Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Powiem krótko - moje życie bardzo sie wyprostowało, jestem poraz 13 babcią - najmłodsza córka wyprowadziła sie koło Hamburga i ma sie dobrze, wszystkie moje wnuki zdrowe a ja..................... chyba na nowo jestem szczęśliwa i na nowo przeżywam moją miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz dużo napisałam ale cos sie napaskudziło i nie doszło - ale est dobrze kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga miłosc - druga młodosc :) szczesliwe dzieci i wnuki - zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dalida :-) Cudny bobas , gratuluję:-) 13, to szczęśliwa liczba.Będzie mega szczęśliwe:-) Pomarańczką częstuję, dzisiaj :-) Dziewczyny, mam dla Was wszystkich! Przebrane, piękne, soczyste takie jak na obrazku, od Livci:-) Dalida, tryska od Ciebie radość, cieszę się. Wszystkiego dobrego:-) No kobietki, cuś na tą okazję? Papilociku kochany, nie robiłam jeszcze, ale zrobię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciły motyle - mąż jest nie ten, kocham go bardzo i wam wszystkim życze wszystkego co najlepse. Mam w pracy fajną koleżankę , chyba mam nową przyjaciólke - bardzo sie ciesze. Kochani życze przyjemnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalido bardzo, bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Widocznie po burzy naprawdę wraca słońce. Zasłużyłaś na to :) Dobre wiadomości w wagoniku i dzieciaczki śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalido bardzo, bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Widocznie po burzy naprawdę wraca słońce. Zasłużyłaś na to :) Dobre wiadomości w wagoniku i dzieciaczki śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DALIDA - Fajnie,że się odezwałaś,dzięki za podzielenie się swoją radością życia. co u nas,mówisz,że jesteś na bieżaco. 123 - proponuje z tej okazji coby chwycić za Y Y Y Y Y Y Y Y Y -szampan macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Globusiku czasem dobrze postać z boku. Papilociku dziękuję za przepis,nie wiem czym mogę zastąpić kukurydzę,mój kochany jej nie lubi! Może po prostu zrobię bez kukurydzy. Marylko miłego odpoczynku! 123 ty to musisz mieć dawkę gimnastyki,co???? Livciu co u ciebie słychać? Ruda wracaj szybko do zdrowia! s.dalila witam cię bobaski słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna:-) Jesteś, Twoja stopka. Trzymaj się. Pozdrawiam serdecznie. Ja też dzisiaj nie za bardzo:-( Chociaż dzień zapowiadał się na pomarańczowo? Cieszmy się puki co szczęściem Dalidy:-D Polewam tego szampana:-) Livciu, zapodaj cuś na tą okoliczność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunko, a może groszkiem? :) Biore kieliszek w górę i pije z Wami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - szukam..jak na razie mam już pusty kieliszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie,ja zasiadłam do kompa z tym ,że na ble ble ble,a tu już wszystkie się odmeldowały! Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalida to ile
ty masz dzieci???......swoich/ że 13-ty raz! Babcią jesteś????? DZIWNE TO!!!!!! Dobra jesteś w te klocki :P Tyle POTOMKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Otwieram Wagon:) Kawa , herbata i gorące mleko dla tych co lubią. Ciut cieplej dzisiaj. Zapraszam. Wczorajszy wieczór przegadany z Wnukiem. Na szczęście zmienił miejsce spania i rano mogę pobyć z Wami. S DALIDA! Czy to nasza dawna koleżanka??? pozdrawiam Cię serdecznie. DALIDA po burzy zaświeciło słońce:) bardzo się cieszę,że odnowiło się Twoje życie. 👄 dla Ciebie. Wszystkie koleżanki ściskam i dobrego dnia życzę. Zabieram się za przygotowywanie śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale się uśmiałam z Waci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki! Mróz zelżał minus 5,oby do wiosny! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Globusik piję kawkę, do tego chlebek z miodem. Mróz zelżał minus 10, żadna temp. Jadę dziś z siostrą i siostrzenicą na jakuzzi i basen. Druga siostrzenica jest fizjoterapeutą , zrobi nam masaż jednym słowem "laba". Dzień lenistwa:) Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczrem miałam telefon - fajny od S. zapowiedział odwiedziny jeszcze w tym m-cu. A ja już układam w głowie menuu!! 123 - załozyłam kajecik ,wpisałam wszystkie przepisy :) Na pewno część zapodam gościom. Byle zima bardziej odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livciu, Mario:-) Globusiku, jesteś? Ruda, jak się czujesz? Papilociku , pozdrawiam :-) To jeszcze coś do Twojego zeszyciku, sama wymyśliłam: -puszka czerwonej fasoli -2 filety śledzi korzennych (pokroić w kosteczkę) -3 korniszony (pokroić w kosteczkę) -1 cebula (pokroić...) -1 papryka żółta (pokroić...) -2 jajka (pokroić ...) -majonez Wymieszać. Uwielbiam tą sałatkę. W sam raz na zimową porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Mrówki. LIVIOI Za Twoim przykładem również założę ..kajecik...super pomysł. Tyle dobrych przepisów , muszę mieć pod ręką. U mnie na obiad krupnik i klopsy drobiowe. dzień pochmurny,ale tylko - 4 st. po prostu ...upał:D Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie na obiadek po prostu rosolek, potem schabowy, ziemniaczki, surówka z pekinskiej, tak troche niedzielnie, ale mialam ochotę :) Ja juz od dawna najwazniejsze przepisy mam w kajeciku, wtedy, kiedy na studiach co chwila dzwonilam do mamy ile solic, ile wody dolac itd, to sobie wszystko zapisywalam, potem juz zaczelam zbierac niektore przepisy :) A Wy co panienki porabiacie w dzisiejszy, sloneczny ale mrozny dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też mam kajecik formatu A4, dziś gotuję ogórkową,ogórki mam od siostry, kiedyś gotowałam też z ogórków konserwowych,nie zła była. 123 a jakie to śledzie korzenne? Twoja sałatka brzmi interesująco! Na jutro zaplanowałam makaron z brokułami w sosie beszamelowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×