Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj MARYLKO! U ciebie pada śnieg??? czuję,że do mnie też przyjdzie. Podobnie jak Ty byłam leniwa i śpiąca. Powód ...jak zawsze ten sam ...zmiana ciśnienia, tak sobie tłumaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globus:) Boli mnie głowa i jakoś zimno mi zimno. Też tłumaczę to zmianą ciśnienia:) Chociaż równie dobrze po wizycie u chorej C., Zosi i sąsiadki może przeszło na mnie. Może jednak nie bo moja szefowa nie przeżyłaby drugiego zwolnienia lekarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
wieczorne wytchnienie pomarańczowa kula ziewa pod lasem na poduszce utkanej z mchu otwarte okno rozpostarło ramiona między drzewami i mruga światłem świecy jej blask hipnotyzuje nocne motyle na ich zgubę w rechocie żab słychać szczęście dziś bociana nosiło daleko wiatr co udawał muzyka zamilkł zdziwiony świerszcza opowieścią o kwilącej kołysce pod oknem odurzający zapach maciejki zniewala nadchodzący zmierzch już niedługo znów obudzi się kolejny dzień radości i troski niosąc w darze światu. Tym wierszem mówię wszystkim dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ja myślałam,że już nikogo nie spotkam po drodze:) dlatego pożegnałam się wierszem. No własnie Marylko jak czuje się C i Zosia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Siedzimy na jednym krześle:) i o jednej godzinie piszemy.Widzę Ciebie dotykam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tu siedzę z Wami, ale jakoś mi tak dziś nie do pisania. Śpijcie spokojnie, jutro nowy dzień. Dobrze, że jesteście. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytajcie Babki jakie imiona dają dzieciom Szwedzi :( Cos z głowami juz nie tak - zupełnie. "W Norwegii na razie można natrafić na Clementine (Klementynkę) i Apple (Jabłko), natomiast w Szwecji „zdrowe imiona zyskują coraz większą popularność i pojawiają się coraz to nowe ich warianty. FAKTY: Tyle dziewczynek i kobiet w Szwecji nosi „owocowe" imiona: Apple (Jabłko), 21 Peaches (Brzoskwinia), 6 Clementine (Klementynka), 56 Mandarin (Mandarynka), 4 Orange (Pomarańcza), 2 Lime (Limonka), 4 Nypon (Dzika róża), 1 Kiwi, 28 Ananas, 1 Banan, 5 Melon, 3 Strawberry (Truskawka), 2 Blueberry (Czarna porzeczka), 2 (Źródło:mojanorwegia.pl) Redakcyjny komentarz: My mamy nowe propozycję dla Szwedów: - rodzina Przeciwpiechotnych- imię Granat- syn będzie Granat Przeciwpiechotny, - rodzina Skrobanych- imię Marchewka (w EU jest od niedawna owocem)- córka będzie Marchewka Skrobana, - rodzina Dowcipnych- imię Cytryna- córka będzie Cytryna Dowcipna, - rodzina Odbytniczych- imię Arbuz- syn będzie Arbuz Odbytniczy. Szwecjo tylko ten cenić cię może, kto na twój widok nie pękł ze. Śmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska co izbe zamiatala
Jestem wolna kobieta,na caly tydzien.Moj maz wlasnie wyjechal na Cube.Niech zyje wolnosc,kobiety,ktore zyja w zwiazku ponad 30(brrrr) lat,laczmy sie,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska co izbe zamiatala
Livio,Blueberry to jest tyle co czarna jagoda.Moge sobie pisac,bo tyran nie bedzie niczego sprawdzac.Niech zyje wolnosc{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SPRAWDZIŁAMTO Tak już jestem. Przyczłapałam na spotkanie i kawę. Dobrego dnia i całego tygodnia wszystkim Koleżankom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
milej kawki zycze! ja juz zmykam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SPRAWDZIŁAMTO do zobaczenia paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Piję z Wami szybką kawkę i zmykam do pracy. Dobrego dnia i tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek.Dzień pochmurny,zapewne śnieg będzie sypał. Zoska co izbe zamiatala- :D - rozumiemy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dzień przywitał nas na biało,śnieżek pada. Plus 1,idzie do was ocieplenie. Jem śniadanko i zmykam do pracy. Miłego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wypiłam kawę , Wy zmykacie do pracy , ja po zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moje Drogie.:-) Rano przywitała mnie łopata do odśnieżania. Zenka jeszcze nie było:-( Ale nic to, ruch to zdrowie:-) Cała rodzina integrowała się przy łopatach Przerwa śniadaniowa, idę do kuchni, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Babki ale jesteśmy dyskryminowane Przykłady: Polak - człowiek. Polka - taniec. Japończycy - ludzie. Japonki - klapki. Fin - człowiek. Finka - nóż. Ziemianin - człowiek. Ziemianka - taka chatka. Węgier - człowiek. Węgierka - śliwka. Graham - pisarz. Grahamka - bułka. Kanadyjczyk - człowiek. Kanadyjka - rodzaj kajaka Filipińczyk - facet. Filipinka - gazeta, granat Szwed - człowiek. Szwedka - kurtka Hiszpan - człowiek. Hiszpanka - grypa. Amerykanin - człowiek. Amerykanka - mebel Znajdziecie jeszcze jakies przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBZ
Włoch- facet, włoszka- fryzura Warszawiak- facet, warszawianka-piosenka Berlińczyk-facet, berlinka-parówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Czemu tak późno napisałaś ,że potrzebujesz składniki do sałatki:( nie spisałam się , nie kupiłam:( Poczekasz do jutra????? 1 2 3! Witaj.Zenek się opóźnił.Znowu zawalił. Zbiera mu się na naganę... na razie ustną:) Babki napisałyście super nazwy. Nigdy się, nad tym nie zastanawiałam, a przecież to takie proste. Wróciłam z zakupów.Mróz niewielki , trochę spadło śniegu. Bardzo sympatycznie na dworze. Zrobiłam przegląd na balkonie. Zima mnie zaskoczyła niczym drogowców. Nie ociepliłam krzewów , obawiam się,że mogą zmarznąć. Ale teraz to już ...musztarda po obiedzie. Rozmawiam z Wami obserwuję sejmik gawronów.Jest ich duże stado. Ciekawe o czym tak gadają , podejrzewam ,że jest nerwówka. Jeden chyba coś przeskrobał:) W chwili wolnej wpadnijcie na poobiednią kawę lub herbatę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Już po obiedzie? U mnie pierwsza tura po:-) Rzeczywiście, pogoda super, u mnie też. Tej zimy jeszcze nie ulepiłam bałwana:-) Myślę, że w tym tygodniu będzie to możliwe. Śnieg sypał do południa. Ogólnie, może być. Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Marysiu, jak tam Twoje dziewczynki się czują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się w naszym gronie,po śniegu nie ma śladu,deszcz zaczyna padać. Dziś miałam wolne od garów,z wczoraj tyle zostało jedzenia,że starczyło na dzisiaj. Odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 moje dziewczynki? Zosia wczoraj już lepiej.Miała mnóstwo energii wczoraj.Przybiegła mnie przywitać.Córka pierwszy dzień bez temp. ale ma silny antybiotyk 1500 mg co 8 godz. Wyglądała jeszcze nie najlepiej.Za to zaliczyła wszystkie egzaminy, najgorsza ocena 4. Jestem dumna :) Najmłodszy zapisał się dziś do szkoły , liceum wieczorowe. Jak będzie się uczył to w grudniu skończy 3 klasę. To prywatna szkoła, czesne 120 zł miesięcznie, tata zapłaci. Oby to nie był słomiany zapał. Pusta półka w lodówce pomogła? Nic nie mówię, przecież widzę, że je z mojej:) Livio dobra zabawa z tą dyskryminacją żeńskiego rodzaju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pierwszy stopień odśnieżania zakończony:-) Zapraszam koleżanki na gorące naleśniki, z herbatką z dzikiej róży. Chciałabym tu Was wszystkie po kolei wymienić, ale stygną. Wpadajcie! Kto z czym lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×