Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

U m nie nie da się, dzisiaj były. Ale na jutro - pomidorowa, jakieś kury, żeby tak szybko było, najlepiej do piekarnika.Ziemniaczki pieczone do tego mogą być. 2 pomysł : jarzynowa i gałeczki w sosie.Produkty mam.Jutro sobota, myślę,że może na cmentarzu jeszcze jakieś porządki zrobię.Jak pogoda będzie sprzyjać, oby nie była taka jak dzisiaj. Dobranoc, uciekam.Śpijcie dobrze i DŁUGO. Marysiu, nie pokazałaś się :-( Co tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Joluzabrze.Fajnie, że zajrzałaś. Miałam dziś ciężki dzień.Nauczycielka z grupy starszaków ma anginę, nie przyszła do pracy.Szefowa odbierała odbierała swoją mamę po chemii ze szpitala.Ogarniałam razem ze panią pomocą dwie grupy dzieci, nawet poszliśmy na spacer, Potem moje zabiegi,O 16 tej wróciłam do domu zmęczona. Potem zakupy bo w lodówce tylko światło. Palę w kominku bo zimno w domu. Rozśmieszyło mnie podnoszenie ciśnienia .Sejm , nie oglądam obrad od pewnego czasu. Szuflada w Stacyjkowie super pomysł:) Jak ją zapełnimy , wyślemy w kosmos :) Niech tam krąży:) Włącznie z pewną pomarańczą, której na ziemi bardzo się nudzi. Dobranoc kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w sobotę. Radykalna zmiana pogody. Jeszcze ciemno, 5st. wiatr i deszcz. Tym bardziej nie chce się wstawać. Na lepsze samopoczucie będzie potrzebna kawa. Przygotowana!! czeka!! MARYLKO! pokonałaś ciężki piątek. Dzisiejsza aura zachęca do siedzenia w domu. Będzie czas na odpoczynek. Wszystkiego dobrego dla wszystkich Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę. Pada śnieg na bratki w donicy. Wiadomo marzec! Jutro Niedziela Palmowa. Trzeba zaopatrzyć się w bazie:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! U mnie również kwiatki na balkonie mokną. Nie ma mrozu może nic im nie zaszkodzi. Wybieram się po bazie na targ żeby zrobić palemkę. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Tak się cieszyłam,że dzisiaj pośpię sobie dłużej, niestety 6,10 rozpoczęło się trzepanie dywanów:-( Od rana złość. Teraz cisza, osiedle obudzone :-) Miłego i dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Trzepanie dywanów.:) Mieszkanie w bloku - blok przy bloku - tylko echo niosło się wkoło. Od wczesnego rana do nocy. wieczorami trzepano te,które ludziska wstydzili trzepać się za dnia. Za dnia były te najpiękniejsze :D Jakoś tutaj ten charakterystyczny zapowiadacz świąt,słychać rzadko. Zamienione dywany na gołe podłogi.Chyba!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Jestem po kawie. Czeka mnie prasowanie:( Zwiastun świąt słyszę ...trzepanie dywanów :) ja nie trzepię wystarczy ,że odkurzam. Resztę mam w nosie:) Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni zrobic narkotyk ktory zabiera ci wolna wole na 6h i sprawia ze wypelniasz liste obowiazkow ktore masz do zrobienia jest.. jaki? nazywa się żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio:-D:-D:-D Nie mogłam się powstrzymać,żeby nie zajrzeć. Odkurzacze piorące dzisiaj mają powodzenie.Ustawiam klientów w kolejkę:-) W bazie zaopatrzyłam się tydzień temu.Są przecudne!!! Lecę, do wieczora,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż głaszcząc mnie po plecach: - Masz taką miękką tapicerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam palmy. Ozdobię sama.W ogrodzie zakwitły mi żonkile.Aż się zdziwiłam.Tak zimno, pada śnieg. Livio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ale się uśmiałam z tapicerki:)dowcipnis Twój M. Na mnie czekało żelazko. No i co z tego :D czekało i niech czeka , może się doczeka. Milutko jest siedzieć w cieple w domu.Za oknem na przemian śnieg i kasza , szkoda ,że nie manna. MARYLKO! Ja również kupiłam palmę , dodam zielonego bukszpanu i będzie OK. Kwiatki na balkonie przykryłam , zapowiadają mróz. Koleżanki spokojnego odpoczynku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minął dzien? Prace syzyfowe - odrobione,jak w planie. Dziewczyny - ale smakowały naleśniki. Dla Was jeszcze parę zostało. Pogoda niesamowita,jak u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już chciałam wrzucić kozaki do śmieci... A przydały się dzisiaj:D Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Prima Aprilis Pierwszego kwietnia, w ten dzień z kalendarza nikt za żarciki nie ma prawa się obrażać. Dzień słynny z figli, psot i kawałów, raj dziś na ziemi dla sowizdrzałów, co łatkę przypiąć potrafią wszystkim radosnym figlem, żarcikiem bystrym. Dziś królują tradycyjnie prawdziwe takie żarty pół żartem, nieszkodliwe, takie psoty śmiesznoty, niezłośliwe. Ja tez zrobię kawał mojej drugiej połowie, to wesoły facet pewnie żartem mi odpowie... Dzień oszukańca to tradycja z dziada pradziada, na śmieszne kawały figlem dziś odpowiadaj! Hop hop dzień dobry. Na chętnych czeka kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KWIECIEŃ PLECIEŃ Kwietniowe mrugnęło znów słońce Przekornie do zimy i lata Bo wiedzą od tylu pokoleń Raz dzieli je coś a raz brata Gdy łoza w przedwczesnym spełnieniu Pąk listka wypuszcza ku niebu Wnet spada na mdławe ramiona Z przelotnej pierzynki puch śniegu Wiatr dmuchnie lodowy w sad cichy Gdzie jabłoń i śliwa i wiśnia Przybrane jak gdyby w motyli Skrzydełka swojskiego bielinka I ucho przemarznąć potrafi Gdy grzeją kąt czapka i szalik Bo kwiecień jak dandys swój kaftan To złoci to srebrzy aurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny............
Upiornie to zdjęcie do mnie podobne, upiorna Livio. Upiornie będę się starał o Wasze Upiorne fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVCIU! Usiądź ze mną wypijemy kawusie i pogadamy:) Witaj UPIORNY! Ale z Ciebie przystojny UPIORNIAK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny............
Gość Upiorny............
http://www.google.pl/imgres?q=prima+aprilis&start=135&hl=pl&safe=off&sa=X&biw=1017&bih=566&addh=36&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=sSkI6q66K3k9AM:&imgrefurl=http://www.rp.pl/temat/9132.html&docid=eNAKYW1YhnSYnM&imgurl=http://grafik.rp.pl/grafika2/774489,914857,124.jpg&w=340&h=234&ei=N_d3T57mEa3a4QT8_vGLDw&zoom=1&iact=hc&vpx=585&vpy=94&dur=890&hovh=186&hovw=271&tx=112&ty=140&sig=111856538956530798021&page=12&tbnh=165&tbnw=220&ndsp=13&ved=1t:429,r:2,s:135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie dawne niedziele Palmowe? Sklepy były otwarte - łłłłooojjj! Co w tych sklepach było?Już nawet nie pamiętam,ale ludziska po mieście biegali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Zobacz jak emeryci się bawią:D Dzisiaj też jest niedziela handlowa. Po zakupy się nie wybieram. Za oknem zimno brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×