w tamtym mieszkaniu. Nasi zamiennicy niezbyt długo tam pomieszkali - z óżnych względów,bardzo szybko mieszkania zostali pozbawieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - dzięki za podpowiedż z tym rękawem.Miałam Cię dopytać. zastanawiałam się nad prodiżem. kogo będziesz gościła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×